Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    Kala każdy ma inne doświadczenia... Ja męczyłam się najpierw 12 godzin zanim wzięli mnie na cesarkę, nie wiem czy Ty miałas pełną narkozę czy znieczulenie zewnątrzoponowe. Ja chyba wolałabym przespać to wszystko bo świadomość tego co się ze mną działo było dla mnie straszne, fakt nie czułam bólu ale to szarpanie, odsysanie itd. dla mnie masakra. A poza tym miałam silne krwawienie, straciłam 2 litry krwi i ponad godzinę mnie zaszywali. Póżniej przez prawie dwie doby podłączona do cewnika, kroplówki i odsącznika, nic przyjemnego i ta opuchlizna calego ciała która utrzymuje się pomimo że minął już tydzień a w dole brzucha do tej pory nie odzyskałam pełnego czucia. Mam porównanie z pierwszym porodem naturalnym i poza tym, że szycie na dole mnie bolało to forma wróciła po dwóch dniach.
    Last edited by luna_1979; 02-06-2011, 15:04.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Napisane przez luna_1979 Pokaż wiadomość
      Kala każdy ma inne doświadczenia... Ja męczyłam się najpierw 12 godzin zanim wzięli mnie na cesarkę, nie wiem czy Ty miałas pełną narkozę czy znieczulenie zewnątrzoponowe. Ja chyba wolałabym przespać to wszystko bo świadomość tego co się ze mną działo było dla mnie straszne, fakt nie czułam bólu ale to szarpanie, odsysanie itd. dla mnie masakra. A poza tym miałam silne krwawienie, straciłam 2 litry krwi i ponad godzinę mnie zaszywali. Póżniej przez prawie dwie doby podłączona do cewnika, kroplówki i odsącznika, nic przyjemnego i ta opuchlizna calego ciała która utrzymuje się pomimo że minął już tydzień a w dole brzucha do tej pory nie odzyskałam pełnego czucia. Mam porównanie z pierwszym porodem naturalnym i poza tym, że szycie na dole mnie bolało to forma wróciła po dwóch dniach.
      no to faktycznie miałaś przeżycia zwłaszcza z tym krwawieniem
      ja też miałam znieczulenie zewnątrzoponowe i to szarpanie też czułam , no nie jest to bardzo przyjemne, ale ja nie chciałam narkozy , poprostu chciałam być świadoma i widzieć jak małą wyjmują z brzucha

      ale u mnie szycie trwało 30 min i nic złego sie nie działo więc też to inaczej odczułam , tylko mi przeszkadzało to "telepanie sie " po wszystkim , też tak miałaś luna ??
      poprostu przez godzinę po cesarce trzęsłam sie jak galareta, ale anestezjolog mi powiedział że to skutek uboczny znieczulenia w kręgosłup

      i ja akurat gdybym miała rodzić jeszcze raz to wybrałabym cesarkę no ale każdy organizm jest inny
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        Też miałam tą "dylerkę", mnie Kala to strasznie na psychikę podziałało, to że mi brzuch przecieli i w ogóle wszystko co z tym związane...

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          hej,
          Mam male pytanko, dajecie swoim maluszka smoczki? Mi pediatra wczoraj poradzila zebym malej dawala, i szczerze mowiac to nie byl zly pomysl. Malutka uspokaja sie w 2 sekundy zasypia i wypluwa smoka. Do tej pory jej nie dawalam zeby nie miec problemow z przystawianiem do piersi, ale po 3 tyg to juz chyba ok. No i mam dla niej taki smoczek w ksztalcie sutka nazywa sie shoothie. Nie chcialam jej przyzwyczajac do smoczka ale pediatra mi powiedziala ze takie ssanie smoczka dziala przeciwbolowo i dzidzia moze spac, a moja mala miewa bole brzuszka czasami, wiec po co ma sie meczyc jak moze cyckac i sie uspokajac.
          Piekna pogoda u nas, spacerki codziennie. Lato pelna geba sie zrobilo.

          Co do takiej trzesawki po znieczuleniu to tez mialam i to dlugo mi sie trzymala, holernie nieprzyjemne.
          Last edited by matyna99; 02-06-2011, 18:48.

