Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Maj i Czerwiec 2011

    Cześć Dziewczyny,
    Fajnie że po wizytach dobre wieści
    Novynkah leż jak masz taka możliwość to napewno nie zaszkodzi i życzę powodzenia w szukaniu dobrego gin.
    Ja wczoraj byłam na wizycie, ale takiej zwykłej. Zbadał tylko, mówi że wszystko ok. Myslałam że mam infekcje, bo mnie tam piecze, ale lekarz stwierdził, że jestem uczulona na proszki i całą chemię i kazał tylko prac gatki w płatkach mydlanych i nie myc sie tam aż tak często
    Do Pani dr do której mam iść na USG prywatnie, nie moge się dodzwonić więc czekam jeszcze pare dni i będę próbować gdzie indziej, ale wolałabym u niej


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      Własnie się dodzwoniłam do Pani dr, jest na urlopie. Na USG zapisałam się na 24 stycznia, to jeszcze prawie 2 tyg ale wcześniej nie da rady


      Skomentuj


        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        aneczka uczulenie, moze jakis płyn do higieny intymnej, albo rumiankiem przemywaj sobie łagodzi pieczenie i podraznienia
        A na usg fajanie poczekaj bedzie juz 22tydz to sie dowiesz jaka płec i juz pewne bedzie i serduszko dokłądnie zbadaja, a to wazne w tych tyg wiec mysle ze na dobre wyszło

        Novynkah jak tam Twój brzusio, leż duzo jak ania mówi i najlepiej an lewym boczku i dzwon do szpitala czy juz sa nowi lekarze i zaklepuj wizyte

        Skomentuj


          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          Leżę laseczki jak tylko mogę. Ugotować i pozmywać jednak muszę, starszą zając się też muszę. Więc z tym leżeniem róznie bywa. Dzisiaj np. od 9:00 do 15:00 na nogach (laryngolog, odwiedziny u rodziców). W drodze do domu zahaczyłam o poradnię i zapisałam się do ginekologa - tego jedynego, bo wyjścia innego u mnie brak (no chyba, że prywatnie na co nie mogę sobie pozwolić). Dam mu szansę. Koleżanka własnie leży na oddziale i mówiła, że gościu bardzo się stara.
          Nam nasz poprzedni ginek powiedział, ze córka będzie i tej opcji się trzymiemy

          Skomentuj


            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            Aniu jeżeli to uczulenie to proponuje proszki i płyny dla dzieci słyszałam też że zamiast płynów do higieny intymnej lekarze radzą używać mydełek typu Bambino lub szarych mydeł bo są delikatniejsze i nie wysuszają choć radziłabym preparaty dla dzieci bo są dodatkowo hypoalergiczne
            co do naszych obowiązków i latania to na pewno lepiej wyjdzie nie przemęczanie się ja miałam dwie noce z głowy bo przyszalałam z zakupami i sprzątaniem trochę przy tym strachu się najadłam przez własną głupotę - więc wypoczywajmy jak najwięcej by potem nie żałować np. leżeniem w szpitalu
            Novynkah nie ma co się stresować na zapas może ten lekarz nie jest taki zły bo u mnie też był jeden taki niesympatyczny i wydawało się że nic go nie interesuje ale potem się okazało że jak coś jest nie tak to potrafi całą noc przy pacjentce siedzieć więc ten może też tylko z pozoru jest nie za sympatyczny
            dziewczyny mam pytanko dziś od rana raz na jakiś czas mam takie kłucie w jednym miejscu i w sumie takim gdzie dostaje lekkie kopniaczki od maluszka - myślicie że to trochę mocniejsze ruchy i tak to odczuwam czy coś jest po prostu nie tak ? kobieta to się wszystkim denerwuje :/


            pozdrawiam mamuśki




            Make a pregnancy ticker

            Skomentuj


              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              Dziewczyny czy wy się zastanawiałyście nad wyborem wózka dla dzidzi? Ja mam tak ogromny dylemat ze ojej zastanawiam sie pomiedzy QuinnyBuzz a Mutsy 4rider albo UppaBaby2010 są tak podzielone opinie że szok...


              Skomentuj


                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                witajcie.
                Wsypana dziś jestem. Nareszcie, bo to ciągłe niedosypianie mimo zmęczenia było już niepokojące. Starsza córka padła wczoraj o 16:40, przebudziła się tylko na godzinę ok. 20:20 i razem spałyśmy już do 8:15

