Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

    ciekawa jestem ktora z was ma tez termin na styczen i na jaki dzien. ja ma na 18 .
    pozdrawiam
    Last edited by kati85; 27-05-2009, 12:37.
  •    
       

    #2
    a ja mniej więcej na styczeń

    Witam, ja jeszcze nie mam wyznaczonego terminu, ostatnią miesiączkę miałam 18.04, więc to jakiś 4 (6) tydzień ciąży więc wychodzi tak na ok. 20-25 stycznia.
    W przyszłym tygodniu idę na wizytę więc dam znać jak poznam konkretny termin.
    Pozdrawiam i gratuluję dzidziusia oczywiście

    Skomentuj


      #3
      witam widzę że styczniowe mamusie nie bardzo chcą się ujawnić wierzę że nie będę odosobniona.

      Skomentuj


        #4
        o to ja zaraz za Kati85 jestem, planowany poród na 19 stycznia

        Skomentuj


          #5
          To super że nie będę osamotniona. Ja dopiero idę z badaniami 23 czerwca na wizytę i pewnie wtedy poznam przybliżony termin.

          Skomentuj


            #6
            Pewnie jeszcze po drodze wiele mam do was dołączy, możliwe, że niektóre jeszcze nie wiedzą, że są w ciąży .

            doda Pewnie twój termin będzie ( w zależności od długości cykli) od 22-25 stycznia .

            Życzę zdrowia Wam oraz Waszym maluszkom .

            Skomentuj


              #7
              ja z kolei idę z wynikami 24.06 a 26.06 mam pierwsze USG i wtedy też termin napewno się zmieni. Ale to nic, trzeba cierpliwie czekać na rozrost
              pozdrawiam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ooo fajnie ze sie dopisuja kolejne mamuski
                a jak sie czujecie
                bo ja fatalnie

                Skomentuj


                  #9
                  ja mam mdłości cały czas ale właśnie jestem na urlopie więc dużo odpoczynku i regularne posiłki naprawdę pomagają. poza tym czuję się na tyle dobrze że nawet jeżdżę na rowerze

                  Skomentuj


                    #10
                    a ja czułam się nawet fajnie ale od kilku dni jakieś mdłości i dotychczas wypijałam sobie malutką filiżankę kawki z wielką ilością mleka a od 2 dni nie mogę nawet patrzeć na kawę. Od razu mi jakoś tak dziwnie. A to bardzo ciekawe jeśli chodzi o mnie bo wydawało mi się wcześniej że kawa jest jak powietrze- niezbędna do życia. Poza tym ok tylko to spanie. Ale to chyba przez tą Luteinę (biorę 2xdziennie) i śpię po 12 godzin a i tak jestem śpiąca.
                    Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie mam nadzieję że czujecie się dobrze

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      no wlasnie mnie tez mecza wymioty i nudnosci i to nie tylko z rana ale calymi dniami. spac tez moge jak niedzwiadek od rana do wieczora.
                      teraz jestem na zwolnieniu chorobowym, gdyz troszke choruje.
                      pozdrawiam i trzymajcie sie

                      Skomentuj


                        #12
                        a powiedzcie jeszcze jak mają sie wasze brzuszki? trochę powiększone czy jeszcze za wcześnie?

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja biorę luteinę i wprost nie mogę apetytu powstrzymać więc przytyłam troszkę a poza tym troszkę brzuszka mi zostało z poprzedniej ciąży. Więc to chyba jeszcze za wcześnie na "ten" brzuszek. Ale jestem ciekawa jak inne przyszłe mamy czy już coś widać czy jeszcze nie.
                          Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            #14
                            Witajcie znowu wszystkie mamy te styczniowe i te pozostałe.
                            Zastanawiam się gdzie są wszystkie styczniówki bo się nie odzywa ale pewnie śpicie całymi dniami jak ja
                            Dzisiaj idę do lekarza na wizytę i strasznie się denerwuję czy wszystko będzie ok.
                            Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #15
                              kwiecień 2010

                              Witam przyszłe mamuśki ,jest tam kto????

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X