Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

lekkosc przed porodem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    lekkosc przed porodem

    Tyle sie nasluchalam, jak to w ostatnim tygodniu ciazy jest strasznie ciezko,jak puchna nogi,męczy zgaga, zaparcia i sto innych rzeczy, a ja czuje sie swietnie termin porodu mam za 16 dni, strach minął mi prawie całkowicie,czuje się lekko, nic mnie nie boli i funkcjonuje całkiem normalnie fakt, ze w ósmym miesiacu mialam mały kryzysik, ale minął i jest coraz lepiej.Gdyby nie to,ze nie mogę sie już doczekac, aż w koncu zobacze swoją Córcię, mogłabym chodzic w ciazy jeszcze kilka miesiecy.Czy Wy tez tak macie? A może to znaczy,że termin terminem, a do porodu jeszcze duzo wiecej niz te dwa tygodnie?pozdrawiam

    #2
    to pewnie zalezy od kobiety bo ja nimoglam sie juz doczekac kiedy urodze bo sie czulam ociezala moze to tez przez to ze musialam od 33 do 37tyg lezec a przez to z poruszaniem sie potem bylo straszne ale skoro ty sie czujesz swietnie to tylko pozazdroscic




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj


      #3
      Odp: lekkosc przed porodem

      nie powiem, bo ja też lubiłam chodzić w ciąży, nawet bardzo... ale do 7 miesiąca ;p bo bardzo dużo przytylam i miałam ogromny brzuch, wiec było mi ciezko sie poruszac, choc nie powiem tydzien przed planowanym terminem bylam jeszcze na basenie ;d

      Skomentuj


        #4
        Odp: lekkosc przed porodem

        Mi pierwsza ciąża tak nie dokuczała i faktycznie miałam na plusie 9 kg i było mi fajnei. Dobrze mi się chodziło, lekko a z córką miałam na plusie 12 kg i już czułam że nie daje rady

        Skomentuj

               
        Working...
        X