Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

poród krzyżowy??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    poród krzyżowy??

    Podobno kobiety, które podczas miesiączek odczuwają bóle pleców a nie brzucha maja tzw porody krzyżowe, które są cięższe... Czy to prawda?
  •    
       

    #2
    Odp: poród krzyżowy??

    Nieprawda!
    Jestem tego najlepszym przykładem
    Przed porodem podczas miesiączek męczyłam się tak, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Ból- szczególnie w pierwszych dniach- był tak okropny, że robiło było mi niedobrze, nie mogłam chodzić... kilka dni wyciętych z życia.
    Poród za to- jak na pierwszy- myślę że miałam lekki. Zero bóli krzyżowych, ogólnie niewiele mocniejsze od tych miesiączkowych, gdyby nie przebicie pęcherza płodowego, pewnie poszłoby jak z płatka.
    Dziewczyna, która rodziła w tym czasie co ja, miała znów bezbolesne miesiączki, a jej poród trwał 14 godzin i męczyła się ze strasznymi bólami krzyżowymi do samego końca.
    Nie ma reguły


    Skomentuj


      #3
      Odp: poród krzyżowy??

      A mi lekarz mówił że bóle krzyżowe są wtedy jak dziecko przechodząc przez kanał rodny główką uciska nerw w kręgosłupie.Ja przy pierwszym porodzie miałam bóle krzyżowe a przy drugim brzuszne i rzeczywiście mniej bolesne.


      Skomentuj


        #4
        Odp: poród krzyżowy??

        dziękuję bardzo mam nadzieję, że u mnie też ta reguła się nie sprawdzi

        Skomentuj


          #5
          Odp: poród krzyżowy??

          Nie wiem od kogo to słyszałaś ale to nieprawda. Bóle krzyżowe tak jak napisała anna31 są spowodowane tym iż dziecko uciska na nerwy. Ja miałam takie bóle i przyznaję że gdybym miała rodzic kilka godzin to z takimi bólami bym nie wytrzymała ale na szczęście rodziłam niecałe 2 godziny więc jakoś dałam radę Trzymam kciuki i mam nadzieję że takich bóli nie będziesz miała

          Skomentuj


            #6
            Odp: poród krzyżowy??

            dziękuję raz jeszcze trochę mnie te wiadomości uspokoiły, bo bałam się bardzo... Myślę, że jakoś dam radę

            Skomentuj


              #7
              Odp: poród krzyżowy??

              Nieprawda... Ja podczas miesiączek miałam zawsze okropne bóle brzucha, wręcz nie do zniesienia. Kiedy rodziłam moje pierwsze dziecko(więcej nie mam ) to miałam jednocześnie bóle i z brzucha i kręgosłupa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: poród krzyżowy??

                Ja zawsze miałam słabe miesiączki i bóle też miałam i z krzyża i z brzucha ... Każda kobieta jest inna i każda inaczej przechodzi.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X