Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płeć dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Płeć dziecka

    Witam wszystkie mamusie,
    mam pytanie dotyczące zapłodnienia i płci dziecka. Wiele czytałam, że stosunki przed owulacją zwiększają szansę na dziewczynkę, a w dniu owulacji na chłopca. Ma to podobno związek z ruchliwością i żywotnością plemników. Wierzycie w to, czy ktoś to sprawdził?




  •    
       

    #2
    hmmm pewnie jest to jakas prawda ale ja tego nie sprawdzalam hehe zreszta ja nie chcialam nawet znac plci dzieciatka to miala byc taka mala niespodzianka




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj


      #3
      dodam jeszcze ze szczerze powiedziawszy to nigdy sie tym n ie interesowalam




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        #4
        ja mam w domu córeczkę, więc faj nie było by mieć synusia, ale zobaczymy co z tego wyniknie. Zresztą jak będzie druga dziewuszka to też dobrze, bo już wiem co i jak hi hi




        Skomentuj


          #5
          Napisane przez Lutek Pokaż wiadomość
          Wiele czytałam, że stosunki przed owulacją zwiększają szansę na dziewczynkę, a w dniu owulacji na chłopca. Ma to podobno związek z ruchliwością i żywotnością plemników. Wierzycie w to, czy ktoś to sprawdził?
          u nasz sie sprawdziło
          zaszłam międz 2 a 3 dniem cyklu i jest chłop
          ja w to wierze

          Skomentuj


            #6
            He he u mnie się sprawdzilo choć tego nie planowalam.


            Skomentuj


              #7
              właściwie to u mnie z córą też się sprawdziło, kochaliśmy się 3 dni przed owulacją, teraz spróbowaliśmy w samo jajeczkowanie...jak się sprawdzi i będzie syn to chyba napiszę o tym elaborat hi hi




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                hmm a ja nawet nie wiem jak to u nas dokladnie bylo chcielismy zeby nasze pierwsze dziecko bylo chlopcem ale wyszla dziewucha i nie zaluje z chlopakami to wiecej zachodu jest




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj


                  #9
                  Słoneczko, dlaczego sądzisz, że z chłopcami więcej zachodu?




                  Skomentuj


                    #10
                    Hej

                    ja wyliczyłam sobie dokładnie kiedy będzie owulacja i wtedy "zabraliśmy się z mężem do roboty" ... dzisiaj Wojtuś ma już prawie 5 m-cy, więc chyba naprawdę tak jest...
                    Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      a więc moja nadzieja na synusia rośnie a zgadzasz się ze Słoneczkiem, że chłopcy wymagają więcej zachodu?




                      Skomentuj


                        #12
                        chodzi mi tu o pielegnacje no i duzo chlopcow ma problemy ze swoim wyposazeniem




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          #13
                          nie wiem czy z chłopcami jest więcej roboty czy nie bo nie mam porównania do dziewczynki... ale ja nie mam problemów z pielęgnacją Wojtusia (jeśli to o to chodzi) za to słyszałam że z chłopcami jest łatwiej w okresie dojrzewania...
                          ale o tym to przekonam się dopiero za kilkanaście lat
                          Wojtuś 03.04.2009r. 54 cm, 3100 gram szczęścia

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Płeć dziecka

                            Dla mnie to nie jest nowa informacja, słyszałam o tym już kilka lat temu (w planowaniu płci dziecka pomagają naturalne metody planowania rodziny oraz testy owulacyjne, które można kupić w aptece). Nie da się jednak zaplanować na 100% płci dziecka, mają na to tez wpływ geny, z zasady plemniki-dziewczyny przemieszczają się wolniej i żyją dłużej, a plemniki-chłopaki są szybkie i mało żywotne. Jednak czasem mężczyzna ma inaczej zapisane w genach...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Płeć dziecka

                              No właśnie- nie ma jeszcze pewnej metody, która pozwoliłaby planować płeć dziecka. Ja zdecydowanie bardziej wolę zaufać, że jest tak, jak być powinno. I to zaskoczenie, gdy lekarz oznajmia płeć Niezapomniane chwile.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X