Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2010. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Czasem życie pisze nam odmienne scenariusze od naszych oczekiwańI trzeba się z tym pogodzićA powiedz mi jak się czujesz?Ja jestem ciągle zmęczona i wmuszam w siebie chociaż 2-3 posiłki dziennieNie chce mi się wogóle jeść!CARIN a ty tak się czujesz?
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Hejka,czuję się dobrze tylko brak apetytu,tak jak u ciebie wmuszam jedzonko!!! Śpię dobrze ale często się kładę na 10--15 minut to czytam gazetkę M jak mama,znasz ją? Staram się jak najwięcej przebywać na dworze.W poniedziałek idę do gina i już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć fasolinkę.

      Skomentuj


        #48
        Nie nigdy nie wpadła mi w rączki ta gazetkaFakt że nie mam zbyt wiele czasu na czytanie w dzień.Wiesz mąż,synek,domWiec sama rozumiesz!Nie mam zbyt wiele czasu dla siebie
        Ewa
        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
        3150g.55cm.
        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

        Skomentuj


          #49
          Doskonale Cię rozumiem, ja jeszcze pracuję teraz na 1/3 etatu ale gazetka jest super i tania,polecam i pozdrawiam

          Skomentuj


            #50
            Witajcie,
            ja od wczoraj walczę z okropnym bólem gardła. Ale sama jestem sobie winn bo wstałam w środku nocy i powędrowałam do kuchni, zaglądnęłam do lodówki a tam taki zimniutki soczek czekał na mnie i wypiłam jakbym chyba przez tydzień nic nie piła. I teraz mam za swoje. Wczoraj ratowałam się mlekiem z czosnkiem i miodem, herbatą z sokiem malinowym ale dzisiaj czuję się jeszcze gorzej. Oprócz gardła jeszcze głowa mi pęka.......
            W środę idę do lekarza, boję się czy wszystko ok.
            Pozdrawiam

            Skomentuj


              #51
              Cześć dziewczynki,ciekawe co nam przyniesie nowy tydzień,ja zaczynam od wizyty u gina,a co u Was! pozdrawiam

              Skomentuj


                #52
                No czesc!Powiedz mi jak tam twoje badanie?Już usłyszałas serduszko?
                Ewa
                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                3150g.55cm.
                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Witaj byłam wczoraj,wyniki Ok ale serduszka nie usłyszałam,a lekarz powiedział że to 7 tydzień z obliczeń wynika i już powinno bić kazał mi przyjść za tydzień,bardzo się martwię co jest grane.

                  Skomentuj


                    #54
                    Nie zamartwiaj się tak!Myślę że już za tydzień wszystko się wyjaśni i pewnie pomyłka w obliczeniach była!Albo stare usg i nie pokazuje dokładnie!Powiedz mi a kiedy ty miałaś ostatni @?
                    Bo z moich obliczeń wychodzi że też jestem ok 6 tygodnia!
                    Ewa
                    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                    3150g.55cm.
                    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                    Skomentuj


                      #55
                      Fajnie że piszesz ostatnią miałam 23 maj,chyba jesteśmy podobne?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Gosiu nie martw się na zapas, ja ostatnio byłam w szpitalu na badaniach i położna też nie znalazła tętna małego (dodam, że z małym było wszystko w porządku). A co pokazało USG?

                        Skomentuj


                          #57
                          Z dzieckiem ok tylko to serduszko?zobaczymy za tydzień ale to będzie długi tydzień.....!

                          Skomentuj


                            #58
                            Napisane przez gosia1970 Pokaż wiadomość
                            Z dzieckiem ok tylko to serduszko?zobaczymy za tydzień ale to będzie długi tydzień.....!
                            Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze.

                            Skomentuj


                              #59
                              Dzięki za słowa otuchy,zobaczymy która z nas pierwsza usłyszy serducho???

                              Skomentuj


                                #60
                                doda musi byc dobrze
                                ja tez bylam chora. mialam grype. dostalam specjalne leki i juz jest wporzadeczku.
                                daj znac co ci lekarz powiedzial

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X