Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

USG jak często?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Witam!

    USG przez całą ciąże miałam robione 3 razy. Raz w trymestrze, chciałam częściej, bo na każdej wizycie (wiadomo, że mama się cieszy, kiedy może zobaczyć maleństwo na ekranie ) Moja lekarka stwierdziła, że ciąża rozwija sie prawidłowo i że nie ma potrzeby robienia co chwile USG bo to ponoć szkodliwe dla dzidziusia. Mam koleżanke która urodziła córe miesiąc po mnie i na każdej wizycie miała robione USG (ale w prywatnej klinice). Emilka urodziła sie cała i zdrowa!-jej lekarz powiedział, teraz są takie unowocześnione sprzety że nic się nie stanie... I BĄDŹ TU MĄDRYM!
    Last edited by kitty249; 28-09-2008, 08:37.
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Jak widzę są różne opinie i różne doświadczenia z badaniem USG...jedyne co pozostaje to wierzyć w to że lekarze wiedzą co robią...

      Serdeczne pozdrowienia

      Skomentuj


        #18
        Artykuł jest ciekawy...dziękuję i pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          Ja też mam USG robione co miesiąc ale z dzieckiem jest wszystko dobrze jest to pewnie kwestia praktyki. W 12 i 20 tyg to miałam robione USG 4D z których mamy wspaniałą pamiątkę
          Bartuś 5.12.2008

          Skomentuj


            #20
            kazde badanie usg to nagrzewanie miesni no i samego malenstwa...
            lekarz powiedzialmi ze jesli nie ma takiej podtrzeby (ciaza zagrozona)
            usg mozna robic co miesiac...
            ja mialam robione 3 razy....
            "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












            Skomentuj


              #21
              trzy razy to chyba mało co?

              Skomentuj


                #22
                ja miałam chyba 4 czy 5




                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  u mnie nie ma zadnych komplikacji i usg mam robione przy kazdej wizycie co 3-4tyg.
                  ale to dlatego ze dalej nie wiemy kto tam jest(zawsze sie obraca i nie widac)...a jestem juz w 30 tc i bardzo chcielibysmy wiedziec
                  Olunia 6 styczen 2009

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
                    trzy razy to chyba mało co?
                    Mało? W Anglii, w której mieszkam robi się 2-3 usg. I to w zupełności wystarcza. Fakt faktem, że ja bym chciała widzieć moje Maleństwo co tydzien, co dzień... ale lekarze tutaj są zdecydowani i nie ugięci... nie ma potrzeby, zagrożenia-nie ma usg. Może i dobrze... Z całą pewnością mają ku temu jakiś powód.
                    Ale w sobotę idę prywatnie na 4d. Nie mogę się doczekać. Kosztuje fortunę, ale co tam
                    Pozdrawiam serdecznie wszystkie Ciężaróweczki

                    Skomentuj


                      #25
                      ja miałam do tej pory 4 badania usg a poniedziałek pewnie będzie 5 a jestem w 33 tygodniu ciąży nie mam żadnych komplikacji porostu przy każdej wizycie lekarz mnie bada i osobiście wole nawet żeby sprawdził jak tam moje maleństwo sobie radzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez llewall Pokaż wiadomość
                        Mało? W Anglii, w której mieszkam robi się 2-3 usg. I to w zupełności wystarcza. Fakt faktem, że ja bym chciała widzieć moje Maleństwo co tydzien, co dzień... ale lekarze tutaj są zdecydowani i nie ugięci... nie ma potrzeby, zagrożenia-nie ma usg. Może i dobrze... Z całą pewnością mają ku temu jakiś powód.
                        Ale w sobotę idę prywatnie na 4d. Nie mogę się doczekać. Kosztuje fortunę, ale co tam
                        Pozdrawiam serdecznie wszystkie Ciężaróweczki
                        No jak widać Polska rządzi się innymi prawami
                        ja byłam w tym tygodniu u lekarza i nie robili mi USG a 4d może być fajne...

                        Skomentuj


                          #27
                          USG 4D jest rewelacyjne! Dziewczyny, naprawde polecam! Widzieliśmy naszą córeczkę jak się usmiecha, jak ziewa... REWELACJA!

                          Skomentuj


                            #28
                            Napisane przez llewall Pokaż wiadomość
                            USG 4D jest rewelacyjne! Dziewczyny, naprawde polecam! Widzieliśmy naszą córeczkę jak się usmiecha, jak ziewa... REWELACJA!
                            to ciekawie było A czy oni udostępniają później jakąś płytkę do domu?

                            Skomentuj


                              #29
                              Dostalismy płytkę DVD z filmem i płytkę CD-R z 20 zdjęciami

                              Skomentuj


                                #30
                                Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
                                ile razy trzeba zrobić badanie USG w ciągu 9 miesięcy?
                                ja miałam 5

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X