Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czeste omdlenia w ciazy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czeste omdlenia w ciazy

    witam,
    jestem pierwszy raz w ciazy i mam pewna bardzo meczaca dolegliwosc, gdziekolwiek sie nie rusze z domu tam mdleje badz slabne, nie moge szybko chodzic, zaraz sie mecze.Zrezygnowalam z pracy i ze wszystkich moich dotychczasowych zajec. Rozmawialam o ty z lekarzem i on nie bardzo wie z czego to mam, zostalam skierowana do kardiologa ale to dopiero za 3 tyg....
    boje sie ze cos jest ze mna nie tak i martwie sie o maluszka! po za tym nie mam zadnych innych dolegliwosci, zadne mdlosci nic z tych rzeczy... mdlec zaczelam w 1 miesiacu a juz jest 4 i nadal mi sie to zdarza...
    prosze o jakies rady...

  •    
       

    #2
    Odp: czeste omdlenia w ciazy

    Nie martw i nie zadręczaj się na zapas na pewno wszystko jest ok. A robisz co miesiąc badania (mocz krew) może po prostu masz cukrzyce ciążową lub anemie.
    Ja na twym miejscu nie czekała bym aż 3 tyg. zmień ginekologa i zobacz co ci powie inny (albo idź do swego jeszcze raz i to on niech) da ci skierowanie do szpitala i tam niech ci porobią wszystkie badania Uważam że to by ci dobrze zrobiło bo była byś pod "dobrą" opieką i raczej wszystkie twoje pytania by miały odpowiedź.A z tego co cisze to twoją 1 ciąża więc w domu nie masz małych dzieci tym bardziej na twym miejscu bym tak zrobiła
    Powodzenia i daj znać jak czegoś już się dowiesz
    Adaś ur.09.2008.
    Michałek
    [Iur.02.2011 o [/I]

    Skomentuj


      #3
      Odp: czeste omdlenia w ciazy

      dzieki za odpowiedz, wszystkie badania krwi itp, juz robilam i na pewno nie mam anemii ani cukrzycy, narazie wstrzymam sie jeszcze ze zmiana lekarza i poczekam na ta wizyte u kardiologa, moze ja tak poprostu mam w ciazy...slabne i nic na to nie moge poradzic

      Skomentuj


        #4
        Odp: czeste omdlenia w ciazy

        ale tez kardiolog powinien cie przyjac w trybie natychmiastowym mowilas ze w ciazy jestes? ja do endkrynologa chodzilam co miesiac bez kolejki, zeby potem nie bylo ze ci serce za slabo krew pompuje i maluszek niedotleniony.
        nie chce straszyc ale ja bym tego nie bagatelizowala. duzo lez to serce na pewno wydoli

        Skomentuj


          #5
          Odp: czeste omdlenia w ciazy

          z checia juz dzis pojechalabym do tego lekarza, ale ja mieszkam w stanach i nie mam prywatnego ubezpieczenia...nie wiem jak tu sie to wszystko zalatwia,
          jedyny sposob zebym mogla dostac sie do lekarza bez kolejki to emergancy, ale musialabym najpierw zemdlec a przecierz wszystko robie zeby do tego znowu nie doszlo... i tak jak mi radzi pieczulka duzo leze i mam nadzieje ze to jednak nic powaznego...

          Skomentuj


            #6
            Odp: czeste omdlenia w ciazy

            trzymajcie sie dobrze , nie daj sie, moze poszukaj jakiegos forum polek w stanach albo szkola rodzenia, to Ci cos na przyszlosc podpowiedza bo faktycznie co kraj to obyczaj. ale daj znac co tam po wizycie u kardiologa.

