Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cukier

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Cukier

    Napisane przez amerylia Pokaż wiadomość
    Ja już dawno porzuciłam biały cukier i nie żałuję. Uzywam tylko trzcinowego lub miodu. Ostatnio odkryłam miód manuka UNF na http://miodowekontynenty.pl/ i chciałabym go zamówić na próbe. Uważam, że to najlepsza alternatywa dla cukru.
    W takim razie ja też zrezygnuję z cukru. Słyszałam, że cukier zagrzybia organizm i w konsekwencji prowadzi do nowotworów. Myślę, że to wyjdzie mi tylko na zdrowie


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Cukier

      Podobno cukier też zakwasza organizm, a to kolejny argument za tym, żeby go odstawić.
      Chociaż muszę przyznać, że dla mnie to mega wyzwanie. Nie używam cukru w czystej formie, chyba że do ciasta, ale pilnowanie tego, żeby nie jeść produktów, które go mają w składzie to już trochę za dużo dla mnie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Cukier

        Na szczęscie nigdy nie lubiłam słodkiej herbaty, a kawy wcale nie pijam

        Skomentuj


          #19
          Odp: Cukier

          Gdy ja byłam w ciąży, to ogólnie mi odrzuciło cukier. Wszystko było dla mnie za słodkie, nawet herbata, bardziej ciągło mnie do czegoś ostrzejszego i tak przyszedł na świat mój synek

          Skomentuj


            #20
            Odp: Cukier

            ja słodycze lubię i lubiłam je też w ciąży choć w pierwszym trymestrze pamiętam że rzadko miałam ochotę na coś słodkiego.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Cukier

              nie ograniczałam. W ostatniej ciąży zajadałam dużo słodyczy a i kawe piłam też słodzona tak jak normalnie. Cukier miałam normalny gdyż podczas rutynowych badań sprawdzałam sobie

              Skomentuj

                     
              Working...
              X