Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: styczen2011

    Hej dziewczynki dzięki za miłe przyjęcie ja dziś wcześniej na nogach jak zwykle ,chodzę spać z kurami i tak też wstaję ha ha ha .Wyniki będą po południu oczywiście napisze co i jak .Co do zmęczenia to powiem wam że coraz lepiej się czuje man nadzieję że hormony się stabilizują Mdłości mam sporadycznie i to leciutkie,piersi chyba się uspokoiły nie dokuczają aż tak a talia pomalutku zaczyna zanikać ,pierwszy trymestr jest najgorszy i musimy go przetrwać.

    Ale najważniejsze kobietki dziś DZIEŃ MATKI !! nasze ulubione święto,chodz mamami jesteśmy co niektóre przez cały rok to jednak cudowny dzień!!

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: styczen2011

      czesc dziewczyny i jak dzisiejsze samopoczucie u mnie rewelacyjnie to znaczy obudzialam sie bez zadnych mdlosci i zlego samopoczucia, maluszek dzisiaj ladnie pospal dopiero obudzil sie po 8...dzis przychodzi do mnie znajoma z coreczka bo maluszki sa w tym samym wieku roznica 3 dni hehehehehe
      ciekawe kiedy dolacza do nas inne styczniowki co ??




      Skomentuj


        #18
        Odp: styczen2011

        hejka

        ja sie melduje....


        i uciekam do pracy
        JESTEM MAMĄ

        Skomentuj


          #19
          Odp: styczen2011

          Cześć dziewczyny chciałabym do was dołączyć. Też będę rodzić w styczniu 2011. Powiem wam, że jestem po 1 poronieniu w 10 t.c. i teraz bardzo się boję, że znowu powtórzy się ta historia. Pozdrawiam was serdecznie

          Skomentuj


            #20
            Odp: styczen2011

            witam martitka serdecznie gratuluje i 3mam kciuki za ciebie mysl pozytywnie kochana najwazniejsze ze ci sie udalo 2 raz i teraz uwazaj na siebie, mam nadzieje ze jestes pod stala i scisla opieka lekarska co??




            Skomentuj


              #21
              Odp: styczen2011

              Część Martika nie martw się na zapas każda ciąża jest inna zobaczysz ,trzymaj się z nami a będzie ci dobrze!!

              Skomentuj


                #22
                Odp: styczen2011

                No to wiedzę że nas przybywaWitam nowa mamusieKochana nie można zakładać najgorszego scenariusza.Wiem co mówię bo ja też trochę przeszłam.I nie tylko ja z tutaj obecnych.Musimy myśleć pozytywnie bo takie zamartwianie szkodzi naszym brzuszkaPozdrawiam i przesyłam wielkie Buziaki
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: styczen2011

                  hej
                  ja mam termin na 18 stycznia


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: styczen2011

                    hejka babeczki

                    jak sie miewacie???

                    ja w pracy jakos leci

                    milego dnia;*
                    JESTEM MAMĄ

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: styczen2011

                      WitamMajajula zapraszamyA ja diabelnie się przeziębiłamTe pogody teraz są okropne.Nawet nie wiem gdzie się tak urządziłam.
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: styczen2011

                        hej ! moge do was dołączyc?? W sumie to mi wychodzi na 1-3 luty ale widze tu znajome Panie ze staraczek i tak sobie pomyslałam że po znajomości mnie tu wcisniecie No chyba ze mnie nikt nie pamieta bo dawno nie zagladałam do staraczek. Jeszcze nie mam potwierdzonej ciazy u lekarza( jutro wizyta) ale dwa test - jeden robiny wieczorem 25 a drugi potwierdzony tez dwiema krechami w dzien matki,wiec chyba mogę sie juz tu do was wpraszać.


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: styczen2011

                          Ja cię pamiętamWskakuj kochanaWięcej to weselejGratulujęJak się czujesz??Masz już jakieś dolegliwości??
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: styczen2011

                            Jak na razie to czuje ciągłe napięcie i pobolewanie w podbrzuszu i jest mi strasznie duszno.Czasem pojawia się sennosc i klucha w gardle. A jak u was??


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: styczen2011

                              Cześć dziewczynki ,witaj aliaga, pamiętam cię.

                              A ja byłam na badankach , wyniki mam dobre z czego jestem zadowolona bo najbardziej bałam się cukrów bo ostatnio miałam na granicy normy,ograniczam słodkie i jest ok.Dzidzia sobie rośnie i oby tak dalej. Następnym razem mam przyjechać na badanie przezierności karkowej i USG genetyczne.Do tego zrobić test PAPP A aby wykluczyć wady. Trochę się przestraszyłam ale powiedział że teraz robią takie badania i to jest dobre dla dziecka i matki bo matka spokojnie czeka na rozwiązanie a nie myśli czy dziecko będzie zdrowe.Więc i ja spokojnie postaram się czekać do kolejnej wizyty.
                              ewcia życzę zdrówka ale to normalka że organizm na początku łapie infekcje,jest syropek na przezębienia dla nas ale nie pamiętam nazwy ,kup sobie.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: styczen2011

                                czesc dziewczyny sorki ze wczoraj nie wpadalm ale zaraz opisze wam co sie ze mna dzialo a dzialo sie wiele, ranon wstalam i oczywiscie dopiero teraz dopadly mnie potezne wymioty po tym dostalam takiego bolu z tylu glowy ze juz wiedzialam ze to wysikie cisnienie ale nic w miare przeslo i pojechalam na zakupy do miasta jak wracalam juz na metro to mialam zaburzenia widzenia i modlilam sie aby tylko dojechac do domku to znaczy do przychodni ludzie patrzyli sie na mnie jak na cpunke...w koncu dotarlam do przychodni ale wyobrazcie sobie ze mnie nie przyjeli bo nie mieli miejsc tak tu jest w uk nawet pielegniarki nie bylo wkurzylam ise na maxa poszlam do apteki i kupiulam aparat do miezenia cisnienia potem wrocilam do przychodni i powiedzialam ze mam bardzo wysokie cisnienie i to zagraza nie tylko mi ale dziecko a ona ze moge wrocic o 3.30 wiec tak zrobilam ale zaryczana zadzwonilam do meza i w sumie juz wiem na przyszlosc jak taka sytuacja sie powtorzy od razu pojade na pogotowie wiecie cisinienie w domu nawet dochodzilo do 195/120 pul mialam 120... ale w przychodni mialam 150/100 zdecydowanie za duzo lekarz powiedzialam ze moge wybrac szpital albo isc do domku wziasc paracetamol na bol glowy i zobaczyc jak bedzie jutro i tak zrobilam bo nie hccialam zostawiac mojego dzieciaczka...dzis jest lepiej nie mam juz wysokiego cisnienia tylko poranne wymioty i bol glowy ale jakos przyzyje...
                                a teraz dziewczynki co u was??
                                widze ze coraz wiecej nas sie tutaj robi super...




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X