Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

silne ruchy maleństwa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    silne ruchy maleństwa

    hej dziewczyny mam pytanko ponieważ jestem drugi raz w ciaży ale moje dziecko tak strasznie sie wierci ze sprawia mi to bol czy wy tez tak miałyście i dlaczego az tak boli
  •    
       

    #2
    Odp: silne ruchy maleństwa

    Mały piłkarz rośnie, hehe. Mój synuś (pierwsza ciąża) baaaaaardzo kopał, dzień i noc, fikołki, wkładanie nóg między żebra itd. Od początku do końca ciąży szaleństwo. Córcia (druga ciąża) super spokojna, mało ruchów, czasem cały dzień a nawet doba NIC, tylko pod koniec wkładała nogi pomiędzy moje żebra i to bolało. Teraz jestem znów w ciąży (też córcia) i też spokój, mało ruchów.

    Skomentuj


      #3
      Odp: silne ruchy maleństwa

      oj moje maleństwo też cały czas strasznie kopie, aż dech zapiera czasem :P ale przynajmniej czuję że tam jest!!
      i za miesiac sie okaże czy to piłkarz po tacie że tak strasznie mamę traktuje

      Skomentuj


        #4
        Odp: silne ruchy maleństwa

        Ja ro0wniez w ciazy odczuwalam mocne ruchy widocznie dzieciaczek ma bardzo duzo sily, mi jednak nie sprawialo to bolu.

        Skomentuj


          #5
          Odp: silne ruchy maleństwa

          słyszałam że zbyt silne, ciągłe bez przerwy coś moga złego oznaczać, ale ogólnie jak się zdarzają systematycznie normalnie i po prostu czasem są bardzo mocne, to jest ok.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X