Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Maj 2011

    Edzia trzymam mocno kciuki aby wszystko było ok!!! Leż odpoczywaj i w miarę mozliwości nie denerwuj się. Dobrze, że plamienie słabnie.


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Maj i Czerwiec 2011

      I jeszcze ja
      Witam Was Kobietki, mam termin wyznaczony na 30 maja 2011 r. Więc przyłączam się do Was i życzę wszystkim słoneczka w ten ponury deszczowy dzień

      Skomentuj


        #18
        Odp: Maj i Czerwiec 2011

        hey witajcie
        widze ze nas przybywa i ze mamy juz nowa nazwe watku maj czerwiec

        ania jak tam wizyta miałs sie odmeldowac

        u mnie plamienia znikły na 3 dni wczoraj znów sie pojawiły, nie iwem czy to ma zwiazek ale jak tylko witaminy zaczełam brac to sie to brudzenie pojawiło i juz nie biore tych witamin

        asiorek, werka co u was??

        delicadeza witaj, napisz cos wiecej o sobie

        pozdrawiam

        Skomentuj


          #19
          Odp: Maj i Czerwiec 2011

          cześć Mamuski
          Edzia pisałam że wszystko ok, przytyłam juz 1kg, 17 mam USG i odliczam z niecierpliwoscią juz tylko tydzień
          Edzia lekarz kazał Ci juz brac witaminy? Do końca 3 miesiąca wystarcza kwas foliowy, niby witaminy dopiero od 2 trymestru, bo na poczatku witamina bodajże A nie jest wskazana w takich ilościach jak jest w witaminach, tak gdzieś o uszy mi się obiło kiedyś, nie wiem czy to prawda, ale faktycznie lekarze każą witaminy dipiero w 4 msc brać.
          Edzia, oby te Twoje plamienia były niegroźne
          Reszta mamusiek gdzie jesteście: Asiorek, Werka, Delicadeza jak się czujecie, dajcie znać co u Was?


          Skomentuj


            #20
            Odp: Maj i Czerwiec 2011

            aneczko sorki musiałam przegapić, ale ostatnio nieprzytomna jestem
            nie biore juz tych wit bo zle na mnie działają, koleżanki w ciąży tez mówią ze witaminy to dopiero dostawały w 2 trymestrze
            Ja jade za 1,5tyg i tez czekam, bo seducha mamy posłuchac, a to mnie uspokoi ze jest ok

            buzki

            Skomentuj


              #21
              Odp: Maj i Czerwiec 2011

              witam mamusie i przyszłe mamusie można dołączyć? obecnie jestem w
              10t5d ciąży wg usg cykle miałam dość długie więc dlatego tak licze.. miałam już jedno usg w 4/5 tyg. - pęcherzyk ciążowy i w 5/6 widać było serduszko zarodek bardzo malutki, 22 lis. mam usg i mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze jak się czujecie dziewczyny? mnie niestety dopadł kaszel okropny

              Skomentuj


                #22
                Odp: Maj 2011

                Napisane przez aaniaa Pokaż wiadomość
                Cześć Dziewczyny
                Ja po wizycie- wszystko ok, 17 mam USG i juz nie mogę sie doczekać
                Werka jak się czujesz minęły Ci juz mdłosci o ile miałas ? A oto mój brzucholek dzis. pokażcie swoje
                Ja mdłości miałam od samego początku i nie raz takie ,ze przez tydzień nic nie jadłam ani nie piłam ,bo wszystko zwracałam...teraz od niedzieli mam to samo ale powoli przechodzi bo lekarz zapisał mi czopki Torecan. Chwilowo trzyma mnie przy życiu fakt ,że za tydzien na pierwszym usg ujrzę swojego dzidziusia

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Maj i Czerwiec 2011

                  cześć
                  Witamy nowa Mamuśkę, zapraszamy częsciej.
                  Werka nie zazdroszę takich silnych mdłości, ale czego sie nie zniesie dla dzieciątka
                  Edzia co u Ciebie, znikły plamienia?
                  Princessa, ja w pierwszej ciąży tez miałam ciagle kaszel, ciagle coś łapałam. pomagał syrop z cebuli, do dziś jak o nim pomyślę to niedobrze mi się robi, ale był bardzo skuteczny.
                  Wyszłam z Kuba na spacer, bo tak pieknie słoneczko świeciło, po drodze złapał nas nie mały deszcz, a teraz jak juz w domu siedzimy to znów słonce świeci...


                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Maj i Czerwiec 2011

                    hej moje dwupaki
                    ale zimno u mnie normalnie czuje snieg w nozdrzach
                    ale mnie (.)(.) bola dzis

                    plamienia hmm nie wiem znikaja i pojawiaja sie jednorazowo sama juz nie wiem czy to resztki @, czy co zmeczona jestem juz tym ze sie nie moge cieszyc tak na spokojnie, bo ciagle cos

                    czekam na USG za tydz w poniedziałek, moze sie uspokoje jak serducho usłysze dobrze ze sama nie czekam nie aneczka, werka

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Maj i Czerwiec 2011

                      Miło jest móc z kimś się tym podzielić Bo nie raz widze jak narzeczony stara się mnie zrozumieć ,a biedny dokońca nie wie o co mi chodzi: Trzymajcie się cieplutko

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Maj i Czerwiec 2011

                        Witam Was kobietki :-)
                        Czy mozna do Was dolaczyc?
                        Jestem w 12 tc i 2 dni ogolnie wszystko przebiega bez problemow w srode slyszalam serduszko dzidzi niesamowite uczucie prawda... pozatym dopadla mnie rwa kulszowa czy jak to nazwac okropny bol :/ ale moze starczy o mnie na pierwszy post heh a jak u Was dziewczyny?


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Maj i Czerwiec 2011

                          Hej Czarna fajnie ,że u Ciebie przebiega wszystko wporządku chociaż z tą rwą nie zazdroszcze Fajnie ,że już masz za sobą "przesłuchanie" bobaska ,ja niestety muszę się jieszcze poniecierpliwić

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Maj i Czerwiec 2011

                            Tez sie ciesze ze w koncu uslyszalam serduszko przynajmniej to wszystko stalo sie dla mnie takie bardziej realne... :-) a co fo tej rwy kulszowej... masakra nie moge sie przekrecac jak spie wogole mam problem z chodzeniem najgorzej pod wieczor. A za tydz zobaczymy nasze baby :-) a czy ktoras z Was miala taki ostry bol? Dokladnie w posladku jakby w srodku kosc bolala :/


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Maj i Czerwiec 2011

                              Niestety ja nie potrafie Ci pomóc,ale może któraś z dziewczyn...
                              W ogóle myślałam ,że usg też masz już za sobą , a tak jak ja masz przed sobą
                              Ja jestem w 11 tyg. ciąży ,a usg mam w czwartek i też zobacze swoją dzidzie Już w 12 tyg. heh

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Maj i Czerwiec 2011

                                Hej Edzia i jak tam się czujesz? juz wszystko wróciło do normy ? Trzymaj się cieplutko

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X