Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    [luska884 a czemu byłaś na patologii ciąży?
    moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez bartuś grudzień Pokaż wiadomość
      mamcia jak ja bym chciała wstawać raz w nocy, a nie 7.
      Dziewczyny a Wy jesteście już gotowe na przyjście na świat maluszków czy jeszcze jakieś przygotowania trwają?
      Bartus pewnie sie juz urodzil Ja juz nie wstaje raz w nocy - dzisiaj 4 plus markowanie za jedzeniem, kanapka z nutella i kubek mleka, przytulanie z bezsennosci na kanapie z mezem który nie mial sily po pracy isc do lózka i tak juz zostal. Chyba wkrótce dojde do 7 razy Bartus. A przygotowania trwaja jeszcze wiec niech sie trzyma pepowiny. Salon pomalowany i kuchnia, zostala lazienka do odswiezenia no i musze odebrac koszyk do spania dla dzidzi bo my sie nie staralismy jeszcze o lózeczko ze wzgledu na przeprowadzke. Bynajmniej sie zmiesci do sypialni póki druga jest zawalona pudlami hihi)) Ide kupic sobie zaslonki do salonu:*
      OLIWIER 16.12.2008

      Skomentuj


        Na patologi byłam dlatego ze zapis mi wyszedł źle i badanie usg łozyska no i zmniejszona ilość ruchów dziecka i musiałam poleżeć na obserwanci ale na szczęście już jest wszystko oki mam sobie tylko liczyć ruchy.....

        Skomentuj


          Witajcie dziewczyny po krótkiej przerwie. Niestety mój synuś jeszcze się nie urodził, a nie było mnie bo mieliśmy kilka fałszywych alarmów i to w nocy także w dzień odsypialiśmy, a my prawdopodobnie jedziemy 4 na cc, także zobaczymy jak to będzie wyglądało dalej. Mam tylko nadzieję że wszystko pójdzie zgodnie z planem i wrócimy w zmienionym składzie
          Bartuś 5.12.2008

          Skomentuj


            bartusto by byl Bartus pierwszy z grudniowej ekipy???
            luska cos pominelam chyba, na kiedy masz termin??
            A tak ogólnie czy zdarza sie Wam ze dzidziek tak sie rusza jakby pulsowal dokladnie tak jak wdech i wydech?? dokladnie powyzej pecherza i to nie jest czkawka za to brzuch twardnieje i ciagnie od góry (dna macicy) juz glupia jestem z Jego wyczynów
            OLIWIER 16.12.2008

            Skomentuj


              Ja mam termin dopiero na 25grudnia ale coś tak czuje ze przenoszę.......
              też mam takie pulsowania ale poniżej pępka ale przy tym mi brzuszek nie twardnieje i nic mnie nie ciągnie ale za to czasami jak fika to w dole brzucha i w kroku mam takie okropne kłucia i przy tym straszny ból

              Skomentuj


                Wymyslilam ze mi twardnieje bo mam tam na 100proc. chlopca hihi i pewnie jest taki podekscytowany ze to juz mniej niz 2 tygodnie mu zostalo do spotkania z kochana mamusia. A te klucia to juz zaakceptowalam i ból bo czasem mi uciska na nerwy w pachwinach i te przy kregoslupie. Dziwie sie ze mi jeszcze odbyt nie wypadl ;P
                OLIWIER 16.12.2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziewczyny ten twardniejący brzuch to są skurcze, a może raczej przygotowania do skurczy z takimi samymi jeżdziłam do szpitala i wychodzą one nawet na KTG. Także coraz bliżej
                  Bartuś 5.12.2008

                  Skomentuj


                    to jednak nie bede pierwsza...
                    widze ze bartus mnie wyprzedzi
                    Olunia 6 styczen 2009

                    Skomentuj


                      a Ty Abi na kiedy ?? ja mam planowo na 10-go ale polozna wyznaczyla mi wizyte na 12 tak dla jaj, w razie gdybym jeszcze nie urodzila wywola poród mechanicznie - a ze tego wole uniknac to z pewnoscia urodze wczesniej przespalam dzis 7 godzin - to cud (tylko cholibka bolesny)
                      OLIWIER 16.12.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ja mam na 24.12. ale juz 9 idziemy do szpitala....zobacze tylko kiedy mala wyciagna....
                        Olunia 6 styczen 2009

                        Skomentuj


                          hihihi to moze tak razem jesli dociagne do terminu???
                          OLIWIER 16.12.2008

                          Skomentuj


                            Ale to czekanie jest okropne, a dla mnie to dramat bo wcześniej walczyłam żeby mały się nie urodził za wcześnie a teraz jak może to nie chce już. Ja też do końca nie wiem czy będę miała wskazania do cc w sumie wilała bym się trochę pomęczyć i mieć satysfakcję że sama urodziłam ale maluszek jest trochę za duży, także dokłade pomiary pokażą. A jeszcze mój partner z teściwą nasłuchali się że w szpitalu był przypadek że dziecko było za duże i rodzone siłami natury i strasznie zostałouszkodzone w trakcie porodu zresztą matka też także namawiają mnie na cc
                            Bartuś 5.12.2008

                            Skomentuj


                              to z tego co widzę to ja zostanę sama...... wy już będziecie mniec swoje skarby a ja pewnie przenoszę

                              Skomentuj


                                luska884 nie przejmuj sie ja zostane z toba i same sie bedziemy męczyc tym czekaniem ale pocieszam sie ze to juz grudzieńi w tym miesiącu napewno urodzimy!!!
                                moja Julia urodziła się 26 grudnia o godzinie 12:20

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X