Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Leżące przyszłe mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Leżące przyszłe mamy

    Mam pytanko, co robicie żeby się nie nudzić, ja od 4 m-ca zmuszona jestem do leżenia w łóżku i brania tabletek, teraz jestem w 35 tc i nie mam już pomysłów, co prawda czasami jak lepiej się czuje tzn jak brzuszek nie twardnieje i nie boli to łamie zakaz lekarza i wybieram sie na mały spacer lub końcowe zakupy ale jak nie ma pogody lub jest gorsze samopoczucie nie wiem co ze sobą zrobić bo ileż można czytać książki lub ogladać tv
  •    
       

    #2
    ja okupowałam maniakalnie komputer i robiłam zakupy dla maleństwa przez internet... ciuszków to mam zapas jeszcze na pół roku lub dłużej miałam też wtedy czas na czytanie różnych tematycznych for i mąż (chyba co by mnie od zakupów odciągnąć) kupił mi grę simsy, czas szybciej leci nawet znalazł mi kod na nieśmiertelność bo to był dla mojej psychiki zbyt duży cios jak mi wirtualny ludzi którego stworzyłam umierał...

    teraz to nie pamiętam co to komputer a o graniu już nie ma mowy
    mały na 6 miesięcy a ja zaganiana zapominam czasem jak się nazywam

    odpoczywaj ile możesz a małe spacerki nie powinny zaszkodzić, tylko nie przesadzaj
    powodzenia i daj znać jak wytrzymałaś

    Skomentuj


      #3
      ja nałogowo czytałam, ale leżałam w szpitalu na patologii i nie można było mieć laptopa

      Skomentuj


        #4
        mój mąż też chciał mi kupić nowe SIMSY ale ja stwierdziłam że teraz mamy inne wydatki, chociaż w sumie to nie glupi pomysł bo mam w domu SIMSY 1 a to niesamowity pożeracz czasu więc chyba znów zaczne grać dzięki za podpowiedź

        Skomentuj


          #5
          ja co prawda leżeć nie musiałam ale od poczatku praktycznie byłam na L-4, mój chłop ciągle w pracy a sama nie chciałam za dużo chodzić bo często źle się czułam i kręciło mi się w glowie więc okupowałam kompa, robiłam też własnie wszystkie zakupy przez neta dla małej, potem robiłam biżuterię (kolczyki, wisiorki itp), potem wziełam się za haftowanie i tak jakoś zleciało, co dzień robiłam coś innego żeby mi się nie znudziło przy okazji sprzedałam parę kolczyków i zawieszek wiec sobie troszkę zarobiłam
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            #6
            Odp: Leżące przyszłe mamy

            może szydełkowanie ? albo druty? początkowo wydaje się to trudne, ale jak chwilkę się poduczysz przez internet, to szybko się nauczysz i zrobisz piękne ubranka dla swojej pociechy

            Skomentuj

                   
            Working...
            X