Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czop śluzowy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • karusienka
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    Ja nie rozumiem! 9 miesiac, po terminie, leci krew, boli brzuch, a ty na forum pytasz co sie dzieje ??!! Do szpitala !!!!!!!!! ( pewnie juz urodzilas )

    Leave a comment:

  •    
       

  • Nusiakova
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    A i jeszcze Biedronka. Ja miałam tak samo jak Ty, że najpierw czop mi
    odszedł. To w sumie była taka galaretka podbiegnięta krwią. I czop mi
    odszedł o 20, ale siedziałam w domu. I dopiero o 1.00 nad ranem odeszły
    mi wody a o 6.50 urodziłam Julię. Powodzenia

    Leave a comment:


  • Nusiakova
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    Iza w niektórych szpitalach nie przyjmują bez odejścia wód płodowych
    albo pokaźnych skurczy. U mnie też tak jest. Niestety jest mnóstwo
    porodów i bez tego odsyłają z kwitkiem, chyba że jest miejsce to się
    ląduje na patologii. Jeśli nie odeszły jej wody to można poczekać w domu
    na normalne skurcze, bo tak jak pisze Annese ze się tylko namęczy
    w szpitalu.

    Leave a comment:


  • izabelka22
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    Napisane przez biedronka-29 Pokaż wiadomość
    O rany!!! oby się samo zaczęło, bo na ostatniej wizycie w szpitalu powiedzieli mi, ze jak do czwartku nie urodzę to w piątek będą mi wywoływać! Ale słuchajcie dziewczyny ta krew to nic groźnego??? Do szpitala nie chcę jeszcze jechać, bo bez skurczy mnie nie przyjmą, tak mi powiedzieli, porodówki przepełnione Narazie siedzę i czekam.....
    Biedronka a na co Ty chcesz czekać? przecież już ci się zaczyna poród, jak mogą cię nie przyjąć do szpitala? nie rozumiem...
    krew to normalna sprawa, bóle jak miesiączkowe to początek skurczy,
    ja bym nie czekała

    Leave a comment:


  • annse3
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    Napisane przez biedronka-29 Pokaż wiadomość
    Dziewczyny, czy Wam też przed porodem wypłynął czop śluzowy???? Jestem po terminie 6 dzień i wczoraj zaczęłam krwawić. Może określenie krwawić jest zbyt duże, był to raczej jednorazowy wypływ krwi. Do tego cały czas boli mnie brzuch mocno jak na okres, skurczy nie mam, a odrobiny krwi mam stale na wkładce. Czytałam, że ten śluz powinien być gęsty i podbarwiony krwią a u mnie nie jest gęsty i ma kolor brunatny. Bardzo się martwię, napiszcie coś!!!
    biedronka!przypuszczam ze to twoj pierwszy porod wiec masz obawy.Nie martw sie,te objawy o ktorych piszesz to zaczynajacy sie porod.Najwiekszym wskazaniem do przyjecia na porodowke jest odplyniecie wod lub intensywna akcja skurczowa.Jesli jest to tylko takie o jakim mowa plamienie to sie nie przejmuj.Ja wogole nie mialam pojecia co to ten czop sluzowy .Dopoki mi nie odplynely wody to nie jechalam do szpitala,za pierwszym razem pojechalam o wiele za wczesnie i tylko sie nameczylam.

    Leave a comment:


  • anna31
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    Biedronka a mnie od razu przyjeli mimo że niemialam jeszcze skurczy.Ale jak coś Ciebie bardzo niepokoi to jedź na izbę przyjęć i powiedz że masz skurcze bo lepiej jezeli zbada Cię lekarz niż masz sie niepotrzebnie martwic.

    Leave a comment:


  • biedronka-29
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    Dzięki! Zatem czekam

    Leave a comment:

  •    
       

  • anna31
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    Ja tez tak krwawilam i bałam się że to coś jest źle powiedziałam o tym położnej a ona mówi "Kochana tak ma być niema co sie martwić"
    Także BIEDRONKA szczęsliwego rozwiązania.

    Leave a comment:


  • biedronka-29
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    O rany!!! oby się samo zaczęło, bo na ostatniej wizycie w szpitalu powiedzieli mi, ze jak do czwartku nie urodzę to w piątek będą mi wywoływać! Ale słuchajcie dziewczyny ta krew to nic groźnego??? Do szpitala nie chcę jeszcze jechać, bo bez skurczy mnie nie przyjmą, tak mi powiedzieli, porodówki przepełnione Narazie siedzę i czekam.....

    Leave a comment:


  • anna31
    replied
    Odp: Czop śluzowy

    Ja na twoim miejscu pojechałabym do szpitala z tego co piszesz zaczyna sie porod.Ja tak mialam przed drugim porodem,pojechalam do szpitala i po kilku godzinach zaczęły sie te normalne skurcze.

    Leave a comment:

  •    
       

  • biedronka-29
    started a topic Czop śluzowy

    Czop śluzowy

    Dziewczyny, czy Wam też przed porodem wypłynął czop śluzowy???? Jestem po terminie 6 dzień i wczoraj zaczęłam krwawić. Może określenie krwawić jest zbyt duże, był to raczej jednorazowy wypływ krwi. Do tego cały czas boli mnie brzuch mocno jak na okres, skurczy nie mam, a odrobiny krwi mam stale na wkładce. Czytałam, że ten śluz powinien być gęsty i podbarwiony krwią a u mnie nie jest gęsty i ma kolor brunatny. Bardzo się martwię, napiszcie coś!!!
       
Working...
X