Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

5 miesiąc i zero brzuszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    5 miesiąc i zero brzuszka

    Dziewczyny moja siostra jest w 19 tyg, ciąży ale jej brzuszek nawet nie ruszył - nic a nic nie widać.
    Jest szczupła ale w tym miesiącu to już coś powinno być widać prawda?
    Zaczynam się martwić czy wszystko z dzidzią ok.
  •    
       

    #2
    Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

    ja myslę że niekoniecznie. Taka jej uroda. Skoro lekarz mówi że wszystko OK to tylko powinna się cieszyć że nie będzie miał problemów z rzucanie zbędnych kilogramów


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

      no coś w tym jest
      ale i tak mnie to dziwi bo przytyła nie cale 3 kg brzuszka zero a lekarze jak to oni zawsze mówią wszystko dobrze...

      Skomentuj


        #4
        Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

        skoro jest pod kontrolą lekarską, to wszystko powinno być tak, jak Oni stwierdzają.

        ja do piątego miesiąca traciłam na wadze, zamiast przybierać- a byłam w ciąży z bliźniakami. Dopiero w siódmym miesiącu przybyło mi kg. Choć w międzyczasie brzuch rósł szybko. Wszystko, to kwestia indywidualna

        Skomentuj


          #5
          Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

          Ja wkrótce będę miała trzecie dziecko i w tej ciąży miałam najmniejszy brzuch. Nawet lekarze się niepokoili, wysyłali na badania, ale wszystko jest w porządku. Dzidziuś wymiary ma prawidłowe. Termin mam za 2 tygodnie, brzuszek już urósł, ale nie mam w ogóle ucisku na pęcherz, a w poprzednich ciążach chodziłam do WC w nocy nawet 7 razy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

            Ja koncze juz 19 tydzien i wyraznego brzuszka dalej u mnie nie widac, od poczatku zgubilam ok. 6 kg i dopiero teraz zaczynam stabilizowac wage.
            Mysle, ze jesli Twoja siostra przybiera na wadze i lekarz twierdzi, ze ciaza rozwija sie prawidlowo to tylko czekac az brzuszek zacznie byc widoczny, co pewnie niedlugo nastapi


            Skomentuj


              #7
              Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

              Napisane przez akogo Pokaż wiadomość
              Dziewczyny moja siostra jest w 19 tyg, ciąży ale jej brzuszek nawet nie ruszył - nic a nic nie widać.
              Jest szczupła ale w tym miesiącu to już coś powinno być widać prawda?
              Zaczynam się martwić czy wszystko z dzidzią ok.
              mnie to nie dziwi bo ja też nie miałam wogóle brzucha na tym etapie ciąży , tak bywa , mój brzuch zaczął sie dopiero zaookrąglać w 7 m-cu, fakt moja córka urodziła sie malutka (jak widać w podpisie) ale zupełnie zdrowa, i teraz ma 1,5 roku i nadal do wielkich nie należy, ale to zupełnie nie ważne skoro jest zdrowa i sie super rozwija

              więc myślę że jeżeli siostra jest pod kontrolą lekarza i do tego jeszcze mało przytyła to napewno wszytsko jest ok
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

                Witam jeżeli ma robione usg (lekarz mierzy brzuszek ,i główkę)i maluszek ładnie się rozwija to nie ma powodu do obaw.Ja jestem z budowy bardzo szczupła i od początku miałam malutki brzuszek w porównaniu do innych dziewczyn.W dzień porodu ważyłam 55kg( w sumie to przytyłam 10kg)z tyłu to w ogóle nie było widać ,że jestem w ciąży.wszystkie położne mówiły ,że ze mnie drobina i że maluszek też pewnie będzie mały...No i wszystkim szczęka opadła urodziłam naturalnie 3,5kg córeczkę,na to nie ma reguły.
                Attached Files

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

                  Tak teraz patrzę do pamiętnika w 20 tyg ciazy Julcia ważyła ok 400g,a w pasie ja miałam88cm hehe

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

                    I ja miałam to samo w pierwszej ciąży,do 6 m zero brzuszka a potem w ciągu zaledwie tyg wyskoczył i powoli sobie rósł.Wcałej ciąży przytyłam zaledwie 9 kg w dniu porodu miałam w talii zaledwie 94 cm a synek urodził się z wagą 3550.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

                      Witam! Ja w szóstym miesiącu miałam minimalny brzuch. Jak założyłam ponczo to nikt nawet nie widział ze jestem w ciąży. Przez ciąże przytyłam tylko 8 kg. Przez pierwsze trzy miesiące ciąży schudłam trzy kilo, dopiero pózniej zaczeło się po trochu normować. Byłam pod opieką lekarza i najważniejsze że nie było zadnych komplikaji, pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

                        Witam!
                        Nie martw sie o siostre. Ja byłam w 6 miesiącu jak zaczęło coś widać. Od 4 miesiąca smarowałam się Ziajką, a potem BabyDream olejkiem, i nie mam ani jednego rozstępu a brzuch od 6 miesiąca tak szybko zaczął rosnąć że masakra. W ostatnim miesiącu nie mogłam się dopiąć w kurtke XXL(ze względu na bardzo duży brzusio) , dla porównania dodam że przed ciążą nosiłam S.
                        Lada chwila dostrzegniesz że brzuszek rośnie.
                        A dla uspokojenia nerwów oglądnijcie sobie "Ciąża z zaskoczenia"
                        Tam naprawde kobiety do dnia porodu nie mają pojęcia że są w ciąży. Bo nie mają żadnych objawów ciąży i nie mają brzucha, Dowiadują się zazwyczaj na porodówce.... a dzieciaczki rodzą się zdrowe Pozdrawiam
                        [

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

                          Słyszałam, że niekiedy brzuszek uwidacznia się dopiero w 6 miesiącu, moja mama tak miała, tata się śmiał, że jeśli mama jest w ciąży to mu kaktus na ręce wyrośnie haha nie wyrósł co prawda ale... jak jest zaniepokojona to niech idzie do lekarza!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

                            Ja tez bardzo czekałam na swój widoczny brzuszek i ciagle przegladałam się w lusterku czy już widac , brzuszek widocznie mi sie zaokrąglił dopiero w 6 miesiacu a syn po urodzeniu miał prawie 4 kilo , wiec to raczej zalezy od kobiety u niektórych widać szybciej a u niektórych później.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: 5 miesiąc i zero brzuszka

                              Witaj,
                              U mnie do 7 miesiaca nie bylo widac sladu,ze jestem w ciazy!!
                              Wystepuje na scenie w bardzo skapym stroju(jestem asystentka Iluzjonisty zdjecia i filmy na stronie www.MarcinMuszynski.pl) i goscie na wystepach robili zaklady czy jestem w 7-mym tyg. czy 7 miesiacu ciazy
                              ..W rodzinie kazdy zas mowil ty za malo jesz pewnie,dziecko bedzie bardzo malutkie...Ginekolog powiedzial ze dziecko pewnie nie przekroczy 2,5kg
                              A ja urodzilam zdrowa coreczke wazaca 3kg
                              W calej ciazy przytylam 9kg.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X