Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Marzec i kwiecień 2011*****

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

    Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
    Witam kochane.A mi wyszło mycie okienW gardle szaleje stado dzikich bestii a z nosa cieknie amazonkaŻebym tylko mojego szkraba nie zaraziła.
    Klara trzymam nadal kciuki za badania.

    no i widzisz, pokarało cie

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

      Mnie tez sie dobrze spi w nocy, odkad kupilam to podluzna poduche nie boli mnie kregoslup, tylko ze musze wstawac siusiu ze dwa razy. Na szczescie nie mam problemu z ponownym zasnieciem

      Ja tez wlasnie zamowilam ksiazki w Polskim empiku - bede sie doksztalcac, zeby nie wypasc z obiegu

      Kurcze Ewcia teraz to chyba tylko mleko z miodem i uwazaj na siebie :*


      Skomentuj


        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

        No i mam wyniki testu potrojnego. 1:20000 czyli praktycznie nie ma ryzyka
        Ciesze sie, bo przeziernosc karkowa mojej Kruszynki nie byla wcale taka mala.
        Uhhh ulzylo mi


        Skomentuj


          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

          No to superCieszę się bardzoA wiecie co mój lekarz nawet mi nie powiedział jaka ma maluszek przezierność tylko powiedział że nie ma ryzyka zespołu dawna i wodogłowia.
          Ewa
          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
          3150g.55cm.
          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

          Skomentuj


            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

            klara ale się cieszę!

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

              Ewcia lekarz pewnie pomyslal, ze dla Ciebie wazniejsza informacja bedzie, ze wszystko Ok niz te ich fachowe parametry i dlatego nie podal Ci przeziernosci w mm
              Ja chyba tez wolalabym uslyszec takie stwierdzenie lekarza, bo pozniej niepotrzebnie doszukiwalam sie drugiego dna w wyniku

              Lece cos przekasic, bo zglodnialam


              Skomentuj


                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                Cześć Dziewczynki
                Trochę mnie nie było, bo mała marudna jakaś ostatnio. Byliśmy u lekarza na szczepieniu i okazało się że ma niewielkie zapalenie gardła, więc pewnie i stąd kiepski jej humor i wstawanie w nocy. Teraz śpi sobie więc mam chwilkę, a zwłaszcza że na obiad kupne pierogi

                A okien podobno nie można myć w ciąży, tak jak podnosić do góry ciężarów lub wieszać firanek. Jakieś tam mięśnie brzucha wtedy są obciążone od podnoszenia rąk do góry i grozi to skurczami... ja tam w ciąży nie myłam okien

                No i jest syrop specjalnie dla kobiet w ciąży na przeziębienia
                http://www.i-apteka.pl/product-pol-1...yrop-150g.html
                ja go piłam, jak byłam podziębiona... ma naturalne składniki

                A tak w ogóle, to fajnie że u Was wszystko ok, że wyniki badań dobre. Trzymajcie się cieplutko i uważajcie na siebie, bo sezon zachorowań niestety się zaczyna, oby Was te wszystkie paskudne choróbska omijały z daleka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                  Czesc dziewczyny,

                  co u Was?

                  Ewa jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze przeziebienie sie nie rozwinelo i juz wszystko ok.

                  Scaarletka jak Wasze samopoczucie?

                  Ola mam nadzieje, ze Justynka czuje sie juz dobrze i pozwala mamie pospac w nocy

                  Milego popoludnia


                  Skomentuj


                    Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                    cześć kochane!
                    u nas pogoda pod psem, ciemno, zimno, bleeeee
                    ja zawalona robotą- narzekam
                    samopoczucie bardzo dobre, jednak 2 trym jest cudny, mały wierci się jak szalony, szczególnie jak usiądę, albo położę się
                    cierpliwie czekam sobie na kolejne usg 2.11 i mam nadzieję, że nic z płcią się już nie zmieni, bo zaczęłam szał zakupowy i wszystko mam typowo na chłopaczysko
                    klara co u was? jak wasze samopoczucie? dolegliwości 1 trym. przechodzą? jak twoje jedzonko, lepiej wchodzi?

