Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mam prąblem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mam prąblem

    Witam!!
    Jestem w ciąży w trzecim tygodniu mam już 8 letnia córeczke mój mąż strasznie wciekł sie z powodu ciąży chce sie wyprowadzic co myślicie o takim zachowaniu faceta zaszłam w ciąze bez jego zgody myślicie ze źle zrobiłam




  •    
       

    #2
    oj źle, oj źle..... W stworzeniu człowieka biorą udział dwie osoby.. kobieta i mężczyzna - rodzice. Jeśli się planuje ciażę to powinni oboje wyrazić na to zgodę. Co innego jest w sytuacji ciąży nie planowanej, ale tutaj również "konsekwencje" powinny ponosić rodzice.... OBOJE.

    Ty jeśli natomiast wiedziałaś, że mąż nie chce więcej dzieci, a zaszłaś w ciąże z premedytacją to nie jest to niestety czyn chwalebny. pytanie tylko dlaczego Twój mąż się tak wściekł Dlaczego nie chciał drugiego dziecka ?
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj


      #3
      Wydaje mi sie, ze powinnas skonsultowac to z mezem, w koncu to powazna decyzja oby partnerow. Ale skoro dziecko juz jest, sprobuj jakos przekonac do niego meza. Moze sprobuj to zrobic razem z coreczka .

      Skomentuj


        #4
        no tak to jest obojga decyzja ale nam kobietą lata lecą mozemy rodzić tylko do 35 lat a jak on zapragnie mieć dziedzko za dziesięc lat bo wtedy dorośnie do roli ojca ja już nie bede mogła mieć




        Skomentuj


          #5
          mój mąż nie chce mieć dziecka przynajmniej tak mi powiedział bo on niechce życia poświęcic dla nikogo on niechce myśleć o nikim prucz o sobie zresztą zawsze robi wszystko pod siebie




          Skomentuj


            #6
            Napisane przez Wiktoria114 Pokaż wiadomość
            no tak to jest obojga decyzja ale nam kobietą lata lecą mozemy rodzić tylko do 35 lat a jak on zapragnie mieć dziedzko za dziesięc lat bo wtedy dorośnie do roli ojca ja już nie bede mogła mieć
            Co do tych 35 lat to nie moge sie zgodzic, na tym forum sa starsze przyszle mamy . A jaki jest powod niecheci Twojego meza? Brak srodkow finansowych?

            Skomentuj


              #7
              Wiktoria114 ja oczywiście rozumiem Twoje argumenty, w pewnych sytuacjach mężczyźni są egoistami. Ale... co jesli Twój mąż się nie przekona ?? (choć wierzę, że tak nie będzie) i faktycznie się wyprowadzi ??
              Możesz zostać sama, a Twoje dzieci ojca będą widziały tylko w weekend i to nie każdy.
              Nie wiem czy nie lepiej było go namawiać aż by się zgodził. Podejrzewam, że nie ciąża go tutaj tak rozzłościła a Twoje zachowanie i decyzja, którą podjęłaś za Was oboje.
              Ja życzę Ci by się wszystko ułożyło, bo przecież lada chwila przyjdzie na świat Wasze dziecko.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                No właśnie 35 lat to żadna granica, później również dzieci można mieć.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj


                  #9
                  Zgodze sie z Family Tree, ze mezowi moglo sie nie spodobac to, ze nie skonsultowalas z nim tak waznego momentu w waszym zyciu.

                  Teraz pozostaje Ci rozmowa. Co by się nie dzialo postaraj sie zachowac spokoj.
                  Okaz skruche, przepros meza (ale nie za to, ze dziecko juz tam jest, bo pomysli, ze bylo to Twoje chwilowe widzimisie i na dobra sprawe juz wcale go nie chcesz), ze tego z nim nie skonsultowalas, powiedz, ze bardzo pragniesz tego dziecka.

                  Skomentuj


                    #10
                    tak oczywiście ze można mieć dzieci po 35 roku życia tylko jest wiekrze zagrożenie dla dziedzka a po drugie ja mam 27 lat moja córka ma 8 lat już jest wielka różnica wieku a co dopiero za kilka lat by było a uwazałam ze oboje pracujemy doś dobrze zarobimy stać nas na to dziedzko a kiedyś sie zestarzejemy i przynajmniej bedzie miał nam kto zrobić herbetke odwiedzić nas bo jak nie jedno dziedzko to drugie przyjdzie




                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      przeprosić ale za co zato ze pragnełam dziedzka uważam ze faceci też musza czasami wydorośleć i nie myśleć o swojej wygodzie i zrobić coś dla drugiej osoby




                      Skomentuj


                        #12
                        Przeciez napisalam ze nie za to ze pragnelas dziecka tylko ze nie skonsultowalas tego z nim... Za dziecko nie musisz przepraszac.

                        Skomentuj


                          #13
                          Napisane przez Wiktoria114 Pokaż wiadomość
                          tak oczywiście ze można mieć dzieci po 35 roku życia tylko jest wiekrze zagrożenie dla dziedzka a po drugie ja mam 27 lat moja córka ma 8 lat już jest wielka różnica wieku a co dopiero za kilka lat by było a uwazałam ze oboje pracujemy doś dobrze zarobimy stać nas na to dziedzko a kiedyś sie zestarzejemy i przynajmniej bedzie miał nam kto zrobić herbetke odwiedzić nas bo jak nie jedno dziedzko to drugie przyjdzie
                          Szczerze mowiac myslalam ze starsza jestes?

                          Skomentuj


                            #14
                            Ale ja uważam ze nie mam za co go przepraszac to raczej on mnie powinien przeprosić za swoje zachowanie mówienie o wyprowadzce myśle ze w małżeństwie jak sie pojawia dzedzko to coś normalnego ja nie wrobiłam swojego chłopaka w dziedzko tylko męża




                            Skomentuj


                              #15
                              Ale dziecko to obowiazek obydwojga rodzicow.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X