Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

higiena intymna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    higiena intymna

    hej kobitki Wiadomo, że o infekcję w ciąży łatwo, warto więc dmuchać na zimne. Co stosujecie w ciąży? zmieniacie jakoś dotychczasowe kosmetyki do higieny intymnej czy pozostajecie przy nich?
  •    
       

    #2
    Odp: higiena intymna

    hej, ja w ciązy nie zmieniałam mydła-bo miałam sprawdzone, a mam skłonności alergiczne, więc wolałam nie ryzykować.Ale w ramach ochrony przed infekcjami brałam probiotyki.Mój lekarz polecał mi wtedy provag.Teraz po ciązy też go stosuję.Natomiast po porodzie bardzo sprawdziło się u mnie szare mydło, sporo dziewczyn zresztą też je chwali.

    Skomentuj


      #3
      Odp: higiena intymna

      Napisane przez california_blond Pokaż wiadomość
      hej kobitki Wiadomo, że o infekcję w ciąży łatwo, warto więc dmuchać na zimne. Co stosujecie w ciąży? zmieniacie jakoś dotychczasowe kosmetyki do higieny intymnej czy pozostajecie przy nich?
      Zapytaj w aptece o Feminellę Vagi C- działa zapobiegawczo i jest skuteczna

      Skomentuj


        #4
        Odp: higiena intymna

        ja stosuję żel do higieny intymnej z substancją przeciwgrzybiczą. w sumie lepiej to stosować, bo o infekcję nie trudno w ciąży

        Skomentuj


          #5
          Odp: higiena intymna

          W ciąży bałam się o infekcję dlatego profilaktycznie aplikowałam dopochwowo probiotyk lactovaginal, bardzo chciałam rodzić naturalnie w wodzie i tak też się stało i nawet tak bardzo nie bolało, mąż mnie bardzo wspierał.

          Skomentuj


            #6
            Odp: higiena intymna

            Ja używałam tego samego płynu do higieny intymnej

            Skomentuj


              #7
              Odp: higiena intymna

              zwykły płyn do higieny intymnej i nie miałam żadnej infekcji w ciąży.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: higiena intymna

                ja tez w ciazy stoswalm te normalne płyny do higenty intymnej i jakies drobne infekcje sie zdarzały ale wszystko udawalo sie wylezyc lekami przepisanymi przez moja gin, na samkoniec ciazy odkrylam Pharmaceris żel do higieny intymnej dla kobiet i od kad go uzywalam jakos infekcje przestaly mnie przesladowac

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: higiena intymna

                  W okresie ciąży dbałam o higienę podobnie jak wcześniej, polecam tani i dostępny również w marketach płyn z kory brzozowej firmy Venus, jest świetny.
                  Już kiedyś pomógł wyzbyć się częstych infekcji, dlatego uważam że jest dobry, stosowałam go również po porodzie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: higiena intymna

                    Napisane przez Anis81 Pokaż wiadomość
                    W okresie ciąży dbałam o higienę podobnie jak wcześniej, polecam tani i dostępny również w marketach płyn z kory brzozowej firmy Venus, jest świetny.
                    Już kiedyś pomógł wyzbyć się częstych infekcji, dlatego uważam że jest dobry, stosowałam go również po porodzie.
                    jeszcze nie widziałam takiego płynu Przyjrzę się następnym razem Bo myślę że większość kupuje Lactacyd tak bardzo reklamowany a ja właśnie szukam czegoś innego Z Ziaja ten płyn do higieny też był dobry sobie chwaliłam

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: higiena intymna

                      Teraz kupiłam Białego jelenia również z kory brzozowej, łagodząca objawy podrażnienia i delikatny dla wrażliwej skóry, hipoalergiczny, przyznam ze nawet dla małej jest odpowiedni, Kiedyś pediatra nam poleciła używanie takiego płynu kiedy mała miała zapalenie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: higiena intymna

                        ja już od dłuższego czasu mam lacibios femina i naprawdę jestem zadowolona bo od długiego czasu nie mam infekcji ani uczuleń. Zaczęłam go używać w ciąży i tak używam od długiego czasu. Co jakiś czas robię sobie dodatkowo kurację z probiotykiem ginekologicznym. Szczególnie przed wyjazdem wakacyjnym i w jego trakcie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: higiena intymna

                          Ja mogę polecić żel Ziaji dla kobiet uprawiających sport i w ciąży. Używam go już prawie 2 lata i nic się mnie nie czepia. Cena jest niska a butelka wydajna bo wystarczy kropelka a i tak mocno się pieni.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: higiena intymna

                            Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                            Ja mogę polecić żel Ziaji dla kobiet uprawiających sport i w ciąży. Używam go już prawie 2 lata i nic się mnie nie czepia. Cena jest niska a butelka wydajna bo wystarczy kropelka a i tak mocno się pieni.
                            Ja też firmę Ziaja bardzo sobie chwalę i do higieny intymnej również Płyn jest bardzo wydajny a co lepsze jeszcze nie drogi Również go polecam Higiena intymna jest bardzo ważna więc warto o to dbać

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: higiena intymna

                              Ja tylko chusteczki do higieny intymnej używałam. Boję się czegoś dodatkowego, bo nie chcę przesadzić. Tu można poczytać o higienie intymnej http://adamed.expert/ Może coś Was zainteresuje.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X