Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

poród rodzinny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    poród rodzinny

    Witam w szpitalu w którym będę rodzić jest tylko jedna sala do porodów rodzinnych czy mąż może być ze mną na "normalnej" sali
  •    
       

    #2
    Odp: poród rodzinny

    Zuziahh, najlepiej zapytaj w szpitalu.
    Tam gdzie rodziłam, są trzy "normalne" sale i ojciec czy ktokolwiek inny bliski może być przy porodzie. Bezpłatnie.
    Być może w twoim szpitalu tez tak jest, ale poza tym ta sala do porodów rodzinnych jest bardziej "domowa" w wyglądzie, intymna i spokojniejsza, a przez to dodatkowo płatna.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj


      #3
      Odp: poród rodzinny

      Jesteście pewne, że chcecie, żeby was oglądał w takim stanie? W sumie Wasz wybór, ale ja nie pozwoliłabym facetowi, na to patrzeć, bo to nie wygląda jak w amerykańskim filmie. Co prawda, podobno, kiedy zadzwonił tuz po porodzie do szpitala i z nim rozmwiałam, cztery razy pytałam, kiedy przyjedzie, ale tego nie pamiętam

      Skomentuj


        #4
        Odp: poród rodzinny

        Ja po dokładnym przemyśleniu pozwoliłam, zostawiając ostateczną decyzję na czas samego porodu. I byłam wdzięczna mężowi, że zdecydował się i został. A on, co najważniejsze, nie żałuje i też wspomina to jako jedno z najważniejszych przeżyć w swoim życiu.
        Ale, na marginesie, na ten temat wiele mam (obecnych i przyszłych) wypowiada się w innym wątku.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          #5
          Odp: poród rodzinny

          Ja nie chciałam by mąż był przy porodzie, myślę że biedaczek by tego nie zniósł

          Skomentuj

                 
          Working...
          X