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                      Hejka

                      Scarletka u mnie tez szaro buro i ciagle pada. Leze w lozku i pozeram ksiazki

                      W piatek mielismy wizyte, Malutka ma juz 10 cm, zaslaniala buzke jedna raczka, a kciuka drugiej slodko ssala - piekny widok. Gdy chcielismy jeszcze raz podejrzec plec to zaslonila sie raczka, wstydliwa chyba jest hehe
                      Nastepna wizyta za dwa tyg., a usg morfologiczne 4D mam dopiero 24 listopada, bo kolejka do lekarza u ktorego chcemy je zrobic jest dlugaaaaaaaaaa

                      Z moim krazkiem wszystko ok, zamknal co mial zamknac i siedzi na swoim miejscu
                      Ja juz dolegliwosci z 1 trym. nie mam, apetyt dopisuje, ale poki co 1 kg do przodu dopiero.
                      W sobote dostalam przywolenie na pol godziny spaceru wiec zaliczylam szybko h&m (nie ma u mnie innych sklepow z odzieza ciazowa w CH) i kupilam wreszcie plaszczyk, ktory ma rosnac z brzusiem. Zakupilismy tez kilka slicznosci z Hello Kitty, jesli bedzie chlopiec to bedzie nosil rozowe spioszki, trudno
                      W razie jakby plec u Ciebie i u mnie sie zmienila to wymienimy sie ciuszkami i po klopocie


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                        Hej mamusieZe mną już lepiej tylko teraz mam kaszel ale za to mój m i Igor teraz się zarazili i mam w domu jednego wielkiego wirusaNo ale trzeba przeżyć.
                        Tak ogólnie czuje się dobrze.
                        Ola zdrówka dla Justynki:*
                        Klara cieszę się że u Ciebie już coraz lepiej,Ten czas szybko leci trochę za szybko.Ja już weszłam w 3trym.Szok poprostu.Ani się obejrzymy a będziemy tulić nasze skarby
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                          Czesc Ewcia,

                          ciesze sie, ze czujesz sie lepiej a Igorkowi zycze duzo zdrowka, zeby szybko doszedl do siebie :*

                          Gratuluje 3 trym Czas faktycznie leci jak szalony, pamietam ja sie z M zastanawialismy nad inseminacja, a tu juz 17 tyd. ciazy nam leci
                          Oby do Bozego narodzenia, pozniej juz z gorki i ani sie nie obejrzymy a Maluszki beda przy nas

                          Zapomnialam napisac, ze najprawdopodobniej bede miala CC, mam miesniaka macicy, ktorego mi wytna przy okazji, bo jest dosc duzy. Podobno najlepiej je widac dopiero w ciazy no i trach, musialo sie i do mnie przyplatac. Na szczescie zdaniem lekarza nie zagraza bezposrednio Malej, ale musi byc kontrolowany.
                          Do marca musze wszystko przygotowac dla Malej wiec jak tylko bede mogla wiecej chodzic musze kompletowac wyprawke


                          Skomentuj


                            Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                            Hej Laseczki!! Pozdrawiamy Was zębolkowo!!! Mamy pierwszego ząbka. Chyba przez to tyle marudzenia było ostatnio... no i jakoś ciężko wygospodarować dodatkowy czas dla siebie. Trzymajcie się cieplutko i uważajcie na siebie! i na Wasze dzidziusie też!!!! Buziolki

                            Skomentuj


                              Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                              Ale tu ciszaaaaaaaaa...

                              Gratulacje dla Justynki i czekamy na kolejne perelki


                              Skomentuj


                                Odp: *****Marzec i kwiecień 2011*****

                                no cisza, cisza myślałam, że dojdą do nas jakieś mamusie, a tu takie pustki.
                                a nie pisałam, że justynce ząbki idą, bo ma gorszy czas ja również gratuluję!

                                klarcia a jak ty się czujesz? odczułaś ulgę w 2 trymestrze? dokuczliwe objawy przeszły?
                                ja czuję się znakomicie, gdyby nie rosnący brzuszek i szybsza zadyszka, to nie zauważyłabym ciąży

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X