Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nadmierna ruchliwość płodu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nadmierna ruchliwość płodu?

    Mam pytanie, bo przyznam, że trochę się niepokoje.
    Mój mały z samego rana 5:00-6:00 STRASZNIE dużo się rusza (w okolicach mojego łona). Nie są to pojedyncze kopniaczki, brzuch po prostu cały czas faluje (!) jedne ruchy są mocniejsze inne słabsze a pomiędzy jednym a drugim rzadko występują przerwy, nie wiem do czego to przyrównać (wszystko trwa parę minut potem powoli się uspokaja, dalej to już pojedyncze szturchnięcia)...
    Czy może być coś nie tak z maluchem? Dodam, że w ciągu dnia coś takiego się nie zdarza...
  •    
       

    #2
    ja tak miewałam wieczorami powiedzy 21-22 gą , mała sie bardzo uaktywniała, pod koniec ciaży miałam wrażenie że zaraz ze mnie wyjdzie bo tak buszowała i też ją czułam własnie nisko na tym etapie ciązy na któruym ty jesteś, wiec pewnie wszystko jes ok, ale jak cie to niepokoi to najlepiej zapytać swojego gina
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj


      #3
      pamiętacie film OBCY???
      dokładnie tak samo mi falował brzuch i też jak u kali8 w późnych godzinach wieczornych, myślałam że Jonatan mnie pod koniec ciąży rozerwie
      nie ma się co martwić, po prostu robi się dzidzi za ciasno i się wierci

      Skomentuj


        #4
        Ale on kopie bardzo bardzo szybko, jakby biegał sprintem co najmniej.
        Last edited by Carin; 23-06-2009, 11:01.

        Skomentuj


          #5
          Nie ma sie co martwic! To normalka
          Moj Krystiano swoje godziny na sprint mial wlasnie z samego rana i poznym wieczorem. W ostatnich dniach przed rozpakowaniem maluchy maja juz coraz mniej miejsca, wiec zamiast "biegac" po brzucholu tylko sie przeciagaja mocno, jakby probowaly wywalczyc sobie jeszcze troche placu ;P


          Skomentuj


            #6
            No to w takim razie będę trochę spokojniejsza .

            Skomentuj


              #7
              Moja mała zachowuje się tak samo - rzadziej rano, częściej wieczorem. Te ruchy bardziej przypominają przeciąganie się, niż kopanie. Są tak intensywne, że rzeczywiście brzuch faluje i pojawiają się na nim takie jakby "bulwy" Niekiedy nawet mogę wyczuć, że mała wypycha w górę rączkę albo nóżkę. Myślę, że nie ma powodów do niepokoju z powodu tego rodzaju ruchów.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                jestem w 6 miesiącu i mój bejbik od kilku dniu daje w brzuszku takiego czadu, że szok
                ale lepiej że szaleje niż gdybym żadnych ruchów nie wyczuwała.
                3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                Skomentuj


                  #9
                  racja Szamana lepiej czuc niz nie czuc-ja mialam niezla jazde z moim maluszkiem -caly siodmy miesiac tak wariowal ze szok a zwlaszcza o 3-4 nad ranem-chodzilam niewyspana wykonczona i Bog wie co jeszcze-a teraz za tym tesknie
                  Wszystko co powinnaś wiedzieć o ciąży www.ciaza.co.uk

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X