Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

styczniówki i lutówki 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • aniazio
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej mamuski!!!Karina a ona sie nie udusi jak ma tak pieluszke??ja tez tak probowalam ale boje sie ze mala sie udusiMoja malutka uwialba lezec na brzusiu i kulac sie na pilce i glowke tez juz podnosi i trzyma po kilka minutAha moja mala spi ciagle na jednym boku i ma troszkie znieksztalcona glowke przez to i staramy sie jej przekrecac na druga strone ale i tak ciagle sie przekreca no i na tym boczku co spi na glowce robi jej sie ciemieniuchasmaruje oliwa z oliwek i wyczesuje jej szczotka myslicie ze cos pomoze??A co do znieksztalconej glowki czy ktores Wasze dzieciatko tez tak mialo?

    Leave a comment:

  •    
       

  • moniaB
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    HEJ
    ale dzis pogoda do .... strasznie wieje.
    Ignaś coś marudzi. ma problem z zaśnięciem teraz. nawet pielucha nie pomaga. a przy cycu nie zaśnie.
    strasznie wam zazdroszczę tych przespanych nocy. ja ostatnio wstaje nawet 5 razy, a przed 6 juz na nogach jestem.
    mąż zaprowadził auto do naprawy. hamulce poszły i jeszcze coś.

    Leave a comment:


  • agaaepyen
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Ninkapa: a co wywalczylas? Zawiesinke rozumiem? Oby pomoglo - moj maluszek bral na kaszel 3 kropelki sinecodu w kroplach. Moze Ci sie przyda, bo on bez recepty, przynajmniej u nas. I 15 minut po zaaplikowaniu lekarstw oklepuj plecki Maksia, wtedy lekarstwa lepiej dzialaja i maluszek szybciej wyzdrowieje. Zajrzyj na stronke www kaszeludzieci pl - tam jest bardzo fajnie pokazane, jak oklepywac i jeszcze innych pare wskazowek mozna znalesc. Aha, jeszcze wyzsze ulozenie tez dobre jest na ten katarek splywajacy

    majajula: super, ze juz opanowany kryzys jelitowy I brawo dla Olgi i Twojego mleczka! U nas dalej pobudka ok 3.00 w nocy.

    karlin: hehe, super fotki, moj sie denerwuje jak mu tak buzie zakrywam za bardzo. Panika jest zaraz wtedy. I jeszcze nie obraca sie. Ale starszy ok 4 miesiaca zaczal.

    Ale sennie dzisiaj...

    Leave a comment:


  • boXena83
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    u nas smok i tetra jak na 1 fotce u karin.
    karin jak masz ten link co sobie garsonkę kopiłaś to wrzuć mi będę wdzięczna bo na chrzest chce zakupić sobie

    Leave a comment:


  • karlin2
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    a i moja sie próbuje na bok obrócić a jak to śmiesznie wygląda. Głowa do tyłu i górna część leży na boku, rączki i klatka a pupa ciap na plecach leży i kopie nogani i nie umie sie obrócić i sie denerwuje hehe i zaczepia uśmiechami już

    Leave a comment:


  • karlin2
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    no to wrzucam.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • ninkapa
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    czesc wszystkim

    u nas znow maluszek w nocy kaszlal ze musialam wziasc go do siebie i jak sie przebudzilam to odlozylam do lozeczka i juz nie kaszlal...wiecie co moj maly skarbek unosi juz pieknie glowke do gory ale zrobil to z dnia na dzien i w sumie nic sie nie zapowiadalo ze teraz to juz bedzie i potrafi sie przekrecac z brzuszka na plecki zabawnie to wyglada...moj maluszek okolo 19 dostaje butle 180ml i spi do 6 a czasami przed 6 wstanie ale rzadko wiec jestem wyspana i w ogole moge jakos funkcjonowac...

    Leave a comment:

  •    
       

  • majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Ninka no żeby walczyć o antybiotyk masakra tylko współczuję ale dobrze że wreszcie go dała skoro tak mocno Ci kaszle.

    u nas choróbsko opanowane można by już śmigać na dwór a za to pogoda się zepsuła i doopa wściekła jestem bardzo. Wieje dziś straszliwie mało mi głowy nie urwało jak wyszłam na balkon.

