Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zwolnienie z pracy/ szkoły.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Zwolnienie z pracy/ szkoły.

    Jak uważacie? W którym miesiącu ciąży najlepiej już zrezygnować z pracy/ szkoły (tzn wziąć zwolnienie)?

    Jestem w 30/31 tyg i co raz ciężej idzie mi docieranie na uczelnie, jednak nie chciałabym rezygnować z zajęć.
  •    
       

    #2
    Odp: Zwolnienie z pracy/ szkoły.

    Ach, planować sobie można a życie i tak przyniesie swoje. Ja chciałam być jak najdłużej aktywna zawodowo (szczególnie w pierwszej ciąży), ale od 13 tyg. zaczęła skracać mi się szyjka i trzeba było zwolnić. Za drugim razem to samo (wytrwałam do 16 tyg.). Sprawa indywidualna, trudno powiedzieć kiedy zrezygnować.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Zwolnienie z pracy/ szkoły.

      dokladnie,
      ja z omijaniem niektorych wykladow chodzilam praktycznie do konca , tydzien przed porodem przestalam uczeszczac na uczelnie,
      a potem po miesiacu wrocilam(jak juz mogłam siedziec bez bólu), na pojedyncze zajecia nawet malego bralam(ale mialam luzackiego promotora,ale fakt to był ostatni semestr.(i niestety na niektóre zajecia nie mogłam chodzić ze względu na bezpieczeństwo ciąży a potem mleczka - taki kierunek,)

      Skomentuj


        #4
        Odp: Zwolnienie z pracy/ szkoły.

        Hm,ja mam taki piękny plan żeby chodzić na uczelnię najdłużej jak się da, ale jestem dopiero w 25 tyg.,więc ciężko mi przewidzieć czy to realne założenie
        A czy jest jakiś przepis w polskim prawie o zwolnieniu przysługującym kobietom w ciąży?ktoś może orientuje się?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Zwolnienie z pracy/ szkoły.

          Napisane przez alesanka Pokaż wiadomość
          Hm,ja mam taki piękny plan żeby chodzić na uczelnię najdłużej jak się da, ale jestem dopiero w 25 tyg.,więc ciężko mi przewidzieć czy to realne założenie
          A czy jest jakiś przepis w polskim prawie o zwolnieniu przysługującym kobietom w ciąży?ktoś może orientuje się?
          Z tego co wiem I co planuje zrobić, to przejść na Tryb Indywidualny. Jest to możliwe po przedstawieniu zaświadczeniu o ciąży itp Radziłabym przejść sie na uczelnie i zapytać. Buziaki

          Skomentuj


            #6
            Odp: Zwolnienie z pracy/ szkoły.

            jeśli praca daje ci radość i satysfakcję i dobrze się czujesz, to nie sensu siedzieć w domu i się zadręczać bezczynnością, ale jeśli praca ciebie stresuje to wykorzystaj ten czas na odpoczynek

            Skomentuj

                   
            Working...
            X