Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ślad białka w moczu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • mama83
    replied
    Odp: ślad białka w moczu

    badania powtórzyłam po 3 dniach, zmieniłam trochę "technikę oddawania moczu" i wyniki były już poprawne

    Leave a comment:

  •    
       

  • monika886
    replied
    Odp: ślad białka w moczu

    Ja co prawda ciążę i poród odbyłam w Anglii ale co do próbki moczu instruowano mnie tak: podmyć się, potem odrobina moczu do ubikacji a potem do pojemniczka. A co do białka w moczu to u mnie wykryto na początku ciąży ( w 7 tyg) i całą ciążę byłam na antybiotykach na zapalenie nerek. Ale u Ciebie zważywszy to że niemal koniec ciąży to może być jedynie niegroźna infekcja typu podziębiony pęcherz. Ale tak czy inaczej radziłabym udać się jak najszybciej do lekarza. Pozdrawiam i powodzenia.

    Leave a comment:


  • olcm80
    replied
    ja tez mialam bialko w moczu i lekarz zlecil mi 24h zbiorke moczu dla pewnosci ile tego bialka jest ...leukocyty podwyzszone swiadcza o jakiejs infekcji i mnie stwierdzono w ciazy kilka razy i dostalam antybiotyk ...tak jak pisza dziewczyny zalezy czy dobrze dokonalas poboru probki moczu bo to ma ogromne znaczenie..ale nie martw sie wszytsko napewno bedzie ok:0

    Leave a comment:


  • kasiulina
    replied
    Po pierwsze przy pobieraniu moczu - trzeba zachować wszelkie środki higieny. Inaczej wynik bywa fałszowany. A jeśli pomimo tych środków - nadal jest białko w moczu - oznacza to infekcję. Ja doświadczyłam tego przy pierwszej ciąży. I zrobiono mi dobową zbiórkę moczu - i na tej podstawie oceniono mój stan zdrowia. Na szczęście wyszło wszystko okey.

    Leave a comment:


  • perlasta
    replied
    moze to oznaczac jakas infekcje. lekarz pewnie cos ci przepisze lub zapyta czy jak oddajesz mocz do probowki czy robisz to prawidlowo (podmywasz sie najpierw i od razu do probowki siusiasz tez tak mialam raz a potem po wskazowkach lekarza juz bylo dobrze. powodzenia

    Leave a comment:


  • mama83
    started a topic ślad białka w moczu

    ślad białka w moczu

    jestem w 32 tyg ciąży; właśnie odebrałam wyniki badań kontrolnych i wykazały one ślad białka w moczu oraz leukocyty (25,0 L/ul); co to oznacza?? może któraś z Was też tak ma?? do tej pory wszystko było z moczem akurat ok; wizytę u lekarza mam za kilka dni...
       
Working...
X