    Karlin wrzuć fotkę małej z tą pieluchą bo ja nie wiem wraz jak Wy te pieluchy zakładacie bo moja niby sama zasypia ale czasem nie che wiertoli się smoka gubi ssie palucha i wtedy muszę podchodzić do niej podnosić ją przekładać na drugi boczek albo ładnie pośpiewać i wtedy dopiero śpiocha. A może ta pielucha by była jakimś wyjściem.

    Ja dziś się bym z chęcią poleniła wczoraj wsio posprzatałam ale dziś muszę jeszcze poprać i poprasować ale to tak po 14 zacznę
    obiadek już mam pulpeciki w sosie pomidorowym plus ziemniaczki już obrane czekają na ugotowanie ale to dopiero około 17 bo Jula i Krzysiek wracają o 18 do domku
    a my z Mają rosołek pykniemy koło 12 i może pośpiuniamy bo tak senno

    a wiecie moja Olga 2 noc z rzędu przespała całą noc. O 21 zjada 2 cycki i spiocha do 6:10 kiedy to budzi ją męża budzik zjada ciut i śpiocha jeszcze do 7:00 ikiedy to Julka tłucze się już w kuchni no i wtedy to i Majka już wstaje no i koniec i mojego polegiwania

    Leave a comment:


  • karlin2
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Hej, ja teraz nie bardzo siedze na kompie bo mój robi formata i musi wszystkie sterowniki z neta pościągać.A ja zainstalowałam tylko liveboxa żeby dostep do sieci był i tyle. Moja pieluszke musi mieć na buzi , znaczy to wygląda jak rzucona na całej długości bo na brzuszku ma i na buzi. i pod rączkami bo czasem sobie ściągnie tą pieluszke. A jak to nie pomaga to smok i pieluszka tylko przez buzie i założona troszke do tyłu, żeby smoka nie wypluwała ale tak na szczęście rzadko.

    Leave a comment:


  • ninkapa
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    a my jestesmy po wizycie u lekarza...wywalczylam antybiotyk choc ona swoja a ja swoje i w koncu mi go dala bo widziala ze nie wyjde jak mi czegos nie da...w sumie to nawet sie z nia klocilam i mam dla was nowa teorie ze katarek splywa prosto do brzusia i nie jest przyczyna np zapalenia gardla czy np oskrzeli a ja sprawdzilam co znaczy bronchinolitis i jest to zapalenia oskrzelikow-dolnych oskrzeli wiec oni twierdza ze to wirus i maluszek sam musi to zwalczyc a ja jej na to ze chyba nie potrafi skoro non stop choruje i cos jest nie tak bo tydzien zdrowy a 2 chory i tak na okraglo a mowie wam nerwy tam stracilam ale cel osiagniety mam nadzieje ze bedzie lepiej oddychac i nie bedzie dusil sie tym kaszlem w nocy...
    uciekam starszakowi zrobic kaszke i do gory do maksia bo cos sie denerwuje slysze przez nianie....

    Leave a comment:

  •    
       

  • gosiaczekp81
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej kobietki

    u nas też dzisiaj wieje, ale byłyśmy na krótkim spacerku i momentami tak wało,ze chciało głowe urwac i teraz mnie cos boli makówka, a moze to tez ze zmeczenia bo malutka cos ostatnio kiepsko spi w nocy i budzi sie co 2 h na jedzenie i niby śpi a budzi sie co jakis czas i kwęka, potem za chwilę zasypia, no a ja nie spie razem z nią i mój m też i nie wiem czy kolek tez nie ma bo strasznie się napina, przyciąga nóżki do brzuszka i wrzeszczy głownie wieczorem przed spaniem, daje jej ta herbatke z kopru włoskiego ale to nic nie działa, dzisiaj zaparzyłam jej rumianku i dałam przed jedzeniem i potem ładnie spała, tylko sie zastanawiam ile moge jej tego rumianku dziennie dawac

    mój m teraz chodzi do pracy na 2 zmianę i cały dzień go nie ma, strasznie tego nie lubię bo idzie na 11 albo 12 i wraca o 19-20 ech... no cóż zrobic

    a wiecie wczoraj sama malutką wykąpałam i jestem z siebie dumna

    i wydawało mi się malutka się wczoraj do mnie pierwszy raz uśmiechnęła, aż się popłakałam, co do głowki to moja podnosi jak ja biorę do odbijania, to bardzo ładnie ją trzyma, na brzuszku nie bardzo chce leżec bo płacze starsznie i króciutko ją kładę

    no właśnie o co chodzi z ta pieluszkaa do spania???

    mała wzywa...

