Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2008. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ...o tak kangurek to mało powiedziane..hehehe...ja czasem nie wiem jak mam usiąść, żeby nie czuć boleśnie wypinającej się małej pupy, lub nie mieć stópki tuż pod żebrem...ale w sumie to takie zabawne :-) Co do wyprawki..to tak na 90%, brakuje mi jeszcze wózek, nosidełko, kosmetyki dla niemowląt....itd. i oczywiście kilka drobiazgów niezbędnych dla mamusi:-))

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      witajcie również mam termin na wrzesień, wg OM na 18 lub 17, a wg usg nawet na 12-13, takze zobaczymy, mam kilka ciuszków na razie, i na poczatku sierpnia zamierzam kupic wózek, łóżeczko, kosmetyki itd, mam zamier zdążyć a co do wiercących maluszków, to tak Amelcia bardzo ruchliwa, a wy dziewczyny będziecie miały córcie czy synków??

      Skomentuj


        #18
        hehehe,mi wszyscy mówią,ze mam chłopaka,ale ja mam córeczkę zresztą przekonamy się już niedługo)
        właściwie to dopiero dwa tygodnie temu zapytaliśmy z mężem o płec,bo cały czas mieliśmy niespodziankę)zresztą nawet teraz mówimy do Niej Maluszku albo Dzidziu!

        Skomentuj


          #19
          ...o ja też na 12 września hihihi...ja czekam na dziewczynkę...chociaż wczeniej cały czas słyszałam, że chłopiec....więc kupiłam neutralne ciuszki i czekam na niespodziankę...i tak i tak będzie dobrze:

          Skomentuj


            #20
            wrzesniowa mama 2008

            ja tez mam termin na wrzesien, 14a upaly sa dla mnie nie do zniesienia prawie w ogole nie wychodze z domu...a co do plci to w kratke co USG to inna plec wiec teraz juz sie nie nastawiam hehe...a co do wyprawki juz prawie wszystko tylko zostalo lozeczko i materac no i reszta malych rzeczy...

            Skomentuj


              #21
              ..i tak chyba najlepej, nie należy się zbytnio nastaiać że to na 100% chlopiec lub dziewczynka...najważniejsze, że zdrowe i twoje ukochane...i już... widzę, że terminy mamy podobne (ja 12.09) pozdrawiam!!!

              Skomentuj


                #22
                Witajcie tak czytam o waszych ciazowych troskach i az milo!ja urodzilam mojego synka 15 wrzesnia i nawet nie wiem kiey to zlecialo a maly lada dzien bedzie dwulatkiem!Fakt w takie upaly to ciezaroweczkom strasznie ciezko,ale juz niedlugo!Zycze wam zdrowka i szybkiego rozwiazania!pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  ja mam termin na 15 sierpnia, choć z USG wynika że na 5 dzisiaj jest 7 i nic.....
                  jestem już taka wielka choć w ciąży przytyłam 10 kg, ale wcześniej miałam już sporą wagę chciałabym już mieć to za sobą, bo ciągle jestem niewyspana co pół godzinki do WC , zaczęłam nawet stosować naturalne metody przyśpieszenia porodu .... na razie bez efektu

                  Skomentuj


                    #24
                    [QUOTE=justyna13;1787]ja mam termin na 15 sierpnia, choć z USG wynika że na 5 dzisiaj jest 7 i nic.....
                    jestem już taka wielka choć w ciąży przytyłam 10 kg, ale wcześniej miałam już sporą wagę chciałabym już mieć to za sobą, bo ciągle jestem niewyspana co pół godzinki do WC , zaczęłam nawet stosować naturalne metody przyśpieszenia porodu .... na razie bez efektu[/QU


                    właśnie odeszły mi wody... ale nie mam skurczów... za godzinkę wyjadę do szpitala.....
                    Nareszcie......... bo już straciłam nadzieje że kiedyś urodzę

                    Skomentuj


                      #25
                      wrzesniowe mamy

                      no pewnie,ze nie nalezy sie w 100% nastawiac...ale panowie jak to panowie jak sie im powie,ze w 90% taka plec to sie tak nastawiaja i ciezko ich pozniej przekonac hehe...a najwazniejsze musi byc zdrowe...do terminu coraz blizej...ale chodze jakas nerwowa osatatnio i siedze jak na szpilkach co prawda torbe do szpitala spakowalam...ale to chyba normalne u mam oczekujacych...wiec pozostaje tylko czekac i oddac to, co kryje w sobie...trzymajcie sie dziewczyny juz nie duzo nam zaostalo...a na pewno juz blizej jak dalej...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Hej mamy listopadowe, jeszcze na urlopach???

                        Skomentuj


                          #27
                          ja rowniez mam termin na listopad... jeste w 31 tyg ciazy i na poczatku listopada urodze synka... antosia..
                          pozdrawiam
                          "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                          Skomentuj


                            #28
                            ja też mam termin na przełomie października/listopada

                            wg ostatniej miesiączki moja lekarka obliczyła termin na 9 listopada, a wg ostatniego usg termin wypada na 25 października...zresztą jak powiedziały babki w szkole rodzenia, rodzenie dziecka w terminie to rodzenie między 38 a42 tygodniem ciąży...a to przecież cały miesiąc...trza być czujnym...nie znamy dnia ani godziny


                            Skomentuj


                              #29
                              racja
                              ja nie jeste w stanie podać dokladnej daty mojej ostatniej miesiaczki ale lekarz wyliczyl ze wedlug tego co podalam powinnam urodzic 14 listopada a pani na usg stanowczo twierdzi ze dzidzius jest o tydzien starszy czyli 7
                              to usg potwierdza wczesniejsze badanie usg 3d gdzie lekarz rowniez stwierdzil ze bedzie tydzien wczesniej...
                              ale nie nastawiam sie ze antek wpasuje sie w jeden lub drugi termin. prawdopodobnie wybierze swoj wlasny
                              "Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjatkowym i niezastąpionym"












                              Skomentuj


                                #30
                                wrzesień 2008

                                czy sa tu jakieś brzuchatki które maja termin na wrzesień?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X