Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

coś więcej niż szkoła rodzenia poznań

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    coś więcej niż szkoła rodzenia poznań

    Nie wiem czy wiecie, że w Poznaniu działa szkółka która zajmuje się nie tylko przygotowaniem do porodu, ale też całym "szaleństwem" po porodzie mają tam fajne zajęcia dla mam i niemowlaków, można się dużo dowiedzieć z ich stronki:
    familijka.pl. moja koleżanka tam chodziła i ja na pewno też się tam wybiorę. Super miejsce , polecam
  •    
       

    #2
    Odp: coś więcej niż szkoła rodzenia poznań

    Ja chodziłam do szkoły Grzybkowo. Prowadzi położna, cały kurs nie trwa długo, dużo informacji i co dla mnie najważniejsze odwiedziny na sali porodowej. Super atmosfera.

    Skomentuj


      #3
      Odp: coś więcej niż szkoła rodzenia poznań

      Dobrze znać taki adres,bo napewno przyda się przyszłym mamom z Poznania lub okolic. W większości miast działają takie szkółki,uważam ze są bardzo potrzebne.


      Pozdrawiam

      Skomentuj


        #4
        Odp: coś więcej niż szkoła rodzenia poznań

        Witam serdecznie,

        Szkola Mama Tata i Ja. Chcialabym sie podzielic doswiadczeniem i jednoczesnie ostrzec wszystkich, ktorzy poszukuja dobrej szkoly rodzenia.
        Jestesmy w 16 tyg ciazy i razem z mezem przeczytalismy o wspanialej szkole pt. Mama, Tata i Ja. Spodobalo nam sie ze jest tam nieco inne podejscie do sprawy niz na tzw. standardowych kursach (spotkania z seksuologiem i psychologiem). Zapisalismy sie do tej szkoly. Maz pobral urlopy na srody (kiedy to mialy sie odbywac zajecia). Przygotowalismy sie do pojscia na kurs. Podczas zapisow zostalismy poinformowani, ze na tydzien przed 1 spotkaniem dostaniemy maila z instrukcja jak sie przygotowac na spotkanie. Na 3 dni przed terminem maila - ani widu ani slychu. Maz zadzwonil. Otrzymal informacje, ze Pani, ktora sie tym zajmuje jest poza Poznaniem i ze wysle maila jak wroci - dzis lub jutro. Zapytalismy: co waznego tam bedzie. Odpowiedz: wymagania dotyczace stroju, itd. Pomyslalam, ze nie mam zadnego stroju, wiec musialabym szybko cos kupic. Poniewaz poniedzialek i wtorek mam zajety - zostaje jedynie jakies popoludnie na latanie po sklepach. Ale widocznie to szkoly rodzenia Mama Tata i Ja nie interesuje. Poprosilismy Pania, zeby postarala sie wyslac tego mailajeszcze dzis - i ona sie zgodzila wyslac go do godz. 19. Przy calej rozmowie Pani nie dawala nam dojsc do slowa, byla bezczelna, przerywala w pol slowa a gdy poprosilismy, by sie uspokoila, to zaczela byc jeszcze bardziej agresywna. Ledwo, ledwo nam sie udalo jako tako ustalic termin maila. Oczywiscie na koniec w pol rozmowy rzucila dziecinnie sluchawka. Podczas tej "rozmowy" - spotkalismy sie z licznymi fochami, zachowaniem "primadonny" i rzuceniem sluchawka. Poprosilismy Pania smsem, zeby oddzwonila jak sie uspokoi - bo byla bardzo agresywna. Oczywiscie maila nie otrzymalismy. Na drugi dzien otrzymalismy za to sms-em informacje, ze w zwiazku z naszym "roszczeniowym" zachowaniem (chodzi o domaganie sie maila, ktorego mielismy otrzymac juz kilka dni temu) - szanowne plewum szkoly rodzenia Mama Tata i Ja - podjelo decyzje - zeby Nas - skreslic. Tak tak, Klienta niewygodnego - nie obslugujemy! Zachowujemy wysoki poziom satysfakcji klientow poprzez wywalanie tych, ktorzy nie sa potulni.

        Uwazalam za stosowne opisac ten incydent. Przeczytajcie go i sami zdecydujcie czy szkola rodzenia Mama Tata i Ja jest warta waszej uwagi.

        Skomentuj


          #5
          Odp: coś więcej niż szkoła rodzenia poznań

          Gorąco polecam szkołę rodzenia Alma Matter, poleciła mi ją koleżanka, która uczęszczała tam na bezpłatne zajęcia szkoły rodzenia, bardzo chwaliła sobie atmosferę i profesjonalizm położnych prowadzących tę szkołę. Sama zapisałam się w ten weekend na poradę położniczą i masaż prenatalny, jestem ciekawa jak to będzie, sądze że mi sie spodoba, słyszałam same pozytywne opinie na temat tej szkoły.

          Skomentuj


            #6
            Odp: coś więcej niż szkoła rodzenia poznań

            Witam,
            serdecznie zapraszam do mojej szkoły rodzenia w Poznaniu
            "Świadome Macierzyństwo".

            Poród jest integralnym elementem życia-tak powszechnym-że często, mając wiele możliwości wyboru,zdajemy się na przypadek. Dlatego też zapraszam wszystkie przyszłe mamy wraz z partnerami na zapoznanie się z przebiegiem porodu i tym czego możecie się spodziewać na sali porodowej, aby mieć wybór.
            Ponadto przekazujemy informacje jak radzić sobie z bólem w czasie porodu i jak odnaleźć się w pierwszym i drugim okresie porodu.
            Nauczymy Państwa jak radzić sobie w pierwszych momentach bycia rodzicami.
            Poznacie Państwo metody relaksacji i nabierzecie świadomej odpowiedzialności za za akcję porodową.
            Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony.
            www.twojapolozna.eu

            Skomentuj


              #7
              Odp: coś więcej niż szkoła rodzenia poznań

              A ja gorąco polecam szkołę rodzenia "Położna z sercem", na ul. Mickiewicza, na przeciw szpitala im. Raszei w Poznaniu.
              Działają bardzo prężnie, mieszczą się w środku miasta...
              Fachowcy...
              Sympatyczni ludzie...

              http://www.poloznazsercem.pl/

              Skomentuj

                     
              Working...
              X