Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

okreslenie plci dziecka ac pomylki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    okreslenie plci dziecka ac pomylki

    witam nie wiem czy taki watwek juz instnieje wiec postanowilam sie wypytac co nie co...
    otoz jestem w drugiej ciazy i strasznie pragnelam miec coreczke i w sumie wszystko na to wskazywalo bo inaczej przechodze te ciaze od poprzedniej i w sumie gorzej i nie tyje jak z synkiem wiec myslalam ze bedzie dziewczynka a usg pokazalo mi chlopca doskonale bylo widac co ma miedzy nozka tylko ona sprawdzila i od razu skonczyla to byla sekuna jak ocenila ze to chlopak bo bylo doskonale widac, wiem ze nieraz sie myla na usg ale ja chyba widzialam i jajka wiec jestem strasznie rozczarowana choc nie powiem bardzo pragne dziecka i w sumie przyzwyczailam sie do mysli ze bedziemy miec synka to i tak moja podswiadomosc pragnie coreczki

    dziewczyny ktore przezyly pomyliki opowiedzcie o swoich doswiadczeniach moze troszke podniesiecie mnie na duchu...




  •    
       

    #2
    Odp: okreslenie plci dziecka ac pomylki

    Ja osobiście od 15 tyg wiedziałam że będzie chłopak i jest ale ciocia mojego męża jak była w ciąży powiedziano jej że będzie chłopak i ona z tą świadomością kupowała ciuszki i inne rzeczy na maluszka było imię wybrane...i jakoś na 2 tyg przed porodem okazało sie że jednak dziewczynka będzie!!Troche sie zawiodła bo jedną córke już miała.Została jej sterta nowych ciuszków typowo na chłopca.Także myśle że u ciebie to nic przesądzonego tym bardziej że to było pierwsze określenie płci?
    ANIA I RAFAŁ

    Skomentuj


      #3
      Odp: okreslenie plci dziecka ac pomylki

      Ja od usg połówkowego wiedziałam, że będzie córeczka. Kolejne badanie to potwierdziło. Kiedy wiec po urodzeniu dziecka położna powiedziała, że to chłopiec, w pierwszej chwili pomyślałam, że żartuje. W kolejnej, kiedy jednak jej uwierzyłam, stwierdziłam, że to przecież wszystko jedno.
      Na szczęście nigdy nie lubiłam różowego koloru i z dwoma maleńkimi wyjątkami nie miałam nic różowego dla dziecka, więc nie miałam problemu z nietrafioną wyprawką. No i jest to moje pierwsze (i na razie jedyne) dziecko, wiec nie miałam jeszcze oczekiwań co do płci - myslę że wiele mam przy drugiej ciąży wolałoby miec "parkę". Ale nie nam o tym decydować.
      Ninkapa, i tak będziesz kochała swoje dziecko najbardziej na swiecie, wiec nie masz się czym przejmować. Zwłaszcza, ze i tak nie masz wpływu na płeć, bo ona już jest okreslona i nic tego nie zmieni.
      Ostatecznie o dziewczynkę tez jeszcze możesz sie postarać.
      Łukasz 11.10.2007

      Skomentuj


        #4
        Odp: okreslenie plci dziecka ac pomylki

        U mnie przez cala ciaze miala byc dziewczynka. Jednak dopiero na sali porodowej okazalo sie ze to chlopak Mialam tez jakies wewnetrzne przeczucie ze to raczej chlopak;p

        Skomentuj


          #5
          Odp: okreslenie plci dziecka ac pomylki

          Nam na początku ciąży powiedziano,że raczej będzie chłopak. Później po paru miesiącach okazało się,że jednak będzie dziewczynka



          Skomentuj


            #6
            Odp: okreslenie plci dziecka ac pomylki

            w tych czasach pomyłki zdarzają się raczej bardzo bardzo rzadko

            Skomentuj


              #7
              Odp: okreslenie plci dziecka ac pomylki

              no powiem szczerze, że to nie fajne myśleć że ma się chłopca a urodzić dziewczynkę, albo odwrotnie, moja koleżanka tak miała i czuła się z tym bardzo dziwnie

              Skomentuj

                     
              Working...
              X