            Skomentuj


              #7
              Odp: czeste omdlenia w ciazy

              Napisane przez matyna99 Pokaż wiadomość
              witam,
              jestem pierwszy raz w ciazy i mam pewna bardzo meczaca dolegliwosc, gdziekolwiek sie nie rusze z domu tam mdleje badz slabne, nie moge szybko chodzic, zaraz sie mecze.Zrezygnowalam z pracy i ze wszystkich moich dotychczasowych zajec. Rozmawialam o ty z lekarzem i on nie bardzo wie z czego to mam, zostalam skierowana do kardiologa ale to dopiero za 3 tyg....
              boje sie ze cos jest ze mna nie tak i martwie sie o maluszka! po za tym nie mam zadnych innych dolegliwosci, zadne mdlosci nic z tych rzeczy... mdlec zaczelam w 1 miesiacu a juz jest 4 i nadal mi sie to zdarza...
              prosze o jakies rady...
              Nie martw się na zapas. Przy pierwszej ciaży czyli 4 lata temu ,też często mdlałam,raz nawet w pracy i wezwali karetkę.W szpitalu porobili wszystkie badania serca itp na szczęscie wszystko wyszło dobrze.Lekarze powiedzieli że taki urok ciąży i nie wiedzą czemu. Mdlałam w kościele, w domu,nawet na polu.
              Teraz też jestem w ciązy- 5 miesiąc,zdążyłam już zemdleć w sklepie.Staram się wszystko robić pomału i dużo odpoczywać .
              Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: czeste omdlenia w ciazy

                dzieki za pocieszenie, mam nadzieje ze u mnie jest podobnie

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: czeste omdlenia w ciazy

                  zemdlalam wczoraj ponownie w sklepie... i tak jak mi kazal lekarz zadzwonilam po pogotowie... czekalam na nie prawie godzine i nie przyjechalo,poniewarz byl korek (dekorowanie ulic swiatelkami... )
                  w koncu zadzwonilam po meza i on mnie zawiozl do szpitala... NIGDY WIECEJ!
                  koszmar spedzilam tam pol dnia i nie moglam sie doprosic zeby mnie zbadal kardiolog, zrobili mi tylko te same badania co na pierwszej wizycie u gina, i powiedzieli ze takie omdlenia sie zdazaja. I to jest wlasnie nowy jork.... Nadal musze czekac na wizyte 30 tego. skoro jest ze mna wszystko ok to dlaczego nie moge ruszyc sie z domu na krok.....

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: czeste omdlenia w ciazy

                    ja mdlałam w III trymestrze ..ale to podejrzewam ,że ze względu
                    na anemię ciążową ,oraz pogodę za oknem -okropnie było duszno .

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: czeste omdlenia w ciazy

                      łuuuh.. ja tak mialam na widok krwi w ciazy,, okropne uczucie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: czeste omdlenia w ciazy

                        Napisane przez matyna99 Pokaż wiadomość
                        witam,
                        jestem pierwszy raz w ciazy i mam pewna bardzo meczaca dolegliwosc, gdziekolwiek sie nie rusze z domu tam mdleje badz slabne, nie moge szybko chodzic, zaraz sie mecze.Zrezygnowalam z pracy i ze wszystkich moich dotychczasowych zajec. Rozmawialam o ty z lekarzem i on nie bardzo wie z czego to mam, zostalam skierowana do kardiologa ale to dopiero za 3 tyg....
                        boje sie ze cos jest ze mna nie tak i martwie sie o maluszka! po za tym nie mam zadnych innych dolegliwosci, zadne mdlosci nic z tych rzeczy... mdlec zaczelam w 1 miesiacu a juz jest 4 i nadal mi sie to zdarza...
                        prosze o jakies rady...

                        Nie wiem czy ten Kardiolog jest potrzebny...ja mam identycznie ,że mdleję.. dlatego jak sie poruszam to z kimś xD Niestety albo leżenie w łóżeczku mi zostaje. Gdzie bym nie stała.. czy to kolejka w sklepie, czy to szybki chód...albo zbyt wolny chód... poprostu tragedia:/

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: czeste omdlenia w ciazy

                          Głównym powodem pojawienia się problemu jest podniesiony poziom hormonów we krwi, który powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Pomaga to w lepszym przepływie krwi do dziecka, ale spowalnia jej powrót do serca.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: czeste omdlenia w ciazy

                            Może za mało witamin i zdrowego odżywiania, że omdlenia masz
                            jagody acai

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: czeste omdlenia w ciazy

                              Tak jak już nie raz wypominałam nie należy żadnych objawów w ciąży lekceważyć i czym prędzej należy udać się do lekarza. nawet jestem skłonna zapłacić za lekarza prywatnie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X