Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

dzidziusie na wrzesień 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dzidziusie na wrzesień 2011

    Czekam i pewnie jeszcze poczekam na inne przyszłe mamy, ja o dzidzi wiem od 4 dni


  •    
       

    #2
    Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

    cześć ja też spodziewam sie dzidziusia we wrzesniu 2011 Niesamowita radość... Zycze zdrówka na kolejne miesiące już nie jesteś Sama Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

      no to tak dlugo nie czekałam ja to juz z radości szaleje choć lekarz uspokaja.a jak u Ciebie? zdróweczka


      Skomentuj


        #4
        Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

        Hej Też bym chciała tutaj pisać, ale jeszcze nie wiem czy będzie dzidziuś testu jeszcze nie robiłam, jeszcze z tydzień poczekam, póki co dziwnie się czuję czasami, ale być może sama się wkręcam, wiecie jak to jest... Pozdrawiam i życzę duuuużo zdrówka i dobrego samopoczucia

        Skomentuj


          #5
          Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

          hej,
          na mnie tez przyszla kolej
          dziewczyny, w ktorym jestescie tyg.? ja mialam ostatni okres 23go grudnia, wiec u mnie jest to 4tydz.i 5 dzien. Test pozytywny wyszedl mi 3dni przed spodziewanym okresem. tego samego dnia zrobilam bhcg z krwi, ktora potwierdzila ciaze (wynik 43mIU/ml). wczoraj powtorzylam bete, by zobaczyc, czy ciaza dobrze sie rozwija i moj wynik to 673mIU/ml.
          Jestem taka szczesliwa!!! Na razie wszystko wyglada dobrze.
          w maju 2010 poronilam pierwsza ciaze w 8tyg. to bylo poronienie zatrzymane. odczekalam do teraz i od razu sie udalo
          nie moge w to uwierzyc!
          ale jestem przewrazliwiona! juz po wyniku pierwszej bhcg bylam u mojej ginekolog i dostalam duphaston 2x1tbl i luteine dopochwowo 2x1tbl. mam plan pojsc na usg 10lutego. i probuje lezec, odpoczywac i nie stresowac sie
          a jak u was???
          aaaa, jesli chodzi o objawy-mialam je bardzo szybko, ok tyg.przed spodziewanym okresem. powiekszyly mi sie piersi i bolaaaa! glownie po bokach i na gorze. czuje tez jakby ciagle mrowienie w podbrzuszu. i nie moge spac!!! to straszne, ale budze sie codziennie o 7 rano, a zawsze spalam do 10. nie mam zbytnio apetytu, rano czasem mnie mdli i czesto mi sie odbija



          Skomentuj


            #6
            Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

            hm ja mialam ostatnio okres 3 grudnia i jest to teraz 5 tydzien.tez dostalam duphaston ale strasznie mnie mdlilo po nim i nic nie moglam jesc, ale mialam go tylko profilaktycznie na 10 dni wiec odstawilam bo jakos musze zyc do lekarza ide we wtorek i ma byc juz widac dziecko w pecherzyku i serduszko, nie moge sie doczekac


            Skomentuj


              #7
              Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

              88ewcialina jak miałaś okres 3 grudnia, to jesteś w 7 tyg tak z moich obliczeń... liczy się od ostatniej miesiączki. W dzień kiedy się zaczęła zaczyna się pierwszy tydzień

              A ja jeszcze testu nie zrobiłam

              Pozdrawiam i życzę zdrówka i dobrego samopoczucia Uważajcie na siebie. No i majowapati - bardzo współczuję poronienia zobaczysz teraz będzie dobrze, tylko uważaj na siebie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                oj ola, staram sie wierzyc z calych sil, ze tym razem wszystko bedzie ok. ale czasami strach mnie dopada. tym bardziej ze postanowilam, ze na usg pojde 10go, czyli za 2 tyg.
                w 7 tyg.c na 100% bedzie wiadomo, czy wszystko jest dobrze. echh, boje sie..
                a ty rob test i dolacz tutaj mi wyszedl baardzo szybko.



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                  Wierzę Ci że jest Ci ciężko, ale musisz być silna - będzie dobrze

                  Hehe - trochę mam cykora z tym testem chcieliśmy mieć drugie dziecko, ale mieliśmy się zacząć starać najwcześniej w lecie - tak żeby były te 2 lata różnicy Ale obiecuję że już niedługo zrobię i nie będę tu przychodzić "na gapę - bez biletu"

                  Dziewczyny - jak się czujecie? lepiej? gorzej? jakieś dolegliwości?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                    Napewno mam teraz 5ty lekarz to orzekł, ale 5ty dziecka licząc od dnia zapłodnienia ja tam czuje sie słabo, mam mdłości niestety ehhh, a wy jak tam?


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                      Ja, jeśli pominiemy moje paranoję, czuje sie swietnie Oczywiscie co chwile sprawdzam, czy nie ma plamien i czy piersi mnie nadal bolą. Oszalec mozna! Poza tym nadal trochę mnie mdli i nie mam apetytu Schudlam nawet, ale podobno to normalne. Tak naprawdę te dolegliwości utrzymują mnie w równowadze psychicznej, bo tłumaczę sobie, ze skoro sa objawy to i z ciaza musi być ok!
                      tamta ciążę miałam cała nie tak. Najpierw w 5tyg strasznie bolal mnie brzuch. Koszmarny ból. W 6tc poszłam do lekarza, bo nie wyglądało mi to na bóle rozszerzajacej sie macicy.. Poza tym miałam jakiś taki spuchniety ten mój brzuszek. Z USG okazało sie, ze mam zalana jame brzuszna, pecherzyka ciazowego nie widać, wyglada na rozlana ciążę pozamaciczna i zagrożenie życia. Wzięli mnie od razu do szpitala. To był 6tc. Od razu narkoza, pobieranie plynu-punkcja pochwy. Nie bylo krwi, wiec przez tydzien lezalam w szpitalu i codziennie czekalam na diagnoze-czy pecherzyk sie pojawi i czy bedzie operacja czy nie. Pojawił sie,okazało sie, ze to była rozlana torbiel, wypisali mnie ze szpitala. Potem usłyszałam bicie serca, a w 8tyg.zaczęłam plamic. Tego samego dnia okazało sie, ze serce nie bije. Znów do szpitala, tabletka wczesnoporonna i wylyzeczkowanie jamy macicy.
                      Po 10miesiacach znów jestem w ciazy i modlę sie, żeby wszystko było ok. Tłumaczę sobie, ze tamto poronienie było wynikiem tego, co przeszłam, koszmarnym stresem, narkoza. Teraz wszystko jest dobrze i musi być dobrze! Jestem w 6tc. (5tyg i 3 dni)



                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                        Witajcie!!!

                        Ja mialam ostatni okres 4.12, dzis wybija 8 tydzien. Nie mam mdlosci, ale straszny bol piersi. Biore luteine poniewaz od 5 tyg. mialam plamienia.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                          Ja wam powiem że mam straszne mdłości, ciężko się żyje przez to, nie mam nawet nieraz sił wstać z łóżka majowapati trzymam kciuki :*


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                            no i przez te mdłości pozdrowienia ze szpitala, po kroplówkach lepiej


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: dzidziusie na wrzesień 2011

                              Trzymaj się i szybko dochodź do siebie. A ja do Was jednak nie dołączę, jednak w ciąży nie jestem ale trzymam kciuki za was. Wszystkiego dobrego

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X