Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co z tym połogiem?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co z tym połogiem?

    wczoraj zrobiłam sobie mały sprawdzian bo chciałam "zerknąć" jak to wygląda od środka i szok, moja szyjka macicy jest na wyciągnięcie pół palca..dodam że kończę 4ty tydz połogu.Czy to wróci do normy?czy może coś mi wypada?
    Kinia & Aminka
  •    
       

    #2
    Napisane przez brooke7 Pokaż wiadomość
    wczoraj zrobiłam sobie mały sprawdzian bo chciałam "zerknąć" jak to wygląda od środka i szok, moja szyjka macicy jest na wyciągnięcie pół palca..dodam że kończę 4ty tydz połogu.Czy to wróci do normy?czy może coś mi wypada?
    Połóg, to okres (6 tygodni) w którym goi się głównie rana po odklejeniu się łożyska od macicy...Reszta na pewno dojdzie do siebie!
    Ja miałam rozległe pęknięcie, 30 szwów, myślałam że nigdy nie wrócę do siebie, ale po 3 miesiącach mogłam już współżyć i było nawet całkiem nieźle, lekarze łanie mnie zaszyli i teraz nie ma praktycznie śladu...Pamiętaj Brooke, że ciało to nie guma, troszkę cierpliwości i na pewno wróci wszystko do normy

    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

    Różności do postów
    GALERIA OLAFKA

    Skomentuj


      #3
      !!

      Brooke!
      Twoje cialo ma 16 tygodni na powrot do formy, wiec daj mu czas.
      Poza tym lepiej w tym czasie nie sprawdzac samemu czy jest w porzadku rowniez po to, aby nie wprowadzac bakterii. Jelsi masz watpliwosci udaj sie do lekarza.
      pozdrawiam,
      D

      Skomentuj


        #4
        Odp: co z tym połogiem?

        dokładnie, zawsze lepiej udać się do lekarza niz sprawdzać samemu chocby z uwagi na rozne bakterie, ktore moga sie dostac do organizmu... Istnieje tez duze ryzyko infekcji

        Skomentuj


          #5
          Odp: co z tym połogiem?

          Wszystko niepokojące należy szybko konsultować z lekarzem, by nic złego się nie zadziało. Zdrowie i żcyie mamy jedno i należy o nie dbać jak najlepiej.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X