Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

chłopiec czy dziewczynka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    właśnie jestem tu nowa witam
    ja jestem w 12 tyg. i jeszcze na usg nic nie widac ale slyszalam ze jak sie ma ladna cere, malutki brzuszek i nie wymiotuje sie to prawdopodobnie bedzie chlopak(to wlasnie mnie dotyczy) znacie tez jakies takie przyklady?? jak bylo u was? pozdrawiam wszystkie mamcie
    mam wiele kolezanek z serii mlode mamusie i moje oko zauwazylo calkiem co innego... te ktore urodzily dziewczynke wygladaly wprost promniennie w ciazy, zero krostek itp, a te ktore urodzily chlopcow no coz nie wygladaly najlepiej... co do urody to ciaza im nie sluszyla, wypryski na twarzy, a cala figura byla jakby napuchnieta po calosci... rece, nogi, twarz... na pocieszenie powiem ze te co maja chlopcow bardzo szybko zrzucily zbedene kilogramy w przeciwienstwie do mam z corkami! NO ALE TO TYLKO MOJE SPOSTRZEZENIA pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
      gdy zaszłam w ciążę na początku chciałam wiedzieć czy to będzie córka czy syn. Mój mąż prosił abyśmy tego nie sprawdzali, aż do samego końca...zgodziłam się. Dziś mu za to dziękuję! Jak oznajmiono mi po raz pierwszy, że mam syna to myślałam, że umrę ze szczęścia.
      Mój mąż też nie chciał wiedzieć co będzie. W pierwszej ciąży byłam przekonana, że będzie syn a urodziłam córkę. Za drugim razem lekarka się wygadała , że będzie syn. Mąż do dzisiaj nie wie, że ja wiedziałam wcześniej. Chociaż on od samego początku wszystkim mówił, że będzie syn, bo przecież wiedział co robił

      Skomentuj


        #48
        a my z mężem nie wiemy co będzie i nie będziemy się dopytywać bo przecież najpiękniejsza niespodzianka jest właśnie na końcu
        choć oboje czujemy że będzie córcia,to tak naprawdę dowiemy się w marcu

        Skomentuj


          #49
          Staramy się o drugie dziecko nie jest istotne co będzie...
          Przy pierwszym dziecku nie wiedziałam do końca, że będę miała synka. Wiem, że są tego plusy i minusy np. przygotowanie ubranek czy pokoju malca

          Skomentuj


            #50
            i nie ukrywam że marzy nam się dziewczynka ale to już zależy od "Dawcy Życia"

            Skomentuj


              #51
              jestem w 6 tyg ciąży. mam pytanie odnosnie usg3d. na czym to polega?czy mozna to wykonywac tak jak to zwykle usg?czy moze lda mnie to jeszcze za wczesnie?

              Skomentuj


                #52
                dla Ciebie zdecydowanie za wcześnie, najlepiej wykonać takie USG ok 20-25tygodnia ciąży, wówczas będziesz mogła wiele zaobserwować u swojej kruszynki.Gdy ja robiłam takie USG pamiętam te wzruszenia, gdy widziałam jak malutka połyka wody, jak rusza buziulką...coś pięknego...


                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  dzieki barzdo za informacje i szkoda ze jeszcze tyle czasu

                  Skomentuj


                    #54
                    Napisane przez nataliapt Pokaż wiadomość
                    jestem w 6 tyg ciąży. mam pytanie odnosnie usg3d. na czym to polega?czy mozna to wykonywac tak jak to zwykle usg?czy moze lda mnie to jeszcze za wczesnie?
                    Może tu znajdziesz odpowiedz pozdrawiam
                    http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_c...ykul,3181.html

                    Skomentuj


                      #55
                      my mamy dziewczynkę i do samego końca nie chcieliśmy wiedzieć co będzie miło usłyszeć na sali porodowej to pierwszy raz

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Jednak USG się nie myliło w moim przypadku, Nadia jest już z nami


                        Skomentuj


                          #57
                          ja dowiedziałam się o płci będąc w 6 miesiącu ciąży.

                          Skomentuj


                            #58
                            Może córeczka??

                            Ja jestem w 19 tyg ciąży i z niecierpliwością czekam na wyznaczone usg(za dwa tyg) Mam nadzieję,że tym razem to będzie córeczka,bo mam już dwóch synów.Pozdrawiam
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              #59
                              Być może się okaże za jakieś 3 godzinki...

                              Jestem umówiona na USG i już się nie mogę doczekać!! Najważniejsze, żeby dzidzia była zdrowa, a czy będzie dziewczynka, czy chłopiec... mam nadzieję, że się dowiemy, kto mnie tak kopie

                              Skomentuj


                                #60


                                A jednak to dziewczynka bardzo się cieszę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X