Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam kolejna szczesliwa mamuske . Ja tez mam niezly bol piersi, a sennosc i zmeczenie mnie dobijaja

    Skomentuj

    •    
         

      Yoenne dziękuje Ci bardzo za pocieszenie. Mam taki odjazd przez mojego męża, że już nie wyrabiam. Przez kilka dni powtażałam mu, że mały kopie mnie strasznie, że będzie to mały łobuziak a on centralnie zmienia mi temat. Wiem, że Ja również jestem nie do zniesienia. Mój ciągły płacz też go wykańcza. Ja oczekuje zrozumienia bo jestem w ciąży i potrzebuje wsparcia nagle przestałam pracować, zaczęłam rosnąć w szerz i całe moje życie wywraca się do góry nogami a on twierdzi że Ja przesadzam... Powinnam zaszyć się gdzieś i to wszystko przemyśleć ale jestem za słaba.
      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
      Waga 4180 i 58cm


      Skomentuj


        Własnie to jest Droga Niteczko najgorsze w facetach. Oni mają całkiem inaczej rozwinięty (czytaj nierozwinięty) zmysł odpowiedzialny za współczucie. Tacy już są. Wielcy Twardziele, którzy bagatelizują wszystko i nic dla nich nie jest problemem. Ja też tak mam- czasem nawet potrafię stać godzinę i zastanawiać się jaki kolor butów dziś, potem mój mąż się denerwuje i zaczyna się kłótnia. Nie masz co liczyć, że oni to zrozumieją. Musosz być teraz silna dla siebie i swojego Maluszka...Jak nie pomaga zainteresowanie mężem to go troszkę ignoruj, może zauważy, że coś jest nie tak i sa do Ciebie przyjdzie...Ja np. jestem straszną gadułą i zawsze jak się nie odezywam przez 10min. do mojego męża albo udaję, że się zamyśliłam i go nie słucham to pierwszy do mnie przychodzi... Musisz sobie dać teraz radę, pamiętaj, że Maluszek jest po Twojej stronie i wspólnymi siłami dacie radę - w końcu co 2 głowy to nie jedna nie?
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
          Własnie to jest Droga Niteczko najgorsze w facetach. Oni mają całkiem inaczej rozwinięty (czytaj nierozwinięty) zmysł odpowiedzialny za współczucie. Tacy już są. Wielcy Twardziele, którzy bagatelizują wszystko i nic dla nich nie jest problemem. Ja też tak mam- czasem nawet potrafię stać godzinę i zastanawiać się jaki kolor butów dziś, potem mój mąż się denerwuje i zaczyna się kłótnia. Nie masz co liczyć, że oni to zrozumieją. Musosz być teraz silna dla siebie i swojego Maluszka...Jak nie pomaga zainteresowanie mężem to go troszkę ignoruj, może zauważy, że coś jest nie tak i sa do Ciebie przyjdzie...Ja np. jestem straszną gadułą i zawsze jak się nie odezywam przez 10min. do mojego męża albo udaję, że się zamyśliłam i go nie słucham to pierwszy do mnie przychodzi... Musisz sobie dać teraz radę, pamiętaj, że Maluszek jest po Twojej stronie i wspólnymi siłami dacie radę - w końcu co 2 głowy to nie jedna nie?
          Tego mi było trzeba. Dziekuje Ci bardzo.Chyba jeszcze nigdy nie czułam się tak samotna jak teraz. Dobrze, że mam Was i Wy mnie rozumiecie bo też napewno macie problemy i musicie być twarde, dzielne bo mamy w sobie takie skarby dla których musimy się trzymać. ..
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Czesc dziewczyny dzisiaj mnaiłam usg połówkowe i wszystko jest dobrze poznałam płęc bedę mniał dziewczynke
            Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

