Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hihi zuch dziewczyna, sama powinnam zadzwonic do mamy, pewnie zachodzi w glowe co sie dzieje, tydzien z nia nie gadalam
    OLIWIER 16.12.2008

    Skomentuj

    •    
         

      ja mam ten problem z wychodzeniem z domu ze przeprowadziłam się do męża na wieś.......czego to się dla tych facetów nie robi no i niestety wszędzie muszę dojeżdżać samochodem ale z brzuszkiem i moimi chęciami nawet nie chce mi się samej wsiadać do auta i koncentrować na jeździe zresztą podejrzewam ze nawet mój piękny by mi nie dala samej wsiąść i jechać, także jestem od niego uzależniona i całymi dniami siedzę w domu bo on pracuje

      Skomentuj


        ale mam nadziej ze to już niedługo się skończy i malutka się urodzi......chociaż ja żadnych skurczy nie mam nawet jednego nie czułam tylko te kłucia w dole brzucha no i krocze mnie jedynie boli i to wszystko coś czuje ze jeszcze trochę podźwigam mojego malucha

        Skomentuj


          kurde dziewczyny,nie mam sily,mala wyprawa na zakupy i padam...musialam zakupic cos do zamrazarki swojemu i siostrze zeby nie padli z glodu od wtorku jak mnie nie bedzie
          Olunia 6 styczen 2009

          Skomentuj


            abi1988 to ty juz we wtorek do szpitala idziesz???
            tylko dawaj czasem znac co sie z toba dzieje!!!
            moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

            Skomentuj


              no juz we wtorek,ale zanim zdecyduja co ze mna robic to pewnie chwile im zejdzie...jezeli cc to podobno w piatek albo w poniedzialek mi zrobia...
              Olunia 6 styczen 2009

              Skomentuj


                ale za to juz wiemy jak mala bedzie miala na imie...zeby cala rodzina byla zadowolona bedzie Aleksandra Anik chociaz szczerze mowiac jeszcze niewiem jak drugie imie sie pisze bo to moja mama wymyslila sobie,wiec niech ma...jakos mimo to ze mi sie nie podoba nie umiem jej odmowic...a dla uciechy obu prababci bedzie Ola...

                no chyba ze okaze sie ze Oli cos uroslo,bo to nie wiadomo do konca bo usg robila zawsze ta sama lekarka bedzie Alex Dorian (ktorym mialam byc i ja i moja siostra ale niestety rodzicom nie udalo sie spelnic marzen o synu)
                Last edited by abi1988; 04-12-2008, 17:16.
                Olunia 6 styczen 2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  śliczne imionka i przy okazji uszczesliwisz rodzinke hehe brawo
                  ja dla dziewczynki mam Julia (bardzo podoba sie i mi i mojej mamie a mężyk dał sie przekonac nawet mu sie spodobało...)
                  a dla chłopca w razie czego mam Staś ( przy tym imieniu nie miałam prawa głosu hehehe to wymarzone imie mężyka dla syncia -po jego tacie) z czym sie juz pogodziłam
                  moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                  Skomentuj


                    tak to jakos wymyslilam...zeby wilk syty i owca cala...
                    Olunia 6 styczen 2009

                    Skomentuj


                      wybrałaś najlepsze rozwiązanie
                      moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no pieknie, zapomnialam o drugim imieniu Olivier ... kto???? szykuje sie kolejna narada malzenska hihi
                        OLIWIER 16.12.2008

                        Skomentuj


                          A ja nie mam zupełnie pomysłu na drugie imię dla mojej małej chociaż bardzo bym chciała żeby miała drugie imię. Tez będę musiała dziś porozmawiać z mężem

                          Skomentuj


                            ja wraz z mężem naszej niuni damy na imię Klaudia, bo tylko takie imię podoba się mojemu, drugiego nie dajemy, mamy długie nazwisko więc za dużo pisania ja i mąż mamy tylko jedno imię i starczy:-)

                            Skomentuj


                              hehe:P bratowa mówi ze najlepiej jakies po któryms dziadku na jego czesc czy cos takiego ale sie usmialam bo: Edmund Józef Andrzej Marcin Bernard czy Ernest to chyba nie sa imiona, które nadalabym nawet jako drugie
                              OLIWIER 16.12.2008

                              Skomentuj


                                Ja mam termin na wigilie :P Choć na ostatnim usg wyszło, że 20. grudnia
                                Też chciałabym na święta już być w domu, no ale pożyjemy zobaczymy
                                Co do imienia wybraliśmy Kevin
                                Kevinek urodził się 25.12.2008 o godz. 11:00

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X