Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Waga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    JA przytylam 20 kg od porodu 10 kg zgubilam, mam nadzieje ze jeszcze cos zrzuce...
    Bartuś 26.06.08
    Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      ja przytyłam w ciąży 29 kilo!!!!moja niunia ma teraz pół roku a mnie zostało do zrzucenia 4 kilogramy. karmię piersią i moja mała mogłaby wisieć przy cycu cały dzień wię podejrzewam ze to ma jakiś związek
      Majeczka 27 kwiecień 2008r.

      Skomentuj


        #18
        przytyłam 15 kg a 5 miesiecy po porodzie schudłam prawie 20 a po samym porodzie 9

        Skomentuj


          #19
          Ja przytyłam 17kg ,mój kochany urwisek ma już 18m-cy i zostały mi jeszcze 2kg do zrzucenia,ale chyba mi już one zostną

          Skomentuj


            #20
            To znaczy ja szczerze mówiąc nie narzekam nie czuję sie ociężała itd. ale wszyscy mówią że mam mały brzuszek i pytają gdzie to dziecko chowam. Drażnią mnie takie teksty bo przecież dzidziuś rozwija się prawidłowo czy to moja wina że jestem takiej budowy? Tak na marginesie mojej koleżanki kuzynka mieszka w Luxemburgu i tam jej lekarka jej powiedziała że wystarczy w ciąży przytyc jakieś 5-6 kg i tam jest taka norma.

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez laurence
              2 kg to nie jest dużo. Tyle, że nawet pewnie nawet nie widać po Tobie
              no nie widać dlatego nie przejmuję się tymi 2 kg, a nawet jakby zostało ich więcej to też bym się nie przejmowała bo mam zdrowiutkiego synka i mąż też mnie kocha pozdrawiam cieplutko.

              Skomentuj


                #22
                ja w czasie całej ciąży przytyłam tylko 5kg i zaraz po porodzie ważyłam o 7 kg mniej.

                _________________________
                dawidek ma 5 miesięcy i 18 dni
                [url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

                url=http://pierwszezabki.pl] [img]http://pierwszezabki.pl/s/suwaczek_7574464.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja w 29 tygodniu jestem 15 kilo na plusie :/ Mam nadzieje, że dużo więcej nie przybiorę do końca ciąży. Pocieszają mnie wypowiedzi niektórych z Was, że zgubiłyście wszystko szybko po porodzie... mam nadzieję, że w moim przypadku też tak będzie bo aż strach pomysleć, że mogłoby być inaczej

                  Skomentuj


                    #24
                    Za pierwszym razem + 18 kilo a za drugim +28 kilo!!!
                    Czułam się jak wieloryb. Normalnie się zapuściłam. Po pierwszym porodzie wróciłam do normy raz dwa a po drugiej... no cóż jestem 6 miesięcy po porodzie i 5 kilo do przodu

                    Skomentuj


                      #25
                      a ja w ciazy przytylam 16 kg a do zrzucenia mam 10

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja jestem w 34tc i przybrałam jakieś 8-10 kg - nie wiem ile dokładnie było na początku. Ale jako że jestem całe życie aktywna postanowiłam sobie, że w ciąży nie zmienię swoich nawyków na tyle oczywiście na ile będzie to możliwe. I jak na razie się udaje, mam nadzieję też, że szybko wrócę do formy o ile mąż pomoże przy dziecku i będę miała czas

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja od początku ciąży przytyłam 6 kilo (jestem właśnie w 21 tc) no ale przez ostatnie dwa tygodnie przytyłam kilo Maleństwo rośnie jak na drożdżach narazie to tylko brzuszek mi rośnie

                          Skomentuj


                            #28
                            Witam dziewczyny. Ja jestem w 19 tyg. i na razie 7kg przytyłam. Lekarz powiedział, że to akurat. Tyję tak jak moja siostra,która w ciąży przybrała razem 16kg. Mam nadzieję, że ja tez tak mniej więcej utyję albo mniej. Zauważyłam, że wszystkie straszanie się przejmujemy wagą i ciągle pilnujemy, żeby nie utyć a na to niestety nie ma reguły. Usłyszałam kiesyś od pewniego lekarza, że "Organizm sam wie co robi, i jeśli tyjesz nawet 35kg to tak właśnie ma być, to właśnie tak zadecydował Twój organizm" Nie głupia jest ta wypowiedź. Oczywiście nie jestem zwolenniczką siedzienia przed TV zjadania ogromnych ilości jedzenia i usprawiedliwiania tycia ciążą. Ale mam takie podejście, że się nie obżeram i jeśli utyję 30 to znaczy, że tak miało być...No bo jak inaczej wytłumaczyć to, że jesz normalnie i rozsądnie a tyjesz jak smok. Masz organizm do wszystkiego jest przystosowany i pewnie po ciąży z naszą lekką pomocą pozbędzie się tych kilogramów Trzeba zaufac naturze w tym co robi... Pozdrawiam
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              #29
                              Ja jestem w 21 tc i przytyłam 3 kg i moja ginekolog powiedziała że to jest odpowiedni przyrast wagi bo przez pierwsze 2 miesiące nic nie powinno sie raczej przytyć , powiedziała też aby nie jeść słodyczy bo nie są dobre dla dziecka a po nich najbardziej sie tyje. Troche ruchu np codzienny spacer pomoże w utrzymaniu racjonalnej wagi i dotleni dzidzke.
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Waga

                                po porodzie waga mi spadła, ale nie az tyle co przybrałam w ciąży, także jestem siedem kilo do przodu szkoda, liczyłam że schudnę po ciąży jak moja mama.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X