Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żadnych dolegliwości???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Żadnych dolegliwości???

    Mam pytanie. Czy któraś z Was przeżywa coś podobnego? Kończy się u mnie szósty tydzień ciąży, a ja czuje sie świetnie. Żadnych nudności, żadnych bóli głowy itp. Żadnych wrażliwości na zapachy. Nawet przestraszyłam się, że może mi przeszło i na wszelki wypadek zrobiłam test wczoraj po poludniu. No ale dwie krechy jak nic widać Czy to mozliwe, żeby czuc się tak świetnie? A może to wkrótce sie zmieni? Macie jakieś doświadczenia, bo to mój pierwszy dzidziuś
    Pszczóła
  •    
       

    #2
    Kazda ciaza jest inna.Ja tez nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych.Apetyt mi dopisuje,jem normalnie.Takze i u Ciebie wszystko w normie.

    Skomentuj


      #3


      Ja w zadnej ciazy nie mialam nudnosci ani innych nieprzyjemnych ciazowych dolegliwosci
      pozdrawiam,
      D

      Skomentuj


        #4
        ja dopiero po 9 tygodniu zaczelam sie zle czuc...ale jak nic Ci sie nie dzieje to chyba powinnas sie cieszyc...
        Olunia 6 styczen 2009

        Skomentuj


          #5
          Dziewczyny, jesteście szczęściary...ja codziennie mecze się z nudnościami

          Skomentuj


            #6
            hehe napewno jesteś w ciąży Ja podobnie jak Ty nie miałam żadnych dolegliwości Natomias pod konciec 8 miesiąca pojawiły się bóle kręgosłupa
            Bartuś 26.06.08
            Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez pszczolka Pokaż wiadomość
              Mam pytanie. Czy któraś z Was przeżywa coś podobnego? Kończy się u mnie szósty tydzień ciąży, a ja czuje sie świetnie. Żadnych nudności, żadnych bóli głowy itp. Żadnych wrażliwości na zapachy. Nawet przestraszyłam się, że może mi przeszło i na wszelki wypadek zrobiłam test wczoraj po poludniu. No ale dwie krechy jak nic widać Czy to mozliwe, żeby czuc się tak świetnie? A może to wkrótce sie zmieni? Macie jakieś doświadczenia, bo to mój pierwszy dzidziuś
              Witaj,ja w pierwszej ciąży czułam się rewelacyjnie od początku do końca.W drugiej ciąży czułam się suprr do 9 tygodnia,a potem sie zaczęły nudności,ale przeszły po 2 miesiącach.Jak widzisz,każda ciąża jest inna,nawet u tej samej mamy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ja też czułam się wspaniale jak przed ciążą i do tego zniknęły miesiączki także żyć nie umierać, za to w nagrodę pod koniec 7 miesiąca pojawiły się koszmarne bóle pleców(mam dyskopatię w odc lędźwiowo-krzyżowym) masakra najgorsze bóle

                Skomentuj


                  #9
                  U mnie tez nie bylo zadnych dolegliwosci ;-) po prostu stwierdzilam ze bycie w ciazy to sama przyjemnosc ;-) oby u Ciebie tez tak bylo ! jedyne co to gdy mniej wiecej w 3 miesiacy ciazy mialam straszna ochote zjesc sardynkiw sosie pomidorowym na sniadanie to final byla taki ze do konca ciazy nie tknelam zadnej ryby ;-) Az tak teraz sobie mysle ze fajnie by bylo gdyby corcia sie jednak do brzucha wrocila, bo taka wtedy byla "bezobslugowa" a juz byla z nami ...
                  Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

                  www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

                  Skomentuj


                    #10
                    Ja również w ciąży czuję się świetnie... Żadnych nudności... Żadnych dolegliwości... No może gorzej z seksem bo mi się nie chce

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      ja do 4 tygodnia czulam sie dobrze za to teraz jest okropnie.lekarz dal mi nawet leki przeciw wymiotne ale czesto bywam senna i oslabiona w 1 ciazy czulam sie doskonale

                      Skomentuj


                        #12
                        W pierwszej ciąży czułam się okropnie, natomiast w drugiej rewelacyjnie!
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja w pierwszych dwóch ciążach czułam się okropnie,miałam zawroty głowy,przeszkadzały mi różne zapachy nie mówiąć już o zgadzeAteraz czuję się świetnie,żadnych dolegliwości,no moze na początku nie miałam apetytu.Każda ciąża jest inna...
                          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                          Skomentuj


                            #14
                            Gdyby nie powiększający się brzuch to bym wogóle nie wiedziała że jestem w ciąży i tak do 8 miesiąca.Za to na końcówce nasza Maleńka tak mi dała popalić że myślałam że się wykończę:-)-drętwienie rąk,nóg,nudności-wszystko razem.Mąż się śmiał,że to za karę.Ale jak położyli mi dzidzię po porodzie to o wszystkim zapomniałam:-).Odpoczywajcie ile się da bo będzie Wam potrzebne dużo siły i cierpliwości po urodzeniu Waszego Maleństwa:-)

                            Skomentuj


                              #15
                              A ja muszę przyznać,że dowiedzialam się,że jestem w ciąży jak byłam w drugim miesiącu,żadnych nudności,wymiotów czy coś podobnego,czułam sie dobrze

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X