Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przed kolejką?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: przed kolejką?

    A ja niewiele miałam takich sytuacji, ponieważ też niewiele podróżowałam komunikacją miejską.
    Wszystko zależy od ludzi. Mieszkam na Śląsku i tu musiałam się upominać w każdym sklepie o pierwszeństwo przy kasie w sklepie - zwykle korzystałam. Na wakacjach, zarówno na Dolnym Śląsku, jak i w okolicach Trójmiasta - problem znikał. Ludzie wprawdzie nie przepuszczali, ale ekspedientki praktycznie wszędzie wołały mnie bez kolejki.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: przed kolejką?

      Dwa razy byłam w ciąży. Tylko raz mi się zdarzyło, że pani w kasie poprosiła mnie do przodu i obsłużyła bez kolejki. Za to nawet jak u lekarza była kartka, że kobiety w ciąży są przyjmowane bez kolejki to kilka razy starsze panie mnie wyzwały.

      Skomentuj


        #48
        Odp: przed kolejką?

        Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
        Dwa razy byłam w ciąży. Tylko raz mi się zdarzyło, że pani w kasie poprosiła mnie do przodu i obsłużyła bez kolejki. Za to nawet jak u lekarza była kartka, że kobiety w ciąży są przyjmowane bez kolejki to kilka razy starsze panie mnie wyzwały.
        Czasem nie rozumiem starszych ludzi. W większości przypadków są to osoby, które są już dawno na emeryturze, więc nigdzie Im się nie spieszy. Przecież niektóre z nich same kiedyś były w ciąży, więc na pewno pamiętają jak to jest nosić pod sercem nowe życie...


        Skomentuj


          #49
          Odp: przed kolejką?

          U nas w laboratorium wisiała kartka, że panie w ciąży NIE mają pierwszeństwa. Ja bardzo źle się czułam w pierwszym trymestrze ciąży, więc raczej jak nie musiałam to nie załatwiałam nic w sklepie i jeździłam tylko autem. Teraz przepuszczam kobiety w ciąży, a nie starsze panie.

          Skomentuj


            #50
            Odp: przed kolejką?

            Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
            U nas w laboratorium wisiała kartka, że panie w ciąży NIE mają pierwszeństwa. Ja bardzo źle się czułam w pierwszym trymestrze ciąży, więc raczej jak nie musiałam to nie załatwiałam nic w sklepie i jeździłam tylko autem. Teraz przepuszczam kobiety w ciąży, a nie starsze panie.
            Ja zawsze przepuszczam kobiety w ciąży, kiedyś miałam taki przypadek ze stałam w kolejce a za mną jeszcze kilka osób i widziałam ze na końcu stoi kobieta w ciąży więć powiedziałam ze ma iść pierwsza, jaki oburzenie usłyszałam ze strony innych kobiet jakby to nigdy nie były w ciąży i nie wiedziały jak to jest

            Skomentuj


              #51
              Odp: przed kolejką?

              Powinnismy sie wstydzic, ze takie znaczki w ogole muszą wisiec. Kultura i samo czlowieczenstwo. To znaczy ze jesli widze kobiete w ciazy to przepuszczam z dobrej woli. Ciaza to nie choroba ale stan blogoslawiony. I wlasnie dlatego niech ta kobietka nie traci czasu na staine w kolejce tylko idzie na spacer z brzuchem. Dla dobra wszystkich

              Skomentuj

                     
              Working...
              X