Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    cześć
    ja wreszcie dałam radę usiąśc przed kompem
    egzamin wewnętrzny zaliczyłam w pon umawiam sie na państwowy bo dziś nie dałam rady ledwo do domu doszłam prawie się czołgałam
    a jak weszłam to rozpłakałam się z bólu
    mam nadzieję że przez weekend jakoś dojdę do siebie

    dziewczynki milego weekendu
    idę nalesniki moim ponnom zrobići śpiuniać
    papa


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: styczniówki i lutówki 2011

      hej
      mogę się przyłączyć? w sumie mam termin na grudnia ale tam nikt nie zagląda.
      majajula ale mi smaka narobiłaś tymi naleśnikami




      Skomentuj


        Odp: styczniówki i lutówki 2011

        moniaB, witamy ) przylaczaj sie koniecznie. Napisz nam co nieco o sobie.

        ninkapa, super, ze z dzidzia wszystko w porzadeczku, z Twoim serduszkiem tez na pewno wszystko sie wyjasni pozytywnie. Strasznie dlugie te odstepy u Ciebie, jesli chodzi o wizyty. I usg tak malo... Ale na pewno wszystko bedzie dobrze. Ja mam miec usg polowkowe w okolicach 24 sierpnia.

        Monika majajula: dzielna kobitka jestes i gratuluje zdanego egzaminu wewnetrznego. A bolowi mowimy zdecydowane sio!

        I na zakonczenie oznajmiam uroczyscie, ze pasztet z cukinii jest pychota, wyszlo go tak duzo, ze starczy nam chyba na tydzien (w niedziele przyjezdza tesciowa, wiec nie bede taka i sie podziele).

        Dobrej nocki wszystkim mamciom i ich dzidziom!
        =&:>sygnaturka<:&=

        Skomentuj


          Odp: styczniówki i lutówki 2011

          Hej dziewczynki no i juz nie dotarlam do Was wczoraj ... po powrocie z zakupow poszlam na imieniny a potem tak strasznie bolala mnie glowa choc cisnienie mialam normalne- ze juz nie bylam w stanie usiasc i nawet czytac nie mowiac o pisaniu... polozylam sie wiec i wiecie trafilam w lozku na fajnego "doktorka" i głowa przeszla

          witam nowa mamusie my tu juz mamy grudniowki wiec nie bedziesz sama a im nas wiecej tym lepiej i weselej napisz cos wiecej o sobie!!!

          Ola chyba sie rozleniwila przez ten urlop ale i tak liczymy na pzepis

          Ninka super ze wszystko ok! szkoda tylko ze nie masz czesciej szans jak my na zobaczenie i uslyszenie swojego brzdąca... a z tymi naszymi cisnieniami i serduszkami to mamy normalnie przekichane... ale nie ma sie co marwic na zapas!!!

          Monia - brawo!!! gratuluje wytrwalosci i mam nadzieje ze jednak boli coraz mniej!!!

          Aga ciesze sie ze pasztet smakuje ja swoim tez obdzielam okolicę

          OK biore sie za sprzatanie bo na 14 jedziemy na parapetówę za miasto... no i trzeba jakies sniadanie zjesc i nawe moje dziecko oznajmilo ze juz jest glodne! no i ma obiecane ze dzisaj pojdziemy do "lodowni" czyli oczywiscie lodziarni na dwie kulki tam gdzie wczoraj jadlam te pyyyyyyyyyszne!!!

          Dziewczynki kochane nie wiem czy uda mi sie jeszcze tu dzisaj do Was zajrzec jakby nie to spokojnego udanego weekendu zycze!! postaram sie zajrzec po powrocie badz jutro!!!


          Skomentuj


            Odp: styczniówki i lutówki 2011

            hej
            ja tak z rana bo potem mogę nie mieć czasu
            witaj Monia B fajnie że zaglądnełas do nas
            ja tam Marysia??? no i jak w nowej pracy???
            ja tak sobie własnie uświadomiłam że będziemy miały identyczną róznicę męczy dzieciaczkami
            a wiesz już co tam w brzuszku nosisz???

            ale macie szefostwo ale racja nie ma co się zamartwiać i denerwować

            ja jak byłam z Majką w ciąży to nic szefowej nie powiedziałam a L4 mąz zaniósł bo bałam się spotkania oko w oko no ale ja z tej pracy rezygnowałam i byłam na wylocie a ciąża spowodowała że szefowa musiała mi umowe przedłuzyć no i bałam sie jej wpienienia


            a teraz nie pracuję więcnie mam takich problemów hehe

            a wstalam dziś wyprostowana jeszcze boli ale już nie tak jak np w czoraj po jazdach

            miłego dzionka kochane mamuśki


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: styczniówki i lutówki 2011


              Aguszasza
              taki doktorek to lekarstwo na wszystkie choroby


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                cześć dziewczyny! moniaB witam w naszym gronie
                majajula gratuluje zdania części egzaminu. Oj... biedna jesteś z tym bólem.
                Alsa75 brawo za odwagę.Dobrze że masz tą sprawe z pracą juz załatwione. Nie potrzebne ci były te stresy..
                aguszasza mnie jak coś boli ta takie "lekarstwo" na mnie nie działa
                ninkapa rzeczywiście dosyć mało masz tych wizyt u lekarza.A co do serduszka to trzymam kciuki żeby wszystko było ok. U mnie tez ostatnio apetyt na słodkie sie pojawił i tak jak ty muszę się kontrolować.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: styczniówki i lutówki 2011

