Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie włosów w ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Farbowanie włosów w ciąży

    Najpierw zabraniają w ciąży, a później podczas karmienia piersią. Ja tak miałam niedawno. Chciałam rozjaśnić, a tu wszyscy że nie, bo karmisz. No a przecież ta farba do mleka nie dojdzie. Ehh, rozjaśniłam i nic się nie stało.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Farbowanie włosów w ciąży

      Napisane przez inesita28 Pokaż wiadomość
      Najpierw zabraniają w ciąży, a później podczas karmienia piersią. Ja tak miałam niedawno. Chciałam rozjaśnić, a tu wszyscy że nie, bo karmisz. No a przecież ta farba do mleka nie dojdzie. Ehh, rozjaśniłam i nic się nie stało.
      Niedługo to będą jeszcze nam odradzać golenie, bo może dziecko "zatniemy"...



      Skomentuj


        #18
        Odp: Farbowanie włosów w ciąży

        ja farbowałam od 3 mies ciąży i teraz tez farbuje

        Skomentuj


          #19
          Odp: Farbowanie włosów w ciąży

          Z farbowaniem jest tak, że jest ryzykowne w I trymestrze, ale tylko ze względu na zapach (opary chemii). Jak się farbujecie przy otwartych drzwiach, w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, to jest ok Bez obaw

          Skomentuj


            #20
            Odp: Farbowanie włosów w ciąży

            Ja postawiłam na naturalność w czasie ciąży, włoski w końcu odrosły w swoim naturalnym kolorze, ale jak na kobietkę przystało już mnie korci do zmiany i wkrótce wybieram się na farbowanko :-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: Farbowanie włosów w ciąży

              moja lekarka kategorycznie mi zakazała farbowania w ciąży i nawet tuż po ciąży powiedziała, że ciągle mam nie farbować bo karmię piersią.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X