Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciśnienie- było podwyższone teraz jest niskie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ciśnienie- było podwyższone teraz jest niskie

    Czy któraś z Was miała może taki "problem"?? Zawsze miałam książkowe ciśnienie, na początku II trymestru było podwyższone, dochodziło tak do 140/90, takie było jeszcze dwa tygodnie temu na ostatniej wizycie. Teraz jestem w 22 tc i kiedy zmierzyłam sobie ciśnienie to zastanawiałam się jak to możliwe ze nie mam zawrotów głowy, moje ciśnienie teraz waha się między 105/75 a 88/69. Zastanawiam się czy może to być spowodowane upałem jaki nas ostatnio męczy. Jedynie puls mam ciągle podwyższony- 100 do 110. Napiszcie proszę jak to wygląda u Was teraz kiedy jest tak ciepło i czy miałyście w czasie ciąży tak zmienne ciśnienie.
  •    
       

    #2
    Ja zawsze miałam niskie ciśnienie 105/60 to dla mnie norma.W ciąży jeszcze mi spadlo dlatego nie potrafiłam zrezygnować z porannej kawy.W te dni kiedy miałam badania i musiałam być na czczo to mialam zawsze atak migreny.Pewnego dnia po zmierzeniu ciśnienia położna zapytala czy czasem jej nie zemdleję w gabinecie bo ciśnienie miałam 90/60Innym razem skoczyło mi i miałam 140/90 na szczęscie był to jednorazowy skok i lekarz powiedział że niema się czym martwic.


    Skomentuj


      #3
      Ja też miałam takie skoki, raz ciśnienie spadło mi do 94/45!!! Potem jednak się unormowało - jedna kawka dziennie i jest ok. Przyczyny skoków ciśnienia mogą być różne - np. wczesną porą dnia jest ono niższe niż popołudniu. Jeśli ciśnienie nie jest stale za niskie, to nie masz się czym martwić.

      Skomentuj


        #4
        a bralas jakies leki na to podwyzszone cisnienie?

        Skomentuj


          #5
          Nie brałam żadnych leków, bo najwyżej było na tej dopuszczalnej granicy 140/90 ale to tylko po spacerze

          Skomentuj


            #6
            U mnie ciśnienie utrzymuje się na stałym poziomie 100/70, czyli dość niskie.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X