Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

osłabienie po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    osłabienie po porodzie

    Witam Mam 22 lata i 3 miesiace SN urodzilam córeczke.Po porodzie stwierdzono u mnie anemie dotoczyli mi krew oraz przyjmowalam witaminy i zelazo.Przez caly czas karmie piersia.Od jakiegos tygodnia czuje wyrazne osłabienie organizmu.Kręci mi sie w głowie oraz nie mam siły np wniesc wozka na 2 pietro<co zawsze dawalam rade>.Przypuszczam ze moze byc to powiazane z szybkim ubywaniem na wadze albo znieczuleniem ktore wzielam w trakcie porodu.Jak myslicie??Macie moze podobne objawy??Do lekarza wybieram sie za tydzien i powtorze morfologie.
  •    
       

    #2
    Napisane przez paulkaxxx Pokaż wiadomość
    Witam Mam 22 lata i 3 miesiace SN urodzilam córeczke.Po porodzie stwierdzono u mnie anemie dotoczyli mi krew oraz przyjmowalam witaminy i zelazo.Przez caly czas karmie piersia.Od jakiegos tygodnia czuje wyrazne osłabienie organizmu.Kręci mi sie w głowie oraz nie mam siły np wniesc wozka na 2 pietro<co zawsze dawalam rade>.Przypuszczam ze moze byc to powiazane z szybkim ubywaniem na wadze albo znieczuleniem ktore wzielam w trakcie porodu.Jak myslicie??Macie moze podobne objawy??Do lekarza wybieram sie za tydzien i powtorze morfologie.
    Witaj,
    ja i w ciąży i po ciąży miałam anemie.Chodziłam osłabiona bardzo długo a wyniki krwi pokazały że mam za mało żelaza.Zaczęłam brać tabletki z żelazem i wyniki krwi poprawiły się do idealnych.I ja zaczęłam sie czuć o niebo lepiej!
    Mam nadzieję że wyniki pokażą co naprawdę CI dolega , ale myślę że anemia choć mogę być w błędzie.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj


      #3
      moja Droga paulkoxxx nie dziwie sie że jesteś osłabiona - ja podobnie jak Ty czuję sie do tej pory a Mały zaraz skończy 5 miesięcy
      nie mam siły nosić wózka, dlatego kupiłam baardzo lekką spacerówkę, a trzymać Jonatana moge tylko przez chwilkę - waży ponad 8 kg

      przy porodzie straciłam 2,5 l krwi, również miała przetaczaną , z anemia walczę już prawie 8 miesięcy bo miałam pod koniec ciąży (po porodzie hemoglobina spadła mi do 5,2) i cały czas biorę Tardyferon z podwójną dawką żelaza i magnez oraz komplet witamin

      omdlenia już mi sie nie zdarzają tak jak na początku ale często mam zawroty głowy i potworne migreny

      daj znać jak wyniki - u mnie lepiej ale wciąż nisko czerwone krwinki i hemoglobina (prawie 8)

      Skomentuj


        #4
        W ciąży miałam lekką anemię, ale brałam Ascofer i żelazo bardzo mi podskoczyło. Po porodzie hemoglobina: 12,0, czyli całkiem nieźle. A mimo to ja też czuję osłabienie poporodowe. Zawroty i bóle głowy, bóle pleców i ramion, brak energii... Może wystarczy to po prostu przeczekać?

        Skomentuj


          #5
          w sumie Karmelia racja - matka to tez człowiek czasami wymięka z niewyspania i ze stresu, organizm ma prawo się zbuntować, prawda?

          ale wiem co to znaczy przetaczanie krwi, dłuuugo się dochodzi do siebie...

          Skomentuj

                 
          Working...
          X