Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czop śluzowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Czop śluzowy

    Jak rozpoznać czop śluzowy, jak on wygląda? czy bolesne jest jego odchodzenie?
  •    
       

    #2
    Odp: Czop śluzowy

    Czop śluzowy w moim przypadku był to jak sama nazwa wskazuje śluz występujący w niewielkiej ilości, dość gęsty i podbiegnięty krwią, mi odszedł na jeden dzień przed porodem, ale może się to zdarzyć też wcześniej, nic nie czułam jak to się stało i zauważyłam tylko przypadkowo. Nic nie boli

    Skomentuj


      #3
      Odp: Czop śluzowy

      mi oba porody zaczely sie od odejscia wod plodowych razem z czopem, czujesz ze cos wiekszego wyszlo ale nic wiecej, to jest sluz ktory "pilnuje" czystosci wejscia do macicy,

      Skomentuj


        #4
        Odp: Czop śluzowy

        Jest to taki skrzepek śluzu niebolesny podczas odchodzenia mi akurat odszedl sam przed porodem

        Skomentuj


          #5
          Odp: Czop śluzowy

          to taki zbity kawałek śluzu ,mnie nie bolało .

          Skomentuj


            #6
            Odp: Czop śluzowy

            Nie boli. Mi odszedł około 2-3tygodnie przed planowanym terminem porodu(urodziłam w terminie). Także nie ma reguły, że zaraz po odejściu czopa "weźmie" cię na rodzenie, może, ale nie musi, bo jak przyroda pokazuje można jeszcze długo czekać..

            Skomentuj


              #7
              Odp: Czop śluzowy

              Napisane przez szymaka Pokaż wiadomość
              Czop śluzowy w moim przypadku był to jak sama nazwa wskazuje śluz występujący w niewielkiej ilości, dość gęsty i podbiegnięty krwią, mi odszedł na jeden dzień przed porodem, ale może się to zdarzyć też wcześniej, nic nie czułam jak to się stało i zauważyłam tylko przypadkowo. Nic nie boli

              miałam tak samo z córką, z ty że miałam łożysko przodujące i myślałam że się odkleja i pognała do szpitala

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Czop śluzowy

                Mi wody płodowe odeszły dopiero jak położna przerwała błonę. Zaraz po tym zaczął się poród.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Czop śluzowy

                  U mnie odchodził przez kilka dni fragmentami, przypominał trochę białko z kurzego jaja i było trochę krwi. A działo się to 2-3 tygodnie przed porodem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Czop śluzowy

                    mi czop śluzowy nie odszedł byłam w 42 tygodniu ciąży i nie miałam akcji porodowej tętno malutkiej spadło i wykonano CC

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Czop śluzowy

                      Ja nie wiem, kiedy mi odszedł ten czop śluzowy... Przeoczyłam to Może z wodami, może już na porodówce. Naprawdę nie mam pojęcia he he

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Czop śluzowy

                        Nie mam pojęcia wktórym momencie mi odszedł. Zawsze się tego bawiałam bo zaraz mówią że zacznie się poród, ale nawet nie wiem co i jak

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X