Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kremy na rozstępy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kremy na rozstępy

    Witam
    Mam pytanko uzywacie kremów na rozstepy jaK tak to jaki najleprzy




  •    
       

    #2
    odpowiedź może znajdziesz tu:
    http://www.mamacafe.pl/forum/showthread.php?t=3042
    wystarczy ciut cierpliwości

    Skomentuj


      #3
      dzieki ale tam pisza o istniejacych rozstepach a ja jestem w 5 tygodniu ciąży i chciałam zacząć sie smarować jakimś kremikiem zeby mi nie powychodziły jak bede coraz więkrza




      Skomentuj


        #4
        tu jest kolejny obszerny wątek
        http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ght=rozst%EApy

        Skomentuj


          #5
          Ja jestem w 5 miesiacu i caly czas od 8 tyg. ciazy uzywam zwyklego kremu na rozstepy z firmy Avon moja znajoma tez go uzywala od poczatku ciazy i teraz nawet nie widac ze urodzila dziecko. Tylko pamietaj zeby ten krem z Avonu mial fioletowe opakowanie bo inne moga ci zaszkodzic dodatkowymi skladnikami. Pozdr

          Skomentuj


            #6
            ja od 4 miesiąca używam DAX COSMETICS Perfecta mama i nie mam żadnych rozstępów, używam z tej firmy tez krem na opuchniete i zmeczone nogi i mi pomaga.








            http://mamaczytata.pl/pokaz/9100/sebastian

            Skomentuj


              #7
              Ja używałam kremu borowinowego na rozstępy Tołpa. Smarowałam się głównie po brzuchu, zapominając o piersiach i udach. Efekt? Na piersiach i udach zrobiły mi się rozstępy, a na brzuchu ani śladu!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kremy na rozstępy

                Oliwka!!! najprostsza i najskuteczniejsza... ja uzywam , kolezanki uzywały i zadnych rozstepow. Polecam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kremy na rozstępy

                  muszę was zasmuciś niema żadnego ekstra skutecznego specyfiku na rozstępy- albo wychodzą albo nie, i nieraz nawet smarowanie 10 razy dziennie niepomaga... ale życzę powodzenia ja też używałam perfekty dla matek w ciąży i karmiących





                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kremy na rozstępy

                    ja używałam i oliwki (od chwili gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży) i fisanu bardzo tłustego a rozstępy pojawiły się na piersiach już w 3-4 miesiącu okropne i fioletowe, z kolei na brzuchu nic a nic. To zależy wyłącznie od genów, jeśli wasze mamy i babcie miały tendencje do rozstępów w znacznym stopniu będzie dotyczyło to i was... Z to po ciąży smarowałam piersi kremem z avonu już nie pamiętam jak sie nazywał taki fioletowy na rozstępy i muszę powiedzieć że szybko zmieniły kolor.
                    powodzenia
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kremy na rozstępy

                      Zgadzam się z powyższym. Czasami nawet stosowanie najlepszych kremów na rozstępy nie pomaga. ale nie warto z nich rezygnować z tego powodu. Nigdy bowiem nie wiemy co kogo spotka A nuż uda się zapobiec prążkom? Jeżeli jeszcze nie macie rozstępów, radziłabym zacząć smarować się jak najwcześniej. Bo jak stare mądre powiedzenie mówi - lepiej zapobiegać niż leczyć. Ktoś tu dobrze radził - oliwka może pomóc w zapobieganiu rozstepom. Oczywiście wskazane są też kremy, ale tylko przeznaczone dla kobiet w ciąży. Z tego co się orientuję takich nie brakuje. Bardzo ważne jest jednak to, żeby poznać skład takich specyfików. W dobrym i skutecznym kremie na rozstępy nie powinno zabraknąć olejku z jojoby, mocznika, olejku rycynowego, protein jedwabiu oraz witamin. Najlepiej kupować takie specyfiki w aptekach.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kremy na rozstępy

                        Brzuszek, uda, pośladki i piersi smaruję regularnie olejkiem przeciw rozstąpom Babydream fur Mama z Rossmanna. Nowych rozstępów na chwilę obecną brak, widać jedynie te, które pojawiły się tu i ówdzie w pierwszej ciązy, a w zasadzie po niej.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kremy na rozstępy

                          Ja uzywam kremu intensywnie przeciw dzialajacego rozstepom Mustela 9 miesiecy i na razie rozstepow brak :-)


                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kremy na rozstępy

                            ja uzywalam perfecta mama, w pierwszej ciazy nic, w drugiej tez uzywalam, ale sie pojawily, teraz uzywam pharmaceris


                            ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




                            IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



                            ---------------------------------------------------

                            Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kremy na rozstępy

                              Jestem juz w 6 miesiacu i caly czas uzywam Mederma na rozstepy, jak narazie ani 1 sie nie pojawil A TENDENCJE DO ROZSTEPOW MAM SPORA

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X