Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najpopularniejsze imiona w roku 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

    Haha a ja swoim lasko nadałm najpopularniejsze imiona JUlka i Majka
    Ale wiecie ja nie wiem jak to jest ale Julka jest jedna w klasie na 12 dziewczynek ale za to są 2 Marysie 2 Oliwki i 2 Gabrysie

    Co do Mai to coraz częściej to imię spotykam
    ale jest też dużo Natalek

    o do imion które mi się jeszce podobają to dla moich wymarzonych bliźniaczek POLA i GAJA; Anastazja i Ksenia
    Dla chłopców od zawsze Franciszek ale mąz chce TYmona
    a ja jak byłam w ciązy z Julką i jak z USG wyszło że to chłopak to wybrałam imię JONASZ (mąz się cieszy że to jednak dziewczynka wyszla i jest Julka)


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

      Tree Teodorka ładnie


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        #18
        Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

        Aniu ja mam siostrę Marlenę
        Ja swojemu synkowi chciałam dać na imię Tomasz ale mój mężuś stwierdził że jemu kojarzy się tylko z ,,niewiernym Tomaszem,, i przepadło
        A dziewczynka miała mieć na imię Natalka.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

          Pola bardzo ładnie, ale też już robi się popularne. A Gaja cudne !!! Takie rastamańskie

          karolkowa Karolek nosi piekne imię!!!!
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            #20
            Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

            A jak to ładnie będzie brzmiało jak bedę moje córki wołać JULA MAJA POLA GAJA tak spiewnie hehe


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              #21
              Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
              A jak to ładnie będzie brzmiało jak bedę moje córki wołać JULA MAJA POLA GAJA tak spiewnie hehe
              No i jak się rymuje

              Skomentuj


                #22
                Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

                no baaa

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

                  Moja kuzynka ma Natasze i Milenę. Imiona które mi się podobają to też Weronika albo Tamara. Kiedyś chciałam dla córeczki Noemi ale mi już przeszło Spotkałam się kiedyś dla chłopca z imieniem Oktawian takie oryginalne też. Ładne też jest Piotr i Mateusz. Ale jak będę mieć dzieci to nazwę: Zosia (podoba mi sie zdrobnienie - Zosieńka) i Jasiu


                  Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

                    ja też chciałam dać synowi na imię Kuba ale mój m. kategorycznie zabronił bo stwierdził że teraz same Kubusie biegają później chciałam Kacperka ale też było kręcenie nosem i w końcu został Samuel i tu byliśmy zgodni
                    co do dziewczynki to zawsze chciałam mieć Emilkę albo Wiktorię ale to się jeszcze okaże...




                    http://mamaczytata.pl/pokaz/8496/samuel_-

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

                      Moim zdaniem najpopularniejsze w zeszłym roku było imię Zuzia i Julia. Z chłopięcych Kuba. Połowa moich znajomych ma teraz Zuzie i Kuby Problem zacznie się, jak wszystkie dzieci dorosną i będzie trzeba jakoś je odróżnić od siebie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

                        Mi się wydawało, że teraz wszyscy nazywają dziecko Julia
                        Mi się bardzo podoba Emilka.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

                          Mnie bardzo podoba sie imie Madeline (Madlen, kiedys byla taka bajka ). I jesli bede miala coreczke to tak dam jej na imie. Dla chlopca podoba mi sie Antonii .

                          Wiem jak to jest czuc sie wyobcowana z powodu imienia. Bylam jedyna Klara w szkole, potem w LO i na uczelni. Nie lubilam swojego imienia. Na szczescie troche sie to zmienilo, polubilam swoje imie.
                          Teraz tez nie wiele dziewczynek nosi to imie. Jedyna Klara jaka znam to ta z "Barw szczescia"


                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

                            Klara to świetne imię, nazywamy tak koleżankę w pracy, chociaż ma na imię Justyna.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

                              U mnie to było tak że do pierwszego dziecka dla chłopca imie wybierał mąż a do dziewczynki ja. Mi podobało się Emilka a mężowi Damian. Ja przeciw nic niemiałam. Mój najlepszy kolega ze szkoły średniej miał to imię był naprawdę w porządku i imię samo w sobie też bardzo ładne.
                              DO drugiego dziecka było odwrotnie. Mąż wybrał do dziewczynki Lenka a ja do chłopca Bartoszek. U nas rzadko spotykane imię a ja byłam w tym imieniu zakochana. Najpierw myślałam o Marcelku ale jednak Bartoszek wygrał.

                              A teraz znów do chłopca wybierał mąż więc jeśli potwierdzi się to co mówią lekarze a mam nadzieję że jednak nie to będzię Natanek a jak sprawdzą się mimo wszystko moje matczyne przeczucia to będzie po mojemu Nataszka.
                              DAMIANEK 04.06.2007R
                              BARTOSZEK 21.05.2008R
                              NATANEK 30.04.2010R
                              OLIWKA 17.02.2012R

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Najpopularniejsze imiona w roku 2009

                                Mi się zawsze podobało imię Kuba ( ze znajomym mi się kojarzyło, bo bardzo fajny był) ale po pierwsze teraz same Kubki wokoło, a po drugie sąsiad mojego m. ma psa o tym imieniu i jak usłyszał ze myślę o Kubie to do mnie powiedział: przecież nie będę do dziecka jak do pasa mówił
                                I tak to imię zostało już na zawsze wyeliminowane z tych które można dać dziecku
                                A co do innych imion to Zuzia, Emilka, Oliwia i Julia popularne w moich okolicach

                                Mi się natomiast Matylda podoba jak z książki, a Madeline tez pamiętam

                                5.05 2009 godz. 9:10 2700g 49cm

                                14.09 2012 godz. 14:40 3200g 55cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X