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            hej
            z moja niunia jest juz super, jutro pewnie ja wypisza. Nawet piersia probowalam karmicno ale porazka narazie maly nerwus nie chce, przyzwyczaila sie do butli w szpitalu jak nie moglam jej karmic. Ale bedziemy probowac w domku jeszcze.
            Edzia mnie naciecie ani pekniecie nie bolalo tak samo jak zszywanie. Tylko teraz szwy bola cholernie, jak bylo u was? Dlugo szwy bola? No i mam spuchniete stopy i lydki szok... Ide sciagac pokarm i jade znow do mojej niuni
            pozdrawiam


            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              hej,
              czarna super ze z malutka wszystko lepiej i ze do domku ja zabierzecie!! Prubuj przystawiac ja do piersi jak najczesciej, u mnie w szpitalu jak dziecko nie chcialo cyca to radzili zeby rozebrac je do pampersa i polozyc ja sobie na brzuchu, taki kontakt skora do skory dzialal. Jezeli chodzi o szwy to mnie dobre 2 tyg bolaly, w sumie nadal je czuje

              A co tam u innych mamusiow? Nie odzywacie sie wcale? Dzieciaczki nie daja
              Wam czasu?
              pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                A wszystko dobrze u mnie . Malutki nie daje zbytnio w kość, w ogóle jest taki kochany i słodziutki hehe. Po malutku dochodzę do siebie, jest coraz lepiej więc jestem dobrej myśli . Pozdrawiam mamusie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Hej
                  My juz w domku, z Nikola wszystko super juz. Jest taka slodka hehe tylko by jadla i spala
                  Pozdrawiam
                  Attached Files


                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    CZARNA jaka dziubdziolinka ahhh a kiedy ja swoja zobacze

                    WITAMY NIKOLKO!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Czarna prześliczną masz córcię, sama słodycz. Najważniejsze, że masz ją juz w domku. Biedna Edzia jesteś, siedzisz pewnie jak na szpilkach teraz i się doczekać maleństwa nie możesz... Ale na wszystko przyjdzie czas i to już niedługo więc teraz dużo odpoczywaj i ładuj akumulatory bo się przydadzą na rodzenie i po. Całuski dla wszystkich mam i dzidziusiów mua.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        Czarna, malutka jest śliczna, cieszę sie że juz wszystko ok.
                        Matyna, reakcja byłaby na skórze, wysypka jakaś, ale jak w czwarte była u mnie położna to zabroniła truskawek, mówi, że są najgorsze, więc jednak odpuszczam...Ja też wchodze we wszystkie ciuchy, zostało mi 4kg, troche na brzuszku i też chyba reszta w cycach.
                        Ja smoczka postaram sie nie dawać wcale. Kubie dałam, choc nie chciał brać, a teraz go oduczyc nie mogę aż wstyd taki byk a śpi z dydolem...
                        A oto moja Ola wczoraj:
                        Attached Files


                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          A tu dzień po narodzinach, a drugie wczoraj z bratem
                          Attached Files


                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Ania fajne te Twoje dzieciaczki

                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              czarna aaniaa sliczne te wasze dzieciaczki!!
                              Edzia juz niebawem bedziemy Twoje malenstwo podziwiac
                              aaniaa ja daje smoka tylko w sytuacjach awaryjnych, a mala jak sie uspokoi to go wypluwa i spi. dzis smok nie dziala wcale, tosia spi na miom brzuchu i ma lozeczko w nosie(i tak fajnie sie smieje przez sen).
                              pozdrawiam!
                              Last edited by matyna99; 04-06-2011, 15:33.

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                MATYNA dziex

                                ANIA słodziaczki te Twoje dzieciaczki

                                LUNA mam dosc zwłaszcza ze upały wracaja i mała mi obja wnętrzności i to czekanie... chyba jednak mi intuicja kobieca w ciazy szwankuje, najpierw z płcia jest dziewuszka nie chopak, a teraz z terminem 6czerwca za mna chodził ale chyba nie wydeptał nic

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X