Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczen2011

    wiecie co naszlo mnie na makaron z sosem pierwsza opcja bylam z serowym sosem juz zrobilam i w ogole ale cos mi smierdzialo serem plesniowym i sprawdzilam i zawieral wiec wylalam pozniej zrobilam sobie pomidorowy z oliwa czosnkowa ale super aromat az nie wierze ze tak mi smakuje aha makaron oczywiscie razowy ciemny




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczen2011

      Dzięki kochanaJak narazie wszystko dobrzeChociaż muszę znowu uciekać do lekarza bo mam okropne skurcze i troszkę się boję że coś się stanie maluszkowi.Ale narazie jest okCo do dolegliwości to najbardziej uciążliwe jest bieganie do wc w nocy i strasznie czuły wech-wszystko mi śmierdziPozdrawiam
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: ***** Lutówki 2011*****

        Czesc Dziewczyny,jak Wam dzionek mija??
        Ja i wczoraj i dzis wolne,wiec troche poleniuchowalam,troche posprzatalam i poopalalam sie na plazygeneralnie fajne dzionki
        A tak wogole to musze Wam napisac ze moj synus kochany od dwoch tygodni jest u dziadkow w Krakowie a ja z mezem mamy troche wolnegowiem,dla niektorych z Was to pewnie bardzo dziwne,ale jemu tam najlepiej pod sloncem jest a przynajmniej ma super opieke-ja z mezem na caly etat pracujemy i rozne te zmiany mamy,nieraz trzeba bylo na 2-3godziny do kolzenek podrzucac,odbierac...nie pospal nie pojadl...dobrze mu u dziadkow jest,to pewne,ale my tesknimy strasznie...30czerwca wraca
        Agnieszka & Robcio

        MOJE GG 443626
        Bobasy.pl/agadziedzic1981

        Pokaz slajdów Robcia



        Skomentuj


          Odp: ***** Lutówki 2011*****

          Agusza, to do wizyty juz niedlugo,mnie sie kazali odezwac okolo 12tygodnia i wtedy pojade na usga tez bym juz chetnie oprawila w ramke

          Konwalia witamy!!!!
          Na pewno wszystko w porzadku-a to ze nie mozesz sie doczakac...wierzezadna z nas nie moze zeby uslyszec bicie serduszka dzidzi i zeby je zobaczyc..
          Agnieszka & Robcio

          MOJE GG 443626
          Bobasy.pl/agadziedzic1981

          Pokaz slajdów Robcia



          Skomentuj


            Odp: ***** Lutówki 2011*****

            Hej kobitki

            A ja dzisiaj jak nie w ciąży, albo nie miałam czasu o tym myśleć , bo w pracy duuuuuużo pracy, kolezanka poszla na urlop bo żeni syna, a reszta ma przez to więcej roboty.

            Ohhhh Agusia też bym połaziła po plaży (nienawidzę bezczynnego leżenia), a mój urlop będzie (nie wiem jeszcze kiedy) polegał na przygotowywaniu pokoju dla naszego Szymona chociaż to też będzie przyjemny urlop

            Musimy to zrobić jak najszybciej, żeby zdążył się przyzwyczaić do nowej sytuacji!

            A tak swoją drogą, to fajnie tak się pozbyć dziecka na kilka dni
            Spraktykowałam kilka tygodni temu
            Rewelka
            i są efekty

            Buziaki!!!


            Skomentuj


              Odp: styczen2011

              Ewa trzymaj się dzielnie wiem co to wczesne skurcze zarówno w 1 jak i w 2 ciązy od 12 tygodnia walczyłam razem z lekarzami z tymi skurczami i 2 razy wygrałam choć Julka urodziła się 4 tyg wcześniej ale jest zdrowa. A z Mają brałam leki nawet jak już lekarka kazała odstawić i dobrnęliśmy do 41 tyg ( z JUlką odstawiłam leki we wtorek a w czwartek uodziłam więc 2 razem nie posłuchałam lekarzy)
              Obecnie jest super na razie żadnych dolegliwości poza sennością
              Za tydzień mam jednak USG (lekarz gdzieś tam musiał wyjechać i dziś dostałam tel że przełozona wizyta) trochę smutno bo myślałam że już jutro zobaczę fasolinkę
              Jutro idę na badania no i kolejne 3 stówki polecą hehe


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: styczen2011

                ewka i jak u lekarza??wszystko ok odezwij sie do nas!!
                ja z niecierpliwoscia czekam na piatkowa wizyte w koncu cos sie ruszy dzis sobie spacerowalismy z synkiem o dziwno pieknie bylo wiec poki mozna to korzystam z tej angielskiej pogody
                a u was jak dziewczyny?