    Leave a comment:


  • marjolka
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    A co to sie dzisiaj stało ze tu takie pustki
    nie ma co czytac....
    gdzie wy wszystkie jestescie??

    Leave a comment:


  • aguszasza
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    hej!!!

    jak ja Wam zazdroszcze tego usypiania.... u mnie ot masakra jest w dien... wnocy na szczescie usypia przy cycu i spi a w dzien i do cyca i na rece i wstaje co chwila... tak jednym snem to przespi moze raz moze dwa dziennie a ta pieluszke to jak Wy kladziecie? zakrywacie cala buzie czy jak? bo ja probowalam to ten sie wscieka strasznie moze jakby byl nauczony od malutkiego...? bo smok u nas niestety nie przechodzi... to ma po starszym bracie ...
    tylko ze Szymon bez problemu zasypial sam a ten "ni groma"... chyba musze dorwac gdzies ta gine ford... bo oszaleje...

    a u nas dzis zimno i wieje wiec chyba spacer odpuscimy chyba ze na chwile gdzies

    wieicie a ja doszlam do wniosku ze rozmiar ubranek z wzrostem dzieciaka t ozgadza sie dopiero kolo rozmiaru 92 takei byly moje spotrzezenia przy Szymku moj maluch tez rosnie w oczach krzysiek wczoraj wrocil z pracy i mowi ze ma wrazenie ze on przez te klikanascie godzin urósl i zmadrzal na buzce

    ja jak zwykle nie moge sie rozpisac bo malyz now awantura

    Leave a comment:


  • majajula
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    Ninka kurcze Ci lekarze są naprawdę pokićkani masz rację musiszsię uprzeć i już bo chyba widzisz co się dzieje z małym przecież z takiego kaszlu to szybko zapalenie płuc moż ebyć

    a co do wagi to ja nie porównuję bo każda moja dziewczyna z inną wagą się urodziła; Majka prawie 2 kg miłą więcej na starcie niż Julka więc takie porównywanie nie ma sensu. No i wiadomo każde inny ma apetyt.

    Tak samo jeśli chodzi o ościągnięcia. Każda w swoim tempie. Julka np. miała 3 miesiące i 3 dni jak sama siadła w wózku do dziś pamiętam jak się wystraszyłam bo myślałam że to moja siostra ją posadziła ale ja ją położyłam i ona znowu podciągnęła się na rączkach. I właściwie później spała już na siedząc bo nie lubiłą leżeć i usypianie było udręką. No ale ona w wielu 8 miesięcy i 20 dni zaczeła chodzić także bardzo szybko mimo że wcześniak.
    Za to Majka pierwszy raz siadłą sama jak już umiała chodzić siedziała od 5 miesiąca ale sama usiąść nie umiała do 10 miesiąca
    a Olga to leń bo głowy jej się nie chce unosić za to tylko by figę z makiem ssała robi sobie figę i dopiero takiego kciuka ssie

    Moje dziewczyny właśnie śpią. Julka dzwoniła że dostała 5 s tabliczki mnożenia. Wczoraj cały dzień chodziłą i się uczyła i dziś nawet o 5 wstałą i jeszcze się douczała no ale tak to jest jak zostawia się wszystko na ostatnią chwilę

    Leave a comment:


  • ninkapa
    replied
    Odp: styczniówki i lutówki 2011

    czesc dziewczyny

    u nas nocka dosc przerazajaca maly tak kaszlal ze myslalam ze zadzwonie po lekarza ale wzielam go do siebie to znaczy spiochal na mnie i jakos kaszelek sie uspokoil ale teraz drzemie i slysze jak kaszle jak do jutra bedzie tak samo to szybko mykam do lekarza i bez antybiotyku nie wychodze bo dziecko bardzo sie meczy....
    a wiecie co wczoraj wieczorkiem jak maluszka smarowalam kremem to uniosl glowke tak wysoko i trzymal ja dosc dlugo i kilka razy to powtorzyl i na zakonczenie z brzuszka na plecki sie przewrocil i tez kilka razy to powtorzyl takze moje dziecko zwyczajnie jest leniuszkiem i kiedy nie ma ochoty to tego nie robi...
    aliaga pewnie wszystko jest ok z maluszkiem jesli chodzi o wage tylko ja bylam przyzwyczaja do mojego klopsika starszego bo roznica miedzy nimi w 11tyg wynosi ponad 2kg ale kazde dziecko jest inne do tego starszy jadl za 3...

    Leave a comment:

       
Working...
X