Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Maj i Czerwiec 2011

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Maj i Czerwiec 2011

    Witam wszystkie przyszłe mamusie.
    Dziś rano zrobiłam test i wyszedł pozytywny, tak więc jeśli wszystko dobrze pójdzie na koniec maja zostane drugi raz mamusia. Mam juz prawie 3 letniego synka Kubusia. Jutro zadzwonię zapisać się do ginekologa, by potwierdzić ciąże
    Czekam na następne mamuśki


    Matyna99 Antosia 11.05.2011, g. 8.56, 2730g, 48cm, sn
    Antena_82 Nikola 18.05.2011, g. 12.30, 3170g, 55cm, sn
    Luna_1979 Nataniel 25.05.2011, g. 17.29, 3960g, cc
    Aaniaa Aleksandra 28.05.2011, g.8.22, 3700g, 59cm, sn
    Czarna2532 Nikola 30.05.2011, g. 22.30, 3695g, 53cm, sn
    Edzia7891 Wiktoria 30.06.2011, 3240g, 55 cm, sn

    Last edited by aaniaa; 06-07-2011, 16:30.


  •    
       

    #2
    Odp: Maj 2011

    Witam ponownie!
    Czyżby nie było tu Mamusiek z terminem na maj?


    Skomentuj


      #3
      Odp: Maj 2011

      hey witaj, ja tez jestem na początku tego emocjonującego okresu życia każdej kobiety
      To moja pierwsza dzidzia bedzie, staralismy sie w sumie ok 2 lat, do tego mam PCOS. Miałam isc na laparoskopie no ale zdarzył sie cud i jak dobrze pójdzie to pod koniec czerwca maluch bedzie wiec proponuje zmiane nazwy watku na maj czerwiec, bądź letnie mamuski, moze wtedy wiecej nas bedzie

      pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: Maj 2011

        Cześć, już pisałam do Administratora o zmiane nazwy wątku
        2 lata, to duzo czasu, wyobrażam sobie jaka musiała być Twoja radość po takim czasie starań, gdy się dowiedziałaś. Byłaś juz u lekarza, który to tydzień?
        I wogóle jak sie czujesz, masz mdłośći?


        Skomentuj


          #5
          Odp: Maj 2011

          Napisane przez edzia7891 Pokaż wiadomość
          hey witaj, ja tez jestem na początku tego emocjonującego okresu życia każdej kobiety
          To moja pierwsza dzidzia bedzie, staralismy sie w sumie ok 2 lat, do tego mam PCOS. Miałam isc na laparoskopie no ale zdarzył sie cud i jak dobrze pójdzie to pod koniec czerwca maluch bedzie wiec proponuje zmiane nazwy watku na maj czerwiec, bądź letnie mamuski, moze wtedy wiecej nas bedzie

          pozdrawiam
          Edzia serdeczne gratulacje !
          Jak sie czujesz?

          Spokojnej i bezproblemowej ciazy dla wszystkich Mamus


          Skomentuj


            #6
            Odp: Maj 2011

            Klarcia gdzie mnie tu wylukałaś ;p a dziekuje
            jak sie czujesz, jak maleństwo??

            aaniaa byłam u lekarza od razu ze wzgledu na to ze w marcu ciąża mi obumarła we wczesnych tyg, a w sumie to nie wiadomo w szpitalu do końca co i jak. Wiec pojechałam na wszelki wypadek, no i miałam isc na Laparoskopie wiec tez termin zwolniłam dla innej bardziej potrzebującej
            Wiec raczej szok jak zobaczyłam 2 kreske, bo przygotowywałam sie juz do operacji, a tu a kuku mały robaczek
            Idę do lekarza teraz we wtorek ale juz nowego, co ma lepsze podejście do ciężarnych i więcej czasu poświeca...
            Boje sie, ale mam wielka nadzieje ze bedzie ok, bo nic mi sie nie dzieje co przy poprzedniej felernej ciazy było wiec mysle ze musi byc dobrze
            Czuje sie ogólnie ok, nie mam mdłosci jak na razie, a nawet apetyt mi dopisuje - śledziki królują - jedyne co to zmęczenie, straszne pragnienie i senność, no i humorki oczywiście hahahaha
            A Ty jak sie czujesz??

            Skomentuj


              #7
              Odp: Maj 2011

              Edzia przypadkiem przegladalam nowe watki mamus na 2011 i patrze a tu taka nowina! Az zaczelam sie usmiechac do komputera

              U nas ok, ciagle lezenie na zmiane z nic nierobieniem i bezsennosc, ale to wszystko da sie zniesc
              W ktorym tyg. juz jestes?

              Buzka


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Maj 2011

                wg @ to 6tydz koncze, a cos wiecej to we wtorek bo jade do gina to mi karte ciazy załozy no i USG w koncu moze zobaczę mojego pasozytka wiec na razie sie zbytnio nie chwale na łamach publiki, ale ania tu taka samotna to mówie lookne potowarzysze

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Maj 2011

                  Cześć
                  Edzia daj znać jak po wizycie, Ja jade jutro.
                  co do tego jak się czuje, sama nie wiem, raz wydaje mi sie że juz mi mdłości itp przechodza za chwile wracają... dzis bolą mnie plecy np, Ale już zaczyna mnie wypychac w pierwszej ciąży dopiero w połowie zaczęło mnie minimalnie, a teraz z dnia na dzień coraz większy brzuszek mam


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Maj 2011

                    hej, jestem tu nowa, ja również mam termin na maj, tylko że na początek... Jak na razie u mnie wszystko w porządku z tego co mówi doktor.
                    Pozdrawiam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Maj 2011

                      witaj asiorek

                      ania co u Was?

                      ja byłam wczoraj u lekarza, super gosciu ma podejscie
                      wszytko jest w porządku, prawidłowo rozwijajaca sie ciaza 7tydz
                      Maluch ma 3CR z 3tyg kolejna wizyta - słuchamy serducha

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Maj 2011

                        cześć Dziewczyny
                        witamy Asiu, to twoje pierwsze dzieciatko będzie?
                        Edzia nie byłam jednak dzis, jade jutro, tak sie z kuzynka zgadałam i razem pojedziemy Fajnie że u Ciebie wszystko ok, jak to taka wizyta uspakaja, prawda?


                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Maj 2011

                          Witam jestem tu nowa... też mam termin na maj ,a dokładnie na 15
                          Jak narazie u mnie wszystko przebiega prawidłowo.Przed sobą mam pierwsze USG i bardzo jestem ciekawa jak rozwija się moja kruszynka

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Maj 2011

                            Cześć Dziewczyny
                            Ja po wizycie- wszystko ok, 17 mam USG i juz nie mogę sie doczekać
                            Werka jak się czujesz minęły Ci juz mdłosci o ile miałas ? A oto mój brzucholek dzis. pokażcie swoje


                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Maj 2011

                              po lekarzu zaczełam plamic musze lezec przepustke mam tylko do wc i na jedzenie juz mnie dupa boli i kosci, ale leze juz 3 dzien i słabnie to brudzenie wiec jest nadzieja


                              pozdrawiam, nadrobie jak mi przejdzie
                              całuje

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X