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Lutówki 2011*****

                  Agusza,no z tym pokojem to dobry pomysl,nasz Robi spi w swoim od prawie roku i to naprawde super sprawa jest
                  Akurat w lutym nam w sypialni przybedzie lozeczko z malenstwem

                  A ja troche cierpie,ojjjj boliii....
                  Agnieszka & Robcio

                  MOJE GG 443626
                  Bobasy.pl/agadziedzic1981

                  Pokaz slajdów Robcia



                  Skomentuj


                    Odp: styczen2011

                    hejka

                    dzieki za wiadmosci na PW

                    U mnie nawet oki....zachwilke powinen mezus wrocic z Pracy....i bedzie milo wreszcie sie do njiego przytule...Bo tesknie caly dzien
                    JESTEM MAMĄ

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Lutówki 2011*****

                      Dzięki Kobietki za miłe przyjęcie
                      Agusza obiecuje, że sobie pomarudzimy. Ostatnio to mi to marudzenie całkiem nieźle wychodzi, biedny M znosi to na razie dzielnie, ale jak długo to wytrzyma? Hmmm... Mam nadzieję, że niedługo mi przejdzie
                      Zdjęcie Fasolki to świetny pomysł na prezent, Twój M na pewno się ucieszy.
                      Agusia jak ja bym chciała chociaż na jeden dzień me dziecie oddać pod opiekę dziadków. Niestety mieszkamy daleeekooooo i rezultat taki, że jestem z Małą 24/7. Kocham tego mojego skrzacika, ale czasami marzy mi się mały odpoczynek.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Lutówki 2011*****

                        Konwalijko,my tez daleko od dziadkow mieszkamy-jakies 1000km mniej wiecej,ale sa tak stesknieni za wnusiem,bo go nie maja na codzien

                        Ja dzis pojde wczas spac,cos zmeczyly mnie te dwa dni wolnego...

                        Buziaczki dziewczyny i slodkich snow
                        Agnieszka & Robcio

                        MOJE GG 443626
                        Bobasy.pl/agadziedzic1981

                        Pokaz slajdów Robcia



                        Skomentuj


                          Odp: styczen2011

                          hello...u mnie też dobrze właśnie wybieram się do łóżeczka...spałam troche po południu więc myślałam że wytrzymam dlużej ale nic z tego...
                          biegam jeszcze 3-4 razy w nocy do toalety...już mnnie to drażni a to dopiero początek ciąży...co będzie pod koniec...??

                          Poza tym nic ciekawego...ma być jutro u nas słonko więc licze że choć trochę posiedzę na polku bo tak to cały czas chmury i chmury...

                          Pozdrawiam dziewczyny...i życze dobrej nocki




                          "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                          Paulo Coelho(Alchemik)

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Lutówki 2011*****

                            Agusia, dziadkowie za wnuczką też bardzo tęsknią. My mieszkamy za oceanem i średnio z rodziną widujemy się raz na dwa lata. Cóż sami się na to zdecydowaliśmy i ogólnie dobrze nam tak jak jest, tylko czasami tęskno.
                            Życze Wam dobrej nocy, a ja za gotowanie obiadu się zabieram
                            Do jutra!


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Lutówki 2011*****

                              HEj ciężarówki

                              A ja wczoraj jeszcze do Was pisałam i się nie pojawiło...
                              to pewnie dlatego, że zasnęłam przy czytaniu bajki, a potem wstałam tylko wyłaczyc kompa i przykryc mężusia bo tez padl w drugim pokoju w "opakowaiu" zreszta, ale jego dobudzić to trzeba mieć duzo czasu stalowe nerwy itp... bo spi jak zabity Szymek zreszta ma to po tacie, no wiec przykrylam go siadlam na kompie zernelam tu do nas i cos odpisalam no i pewnie nie dalam zatwierdz z tego rozespania

                              Strasznie wieczorem bolał mnie krzyż... nie wiem przeciez to jeszcze z a wczesnie na jakies uciski nie? macica nam się dopiero zaczyna rozciagac, wiec nie wiem co to bylo...
                              Ale dzis jak młody bóg zabieram sie do pracy

                              Miłego dnia dziewczyny!! Bez dolegliwości


                              Skomentuj


                                Odp: styczen2011

                                witam was mamuski ale mamy piekna pogode u nas dopiero 8 a mamy juz prawie 25 st niedlugo ide z malym na zakupy...jejku juz jutro mam wizyte naprawde bardzo sie ciesze choc i tak nie uslysze bicia serdusza i nie zobacze mojego dzieciatka to i tak jestem podekstytowana tym ze juz cos sie dzieje, ale ten czas leci pamietam jak o ciazy dowiedzialam sie pod koniec 3 tyg a to juz 10 wow oby wszystko tak szybko mineloja dzis dobrze sie czuje choc wczoraj wieczorkiem za duzo zjadlam i czuje sie jakos ociezale teraz na kolacje to bede jesc same owoce bo zdrowe i pozywne a do tego nietuczace
                                a wy jak sie czujecie laseczki co?




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X