Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pytanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pytanie

    Mam pytanie, może ktoś wie: na początku pazdziernika mam porod, chcę rodzić naturalnie, ale mam taki problem: po poprzednim porodzie dostałam jakiegoś urazu, bo miałam komplikacje po porodzie naturalnym, nie w trakcie, tylko po..
    a drugie... teraz cierpię na depresję, która musi być leczona farmakologicznie po porodzie, czy może mi zakłócić przebieg naturalnego porodu, czy jest to wskazanie do cc?
    Tyle się boję, że z powodu depresji może np blokować się akcja porodowa albo nie wiem...może jakaś położna na tym forum funkcjonuje??











    #2
    Odp: Pytanie

    położnej chyba na tym forum nie ma
    może porozmawiaj o tym ze swoim lekarzem,ja i tak Cię podziwiam,ze zdecydowałaś się na drugie dzieciątko skoro pierwsze ma zaledwie kilka miesięcy a do tego jak piszesz masz depresje..
    masz jeszcze sporo czasu do konca porodu,może minie?
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: Pytanie

      Dzieki wielkie, nie ma sprawy, ze nie ma poloznej, takie kobiety z doswiadczeniem jak Wy sa rownie dobre Ktos mi powiedzial, ze musze tak: powiedziec lekarzowi mojemu, zeby gdzies wpisal, a potem przy porodzie powiedziec jeszcze raz tam w szpitalu i oni beda wiedzieli, ze musza uwazac, np, ...w razie ustania skurczow czy cos z powodu mojego stanu, cos zrobic, zeby to dziecko ZDROWE wyciagnac jakos ze mnie... bo oni maja rozne metody, nawet jak jest za pozno na cc: kleszcze vacuum, w kazdym razie w Polsce opieka nad noworodkami jest super, wiec licze na to!
      Raczej niestety nie minie depresja do porodu, bo jest skomplikowane.. mialam ja od nastoletniego wieku z powodu jakich przykrych zdarzen i nie byla leczona, ale Bog moze pomoze i urodzi sie zdrowe dziecko! Problem jest, ze bede sama na porodowce, dlatego pytalam...










      Skomentuj

             
      Working...
      X