Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ksiażka dla przyszłej matki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ksiażka dla przyszłej matki

    szukam jakiejś książki o przebiegu ciąży. Może któraś z Was mogłaby mi polecić jakiś tytuł
  •    
       

    #2
    To nie książka, ale bardzo dobry poradnik z biblioteczki "Mamo to ja"pt. "Ciąża od A do Z"...fachowo napisane artykuły...na temat całych 9 miesięcy, od samego początku ciąży ta "gazetka" jest ze mną i często do niej wracam...


    Skomentuj


      #3
      Ja polecam stronkę, sporo możesz sobie poczytać:
      http://babyonline.pl/ciaza_i_porod.html

      Skomentuj


        #4
        Ciąża i poród naturalny - Dr Ortrud Lindemann i Adriana Ortemberg, wyd. Bellona.

        Skomentuj


          #5
          zaczęłam się porządnie dokształcać...teraz moi znajomi już nie mogą mnie słuchać bo ciągle gadam o ciąży ciekawe co będzie jak maluszek będzie już na świcie

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez troskliwamama Pokaż wiadomość
            Ciąża i poród naturalny - Dr Ortrud Lindemann i Adriana Ortemberg, wyd. Bellona.
            ooo poszukam tej pozycji ...dziękuję

            Skomentuj


              #7
              No i już sobie czytam dziękuję za podpowiedź

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dużo słyszałam o książce "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Już ją zamówiłam i czekam na przesyłkę. Jak zacznę czytać to się pochwale co wyczytałam

                Skomentuj


                  #9
                  Napisane przez kawaska Pokaż wiadomość
                  Dużo słyszałam o książce "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Już ją zamówiłam i czekam na przesyłkę. Jak zacznę czytać to się pochwale co wyczytałam
                  no koniecznie pozdrawiam

                  Skomentuj


                    #10
                    o tak "ciężarówka przez 9 miesięcy" jest napisana z jajem, tak nie prostacko a prosto, lekko i jak zdaża mi się czytać np. w jakiejs poczekalni to ludzie patrzą jak parskam śmiechem
                    jest naprawdę pozytywnapolecam!


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: ksiażka dla przyszłej matki

                      ja mogę ci coś polecić dla tatusiów, tam jest wsyzstko jak zajmować się dzieckiem i kobietą w ciąży książka nazywa się "bobas" taka niebieska, prostym językiem napisana instrukcja obsługi, zabawna.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: ksiażka dla przyszłej matki

                        Napisane przez kawaska Pokaż wiadomość
                        Dużo słyszałam o książce "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Już ją zamówiłam i czekam na przesyłkę. Jak zacznę czytać to się pochwale co wyczytałam
                        Też słyszałam wiele pozytywnych recenzji książki "Ciężarówką przez 9 miesięcy". Ja mam w domu jej kontynuację "Dzieciozmagania. Z maluchem przez pierwsze 5 lat". Fajna

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X