                Antena - czasem jak coś w środku kuje to może po prostu dzidziuś uciskać. Nie ma się co za dużo martwić. Zmień pozycję, może dzidzia wtedy odpuści dane miejsce.
                Czarna - z doświadczenia mogę Ci odradzić kupno wózka wielofunkcyjnego. My kupiliśmy zwykły wózek głeboki + spacerówka i w zasadzie mała w głebokim śmigała jakieś 5,5 miesiąca, w spacerówce do roczku. Potem kupiliśmy jedną, ale po dwóch dniach ją zwróciliśmy, bo coś w niej zgrzytnęło i już mieliśmy uraz. Wtedy kupiliśmy kolejną spacerówkę, która służyłaby nam do dziś gdyby nie to, że oduczyliśmy młodzież jeżdżenia wózkiem - ładnie chodzi za rękę. Mamy jeszcze jedną spacerówkę u moich rodziców - trójkołowego haucka na kołach 40cm wysokich. Latem kupiliśmy używaną spacerówkę-parasolkę typowo na wyjazdy i nie żałujemy.
                Naprawdę trafić wózek, który będzie służył od początku do końca jest ciężko. A tak to można głeboki pożyczyć lub odkupić, a po 5-6 miesiącach kupić wózek spacerowy dobrany typowo do dziecka i naszych potrzeb. Dodatkowo to zawsze jakaś zmiana, a my kobiety te zmiany uwielbiamy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  Cześć dziewczyny

                  Dziś od rana nie mogę chodzić tak mnie coś uciska przy krzyżu, że aż przeszywa mnie taki kłujący ból ... może mała mnie tak dziś maltretuje No trudno . Mam nadzieję ,że wy się dobrze czujecie Mam już zdjecia z Usg ,moja Julcia już taka duża jest hehe . Czekam na wasze fotki






                  Buziaki mamuśki
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    hey
                    ale nabazgrałyście az nie wiem juz komu co odpisac
                    lenia mam strasznego przez ta pogode, mój maly wiercioszeik juz delikatniej skrobie, ale dzis to cała noc mi tam kornikował
                    werka foteczka super, moja jest niewyraźna bo małe staneło na głowie i sie kreciło bardzo - charakterek po mamusi
                    czarna daj linki bo dla mnie czarna magia te nazwy

                    Skomentuj


                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      czarna obejrzałam Twoje propozycje wózków i mam takie spostrzeżenia:

                      - Quinny Buzz ma małą gondolę jak na wózek głęboki i nieregulowany podnóżek w spacerówce co może być męczące gdy np. dzidziuś będzie większy i będzie chciał się zdrzemnąć na spacerku, a nie ma nic gorszego jak dyndające nóżki. Mam kilka znajomych, które miały ten wózek i co dziwne narzekały na jego stabilność (jednej to się nawet wózek przewrócił!) i trudność w pokonywaniu wybojów. Mi osobiście brakuje w tym wózku funkcjonalnego kosza na zakupy - takiego, który jest i pojemny i łatwo dostępny.

                      -Mutsy 4rider znów mała gondola zawieszona w dziwny jak dla mnie sposób (sąsiadki synuś w wieku 3 miesięcy już się w tę gondolę nie mieścił)
                      . Troszkę mały kosz na zakupy, poza tym wszystko ok.

                      A o tym trzecim to pierwsze słyszę.

                      Wymiękam dzisiaj - starsza córka marudna, rozpalona i dopiero teraz odkryłam co jej jest - zaparcie ją męczy. Dostała pół nospy, jabłko i dużo picia. Powinno przejść.
                      A młodsze dziecię dziś spokojne, choć buntuje się gdy tylko zaliczam pion.
                      Trudno mi oddychać, ale dam radę.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        Ja dziś tez po wizycie, serduszko bije jak dzwon heh poza tym nic nowego się nie dowiedziałam, USG za 2 tyg nie mogę się normalnie doczekać. A co więcej to nasypało śniegu i jest temp. na plusie i chlapa ze szok... ciężko pokonywać te kałuże :/ Ale już w domku odpoczywam i dzidzia ostatnimi czasy coraz bardziej ruchliwa


                        Skomentuj


                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          hej dziewczyny
                          jaką firmę byście polecały co do wózków bo ja niby oglądam te wózki ale nie wiem czy one są dobre wiem tylko że chcę lekki i skrętny no i oczywiście musi do oka wpaść a także jak najbezpieczniejszy dla maleństwa
                          moje maleństwo na USG pięknie wyglądało ale oczywiście jak do zdjęcia to już tyłek wystawiło pierwsze z 16 tyg a drugie ostatnie czyli z 20 tyg.

                          pozdrawiam kobitki



                          Make a pregnancy ticker
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Cześc Mamusie,
                            Czarna, kapryśna ta Twoja dzidzia, już wypina się do mamusi
                            Werka, kręgosłup widac idealnie.
                            Co do wózeczków: mi podobaja się X-Lander, coneco Toledo, Tako Jumper. Nie podobają mi się 3-kołowce. Dla mnie ważna jest teraz regolowana rączka, tak by Kuba mógł sam prowadzić (oczywiście ja obok) bo wiem że nie odpuści


                            Skomentuj


                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              a mnie rozkłada i juz nie wiem czym sie kurowac i bronic przed tymi wirusami
                              jeszcze M mi przywlekł grype

                              Skomentuj


                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Edzia kup sobie szybciutko syrop Prenalen, jest on specjalnie dla ciężarnych, ponoć bardzo skuteczny w początkowych fazach grypy czy przeziębienia.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X