Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czy to napewno ciaza?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    czy to napewno ciaza?

    witam!
    mam takie pytanie nie wiem dokladnie czy jestem w ciazy ale podejrzewam mam takie objawy: ciemny pępek, zawroty glowy, nudnosci wieczorem, zgaga, czesto oddaje mocz,powiekszone piersi. jeszcze nie robilam testu poniewaz za pare dni powinnam dostac okres.
    z gory dziekuje
  •    
       

    #2
    Odp: czy to napewno ciaza?

    moze zrob najlepiej test ciazowy- rozwiaze twoje pytania
    wg mnie za wczesnie na jakies znaki typu ciemny pepek,ale wszystkie pozostale objawy - jak najbardziej
    daj znac czy dostaniesz okres czy jednak ciaza,bedziemy sie wszystkie cieszyc
    FROCH

    Skomentuj


      #3
      Odp: czy to napewno ciaza?

      Ja takie objawy miałam już na tydzień przed terminem miesiączki.Test zrobiłam na kilka dni przed i wyszedł pozytywny.
      NATALECZKA trzymamy kciuki za wynik testu oby był dla Ciebie jak najlepszy.


      Skomentuj


        #4
        Odp: czy to napewno ciaza?

        No mi sie zrobil jakis tydzien temu. oczywiscie ze dam znac jak zrobie test
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          Odp: czy to napewno ciaza?

          Chyba jak już do terminu @ zostało Ci tylko kilka dni to możesz zrobić test.
          Ale jak nie wyjdzie, to wiesz spokojnie... bo też możesz być w ciąży. Test sobie a ciąża sobie
          Czasami trzeba właśnie przyjrzeć się sobie. Mi test nie wyszedł, ale objawy
          miałam bardzo podobne do Twoich. Może tylko tego pępka nie przyuważyłam
          POWODZENIA


          Skomentuj


            #6
            testy...

            ... mi też nie wyszły dwa.
            A z objawów najbardziej dokuczała mi senność.
            Pamiętaj, żeby test zrobić rano!

            Skomentuj


              #7
              Odp: czy to napewno ciaza?

              Popieram zrobienie testu.Ale o ciemnym pępku pierwsze słyszę...No i wizyta u gina obowiązkowa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ciaza Po Porodzie

                CO WY NA TO: urodzilam trzy miesiace temu i najprawdopodobnie znowu w ciazy jestem)) niezla jazda nie? hmm, boje sie porodu, bo wiem teraz o co chodzi










                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ciaza Po Porodzie

                  Napisane przez laurunia20 Pokaż wiadomość
                  CO WY NA TO: urodzilam trzy miesiace temu i najprawdopodobnie znowu w ciazy jestem)) niezla jazda nie? hmm, boje sie porodu, bo wiem teraz o co chodzi
                  Kiedy w końcu zrobisz test?


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: czy to napewno ciaza?

                    nie zrobie. wczoraj strasznie bolal mnie brzuch myslalam ze cos nie tak nagle patrze a tu okres. strasznie boli mnie brzuch ze nie moglam nawet w nocy wstac ale ja mi sie skonczy o pojde do ginekologa. salyszalam tez ze kobiety w ciazy moga miec chyba trzy razy okres ale nie wiem czy to prawda hmm... nie wiem juz co mam myslec

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: czy to napewno ciaza?

                      idż jak najszybciej do lekarza,bo może to było poronienie?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: czy to napewno ciaza?

                        zrób test ciążowy i idź do lekarza który jest specjalistom, jak masz wątpliwości co do jednego, to idź do drugiego. to ważne ja długo szukałam

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X