                  My dzisiaj czekamy na tatusia bo niestety jest w pracy ale jak tylko wróci to wybieramy sie na działkę nad jeziorkiem by pooddychać świeżym powietrzem.
                  Do zobaczenia po weekendzie


                  Skomentuj


                    Odp: styczniówki i lutówki 2011

                    Witam się i ja
                    Monika gratuluję zdanego egzaminu wewnętrznego no i cieszę się że już Ci przechodzi
                    Alicja znam ten ból gdy m w sobotę w pracy.Ja też na swojego czekam ale o której przyjedzie to nie mam zielonego pojęcia
                    Aga to miłe popołudnie Ci się szykuje a doktor złota rączka zawsze uleczy
                    Ola cierpliwie czekamy na przepis
                    MoniaB serdecznie witamy.Jest u nas już grudniowa mama albo nawet dwie więc wbijaj śmiałoNapisz coś o sobie i swojej córeczce.
                    Dobra idę sprzątać.Odezwę się później.
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      Odp: styczniówki i lutówki 2011

                      Mój mąż też dziś w pracy
                      początek tyg lało to robota stała więc teraz każde słońce wykorzystuje
                      ale musi wrócić koło 1bomusze do fotografa se fotkę do prawka pyknąc a na wycieczkę z 2 dzieci imym jeszcze bolącym dyskiem nie wybieram sie hehe
                      pójde może na basen do bąbelków by mi plecki wymasowały

                      a co sprzatania ja sobie daruję może w nastepnym tyg posprzatam teraz tylko pranie nastawiłam; mąz jak wróci pozmywa i poodkurza i wsio na dzis

                      a potem wylegiwanie i jutro też no ale w domku


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: styczniówki i lutówki 2011

                        hej
                        mój mąż też w pracy dzisiaj. bedzie dopiero o 19.30.
                        ja już posprzątałam, teraz obiadek gotuje.
                        jeszcze nie wiem co będę miała. mam wizyte w czwartek i myślę że mi da na usg.chciałabym już wiedzieć co bede mieć.
                        a imie dla dziecka już wybraliście? ja nie mam pojęcia jak nazwe dziecko.
                        w pracy jak w pracy. cieszę się że pracuja ze mną fajne dziewczyny. codziennie tylko się śmiejemy. na razie zbyt dużo pracy nie ma, gorzej jak się zacznie rok szkolny.




                        Skomentuj


                          Odp: styczniówki i lutówki 2011

                          Hehe, "doktorek" DD moj mezus, jak mnie cos boli, to zaraz pyta, czy mi "zmierzyc temperature" :P i ze on bardzo chetnie )

                          Ale Wy juz daleko, posprzatane, a ja nie lubie soboty przez te porzadki. Moj mezus w domku, aktualnie na zakupach i konczy mu sie urlop, wiec od poniedzialku skonczy mi sie rumakowanie bedzie trzeba samodzielnie po zakupy tuptac...

                          ide psiatac, milego dzionka mamusie
                          =&:>sygnaturka<:&=

                          Skomentuj


                            Odp: styczniówki i lutówki 2011

                            Cześć dziewczyny...
                            u nas dzisiaj niezbyt pogoda jak zresztą i cały tydzień...i humor też mi się przez to popsuł...nic się mnie nie chce...ani sprzątać...ani prasować...a trochę się nazbierało...lenistwo mi się włączyło...a ide może mnie natchnie i cos zrobie jednak...




                            "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości."
                            Paulo Coelho(Alchemik)

                            Skomentuj


                              Odp: styczniówki i lutówki 2011

                              Cześc dziewczyny!
                              Mam maly problem i licze ze może mi pomożecie a mianowicie: od jakiś 3 dni mam lekkie skurcze co u mnie miało miejsce od poczatku i biore nospe wiec tym sie nie przejmuje tylko ze przy tych twardnie mi prawa częśc przucha i wyraźnie wyczuwam takie zgrubienie wielkości pomarańcza miałyście może coś takiego kiedyś co to może byc. Moja lekarka na urlopie a na int za duzo nie ma na ten temat. Bo to chyba nie możliwe zebym mogła w 20 tyg tak dobrze wyczuc dziecko?! Co wy o tym sądzicie?

                              p.s witam nową koleżankę widzę ze z ciążą idziemy prawie "łeb w łeb"


                              Skomentuj


                                Odp: styczniówki i lutówki 2011

                                Monika a może to macica??? ja też wyczuwam taką mała piłkę z prawej strony bardziej i to moja macica tak mi gin powiedział.Jestem chuda i dlatego tak można wyczuwac już w 20 tyg dzidziusia
                                a twardniej Ci brzuszek bo pewnie masz delkiatne skurcze; ja tak miałam w poprzedniej ciązy


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X