            Skomentuj


              spokojnie moja tez ma ten otwór owalny własnie i pomimo tego ,ze sie jednak nie domknąl nie daje zadnych objawów

              a co do ciuszków moje topiły sie w tych na 52 nawet
              urodzone w 35i6d miały 48 i 52 cm i mimo 52 cm Maciek i tak pływał w ciuchach na 52

              a wg z usg pod koniec ciazy to nawet 700g pomyłki

              Skomentuj


                Cześć dziewczyny!
                Mam pytanie, może dziwne ale...
                Nie mam typowych nudności, tzn nie wymiotuję tylko calusieńki dzień i czasem wieczór mdli mnie, nie mam przez to apetytu. Nawet zasnąć czasem nie mogę. Byłam u lekarza przedwczoraj i stwierdził że minie. Jem jak trzeba. Wszystkie triki wypróbowałam. Miało pomóc-pomogło na 10-15 minut. Proszę, radźcie co robić.
                Zosia ur.07-07-2010
                wtorek 14:55




                http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                Skomentuj

                •    
                     

                  my tez ostatnio słuchalismy ciupeńkiego serduszka.. czkamy jeszcze miesiąc na płeć naszego maleństwa...oraz na pierwsze wyczuwalne ruchy

                  Skomentuj


                    Pesteczka ja Ci niestety nie pomoge, bo nie mam tego typu dolegliwosci, ale skoro lekarz powiedzial, ze przejdzie, to pewnie tak bedzie. Musisz byc cierpliwa
                    A tak z innej beczki, to wykonujecie jakies cwiczenia, zeby byc mniej wiecej w formie? A jak tak,to jakie?

                    Skomentuj


                      Gratuluję Milena1 Ja jeszcze czekam kilka tyg. Zaraz po świętach jadę na USG. Tak skrycie to marzę o dzoewczynce ale chłopak też będzie superowy
                      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Milena1 gratuluje dziewczynki. Cudownie Ja też chciałam dzwczynke ale jak się dowiedziałam, że to chłopiec to przysłonił mi wszystko i również bardzo się ciesze... Jestem w 20/21 tygodniu chciałam iść w poniedziałek na USG połówke ale lekarz powiedział, że dopiero w 22 tygodniu by wolał bo wtedy najlepiej serduszko może zbadać. Więc będę musiała jeszcze troszke wytrzymać
                        Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                        Waga 4180 i 58cm


                        Skomentuj


                          Napisane przez Yoenne Pokaż wiadomość
                          Gratuluję Milena1 Ja jeszcze czekam kilka tyg. Zaraz po świętach jadę na USG. Tak skrycie to marzę o dzoewczynce ale chłopak też będzie superowy
                          Super uczucie zycze powodzenia
                          Moja córeczka urodzi sie 21 kwietnia

                          Skomentuj


                            No już nie mogę się doczekać dziewczyny, aż mi się łezka szczęścia w oku kręci jak pomyślę, kiedy już je będę mogła ukochać i potrzymać.
                            Niteczka a jak Twoje samopoczucie dzisiaj??? Mam nadzieję, że lepiej i z dnia na dzień się poprawia. Głowa do góry, wszystkie przez to kidyś przechodzimy i musimy dać radę. Ja tam mam 100 razy więcej siły jak sobie pomyślę,że nie jestem sama Bo mój Maluszek jest ze mną i zawsze po mojej stronie
                            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                            Skomentuj


                              Ćwiczenia w ciąży

                              Ćwiczenia w ciąży? A proszę bardzo Cała lista. Ja na razie jakiś szczególnych zmian u siebie nie widzę ale później jak już będę "większa" pewnie dużo to pomoże. Chodzi generalnie o profilaktykę a nie pomoc doraźną, wiec warto zacząć już teraz wzmacniać te mięśnie które za pare miesięcy będą tego potrzebować. Pozdrowienia

                              http://www.maluchy.pl/gimnastyka/
                              Zosia ur.07-07-2010
                              wtorek 14:55




                              http://pu zz.org.pl/?p=8yhM5FrWogpd

                              Skomentuj


                                USG kiedy?

                                Cześć dziewczyny.
                                Mam pytanie. W którym tygodniu ciązy słyszałyście bicie serduszka Waszego Maluszka. Ja jesyem w 5 tygodniu i jeszcze nie słyszałam serca mojego dziecka. Prosze o odpowiedz i dziękuję z góry

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X