Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Drobne wypryski-kaszka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Drobne wypryski-kaszka

    Dziewczyny zauwazyłyscie u siebie w czasie ciazy, ze zwiekszyła sie ilość drobnych krostek-kaszki na ciele?. Nigdy nie miałam super cery, bez problemów, ale teraz to jakies szaleństwo. Całe placy mam usiane małymi krostkami które mimo peelingów i średnio delikatnej gąbki siedza jak zaczarowane. Macie jakiś sposób zeby to troche opanować? Czy poprostu szal hormonów trzeba przeczekać?
  •    
       

    #2
    Odp: Drobne wypryski-kaszka

    Ja niestety też tak mam czuję się jakbym wróciła do czasów dojrzewania dodatkowo twarz mam dziwnie czerwoną ;/
    niestety nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić ;/

    Skomentuj


      #3
      Odp: Drobne wypryski-kaszka

      ja tez dostalam tzw "ciazowy tradzik" jeszcze przed zrobienie mtestu zauwazyla mze pogorszyla m isie cera;/ cala ciaze mialam mase pryszczy na twarzy (

      Skomentuj


        #4
        Odp: Drobne wypryski-kaszka

        Również w ciąży miałam problem z trądzikiem i nadmiernymi wypryskami na ciele. U mnie nie ograniczało się to tylko do skóry twarzy, ale również dekolt i plecy miałam usiane krostkami. Mimo stosowania pilingów i kremów niezbyt przechodziło

        Skomentuj


          #5
          Odp: Drobne wypryski-kaszka

          ja miałam bardzo dużo różnych wyprysków na twarzy, szczególnie pojawiły się w I trymestrze i w połowie II. Chyba było to spowodowane tym, że miałam córkę, a jak to mówią dziewczynka zabiera urodę mamie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Drobne wypryski-kaszka

            miałam wysypkę ale to po oliwce która stosowałam, ciążowego trądziku nie miałam i w sumie nie wiem nawet jak wygląda . Ale z tego co widzę to bywa często u kobiet

            Skomentuj

                   
            Working...
            X