Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    No dokładnie! Jak teraz w takim nadmiarze postów na jednym wątku odnaleźć mamusie z danego miesiąca z którymi mamy najwięcej tematów? Ja sobie tego nie wyobrażam żeby za każdym razem przeglądać po ileśtam dziesiąt stron :/.

    Skomentuj

    •    
         

      Dziewczyny ale każda wie z kim pisała prawda?
      Ja nie widzę problemu , na forum piszę się z każdym a możę po złączeniu wątków poznacie nowe mamy?
      Nie trzeba siedziec od rana do wieczora aby byc na bieżąco!!
      AMSW dla mnie byłoby ważniejsze dziecko , niż siedzenie przed komputerem
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        jakby ktos chcial zawierac nowe przyjaznie mogl sie wybrac na watek Crejzolek lub Na kazdy temat!!
        Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







        Skomentuj


          Napisane przez olcm80 Pokaż wiadomość
          jakby ktos chcial zawierac nowe przyjaznie mogl sie wybrac na watek Crejzolek lub Na kazdy temat!!
          Coś nie tak w tych wątkach??
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            czemu ??jak najbardziej tak...
            widze ze ktos ma ochote na wymiane zdan haha
            Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

            http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







            Skomentuj


              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
              Coś nie tak w tych wątkach??
              chodzi o to ze tam można porozmawiać o wszystkim ze wszystkimi i jest tam dużo dziewczyn i jest fajnie ale też każda miała swoje towarzystwo na czasie czyli np. wszystkim dzieciom wychodzą zęby, albo wszystkie czekają na poród
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                jak juz tak chcieli nas laczyc mogli utworzyc te watki a;e i zostawic nam nasze stare komu to przeszkadzalo? przeciez bez nas to forum by nie istnialo
                Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez olcm80 Pokaż wiadomość
                  czemu ??jak najbardziej tak...
                  widze ze ktos ma ochote na wymiane zdan haha
                  W zadnym wypadku
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    co tu do cholery sie dzieje co oni porobili kurde zeby teraz znalesc mamuski te co znamy to ja niewiem *************nik sie zrobil jak nie wiem co!!!!
                    Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                    Skomentuj


                      Admin pszeprosil za swój bład...moze napiszecie do niego jak ma byc aby było dobrze co?aby nie było znow złosci
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        to niech nam przywróci to co było to będzie ok,na pewno te dziewczyny które mają rodzić nie za bardzo chcą pisać z tymi co już mają bobaski bo przecież one maja swoje tematy a my swojea te które miały by ochote to i tak by zajrzały na forum tych drugich a tak jak tu się połapać
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                          Admin pszeprosil za swój bład...moze napiszecie do niego jak ma byc aby było dobrze co?aby nie było znow złosci
                          color racja przeprosił czytałam tez o co ty prosiłas w zmianach i to było oki nawet sie ucieszyłam ze wkoncu bedzie porządek lecz dlaczego admin nas nie zapytał czy chcemy polączenie tylko to zrobił..

                          http://mamaczytata.pl/pokaz/7736/filipo
                          BABY FILIP 22.06.2009R G.7.37 3390G59CM
                          .

                          Skomentuj


                            ja jakoś nie wierze że zmiany sa nieodwracalne
                            mam faceta informatyka samouka z zamiłowania
                            i wiem że niemal wszystko można w kompie i na serwerach przywrócić
                            inaczej już dawno moja magisterka przepadłaby bezpowrotnie...

                            Skomentuj


                              Kilka dni mnie nie było, a tu takie zmiany.
                              Nie wiem jak wam ale mi się to nie podoba!!!!
                              Bruno był bardzo grzeczny, sałą drogę spał.Napiszę wam więcej póżniej jak ogarnę troszkę mieszkanie.Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Cześć Wrześnióweczki, te rozpakowane i te jeszcze nie

                                Dziękuje wszystkim za serdeczności, sms-y i pamięć.

                                Wszystkim mamusiom gratuluje rozpakowania.Właśnie doczytałam to co naskrobałyście przez tydzień .I korzystając z okazji że mój Julek leży obok w miarę spokojnie postanowiłam się w końcu odezwać

                                Ja po raz pierwszy w szpitalu wylądowałam w nocy z soboty na niedzielę z regularnymi skurczami co 7 minut. Pojechaliśmy po dwóch godzinach łażenia po domu ze skurczami co 10minut. W szpitalu podłączyli mnie pod KTG, i skurcze nie przybrały na sile, więc kazali jechać do domu, przespać się, w razie czego wrócić.. W domu wszystko ucichło, niedziela tez była spokojna i dopiero koło 19.30 dostałam skurczy. Najpierw 3 skurcze co 10 minut,potem co 2,5 minuty bóle bioder. Gdy maż wszedł po 20 do pokoju i zobaczył mnie łażącą po pokoju i płaczącą z bólu przytulił i zarządził natychmiastowy wyjazd do szpitala.Na miejscu, po przyjęciu na Izbę na fotelu odeszły mi wody, rozwarcie 3mc. KTG miałam podłączone tylko 5 minut, tyle co wypisanie dokumentów.I
                                pojechaliśmy na salę natychmiast. Droga trwała z 5minut, a po położeniu rozwarcie miałam już na 10cm. Poród był expresowy, ból okropny, zero czasu na oddychanie, tylko parcie. Po kolejnym skurczu tętno Julka zaczęło spadać i musiałam urodzić za kolejnym skurczem, bo już nie było czasu no i udało się.Nacięcie czułam jako szczypanie, ale było to nic przy bólu który odczuwałam. Julek wyszedł za jednym skurczem, pomógł nam przy tym cały zespół położnych i lekarzy, którzy tak jak my byli zaskoczeni szybkim rozwojem sytuacji.
                                A reszta bedzie indziej, bo właśnie Julek domaga się piersi.I wymaga szybkiego przewinięcia.

                                Pa kochane.




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X